General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Evet format bitince tamamlandı diyip tekrar fotmat ekranı geldi yani tam olarak attı. Sonrasıda yeniden başlatırken pil kullanımına tıklıyorum derlemeyi seçerken hemen mdm aktivasyon ekranına atıyor. Diğer tablette o ekranda sabit kalmış ve root işlemini tamamlayabilmiştim.
Bu sorunu Çözemedim
Sabit kalması lazim .. [emoji776] [emoji808] [emoji844]

ed1903

Üye
Benim de garibime gitti halledemedim. Diğer tablette herşeyi neredeyse tek denemede hemen hallettmiştim. Hatta tekrat factory reset attım yine aynı şey oldu. İki tablettede aynı sorun var

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Benim de garibime gitti halledemedim. Diğer tablette herşeyi neredeyse tek denemede hemen hallettmiştim. Hatta tekrat factory reset attım yine aynı şey oldu. İki tablettede aynı sorun var
Şahsen nerden Baksan bende 3 tablete root attim ki böyle sorunla karşılaşmadım
Video cekebilir sen buraya bi zahmet at

ed1903

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bunlarda önceki adımlardan resimler

Videoda da görüldüğü gibi ekranda beklemeden aktivasyona geçiyo. Atladığım bi yer mi var acaba. Kendi tabletimi sorunsuz olarak yaptım ama diğer iki tablette bu şekilde olmuyor

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bunlarda önceki adımlardan resimler

Videoda da görüldüğü gibi ekranda beklemeden aktivasyona geçiyo. Atladığım bi yer mi var acaba. Kendi tabletimi sorunsuz olarak yaptım ama diğer iki tablette bu şekilde olmuyor
Şuan sorun yok ama tekrar aktivasyona atması kotu oluyor
Sen hemen hata ayıklama yi hemen acabilirsen iyidir aktivasyon da iken Mobagenie gormesi gerekir

ed1903

Üye
Birinde geliştiriciyi açtım birinde hata ayıklamayı.ama yine ekranda kalmayınca mobo yu denemedim. Bi deneyim bakayım belki yer :)

ed1903

Üye
şimdi de iyi kötü mobogenie yi açtım aktivasyon ekranındayken. tableti bağladım one click roota tıklıyorum downloading diyo sonrasında hata diyor ve hiçbir dosya indirmediği için de root yapmıyor. kafayı yedirttti bu iki tablet bana
neyse azmettim ve başardım :D
teşekkür ederim yardımlarınız için

McBoltt60

McBoltt60

Üye
şimdi de iyi kötü mobogenie yi açtım aktivasyon ekranındayken. tableti bağladım one click roota tıklıyorum downloading diyo sonrasında hata diyor ve hiçbir dosya indirmediği için de root yapmıyor. kafayı yedirttti bu iki tablet bana
neyse azmettim ve başardım :D
teşekkür ederim yardımlarınız için
Ne yardımı herşeyi kendin yaptin
Helal ...
Dediğim gibi hızlı yapınca mi oldu

ed1903

Üye
Usb ayıklamayı açmıştım bi keresinde.sonra mobogenie yi denedim biraz uğraşınca oldu :)

• Beğen
Tepkiler: McBoltt60

mahkum4412

Üye
Asphalt 8: Modern Combat 5: Iron Man 3: Minion Rush : Brother in Arms 3:
Asphalt 8:
modern Combat 5:
Iron Man 3:
Minion Rush :
Brother in Arms 3:

The Shadow

The Shadow

Üye
Bu tablette hayal oldu ha... Sağolsun devletimiz bir sene düşünürken diğer sene düşünmüyor.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bu tablette hayal oldu ha... Sağolsun devletimiz bir sene düşünürken diğer sene düşünmüyor.
Olsa bile pek bir işe yaradığı söylenemez eğitim için kullanılmıyor bir sürü engeli var illa root attıracaklar ayrıca gerçek amacının göz boyamak olduğunu düşünüyorum ne yazık ki.
Ayrıca bazı okullara Gm e-tab 5 dağıltıldığı haberlerii alıyorum.

mahkum4412

Üye
Modern Combat 5: Iron Man 3: Minion Rush : Brother in Arms 3: Score : Subway Surfers : Temple Run 2 : Hill Climb Racing : Nss :

faruk kemal lale

Üye
her seyi iyi güzel yaptım fakat roottan sonra uninstall stock apps seçeneğini göremiyorum yardımcı olur musunuz?

The Shadow

The Shadow

Üye
Olsa bile pek bir işe yaradığı söylenemez eğitim için kullanılmıyor bir sürü engeli var illa root attıracaklar ayrıca gerçek amacının göz boyamak olduğunu düşünüyorum ne yazık ki.

Ayrıca bazı okullara Gm e-tab 5 dağıltıldığı haberlerii alıyorum.
Göz boyamak için dağıtıldığı belli, tabletim yoktu ama rom root uğraşırdım gene iyi olurdu.

asdasfghtl

kardeş tab5e oluyomu bu bide bunu yaptıktan sonra okuldan isterlerse tableti eski haline cevirme şansımız varmi
Kardeş şu yüzde 15 i anlatan şeyde nereye tıklyacam tıkladımda sol altına olmadı ?
Battal gaza kardeş facebook hesabımı ekle lütfen yardımcı ol be lütfen :// [email protected] yaz aramaya çıkar ltfn

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
kardeş tab5e oluyomu bu bide bunu yaptıktan sonra okuldan isterlerse tableti eski haline cevirme şansımız varmi
Kardeş şu yüzde 15 i anlatan şeyde nereye tıklyacam tıkladımda sol altına olmadı ?
Battal gaza kardeş facebook hesabımı ekle lütfen yardımcı ol be lütfen :// [email protected] yaz aramaya çıkar ltfn
E tab 5 için daha hack çıkmadı

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Daha tablet bile adam akıllı dağıtılmadı halk olsun :)

asdasfghlt

e-tab 5 in hackı ne zaman çıkar?

Üst Alt