General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

ana konu

Peki general mobile e tab 5 nasıl atçaz

selman19071999

Üye
Kardeşim hepsini yaptım fakat en sonda Cihaz Yönetimi silin demişsin o bende çıkmıyor güncelleme .ıkıyor ama o çıkmıyor

matthewin

Üye
Ben geliştirici seçeneklere ulastim ancak USB Hata Ayiklamasi kismi isaretlenmiyor.Factory reset işlemini de denedim ama son güncelleme ile birlikte pil kullanimi kismina basmak söz konusu bile değil.Mdm`nin google play engellerini kaldirmam için ne yapmam lazim ? Cevaplarinizi bekliyorum.

e_bloodshed

Üye
çooook teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz ve sonunda yaptım bütün gün diğer sitelerden falan uğraştım yapamamıştım en son buraya geldim ve yaptım çokk teşekkürler

Ya oluyor da yarım saat sonra falan dns değişiyor ne yapmam gerekiyor lütfen cevaaaaaaap
SetDNS de neden dış değişiyor 20 dakika içinde yardımcı olabileçek varsa cevap versin lütfen
DNS değişiyor pardon

you lie life

Üye
Ya ben pil kullanımına tıklıyorum mavi ışık yanıyor ama olmuyor yine vifiye bağlan diyor acil cevap bekliyorum

WoXeD

Üye
hata ayıklama moduna geçtiğinde mtp usb driverlarını bulamıyor pc.Acaba elinde olan varmı?

arisetli

Üye
Selamun Aleyküm arkadaslar ben tableti rootladım frama roottan daha sonra format attım formattan sonra ekran acılıp kapanıyo ne yapmalaıyım
yardım edin lütfwn

arisetli

Üye
selamun aleyküm arkadaslar ben tablete root attım daha sonra format attım tablet ekranı acılmıyor ne yapabiliirm ?

Siyah Lale

Üye
Adminim adımlar full uygulandı.
1 Cihaz Yöneticisi yok.
2 Dosya kaldır dediğimde error veriyor.

Hata nerde acaba.

lvntqq

Üye
beyler hala bu konuyumu tartışıyonuz alın size cevap

Üst Alt