İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
L 650 XL konusunda, beni de heveslendirdiniz .
Ancak, HP Elite X3 te göz kırpıyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Valla bende heyacanlandım şimdi, L1520'ye göre nasıl acaba L950 ? Baksam mı piyasaya ki ?
Bana 1520 den sonra 950 çok ufak geldi, o yüzden onu satıp 950 xl aldım harika oldu.Bir kere 950 ve xl özellik olarak gerçekten çok iyiler 1520 ye göre, ses kaydı,otg desteği, ekran çözünürlüğü ve tabiiki harika kameraları ile baya bir üstünler. Ama 1520 de öyle yabana atılacak bir telefon değil gerçi.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Evet arkadaşlar, L1520 kullanmadım ama, bende 1520 olsaydı 950 almazdım. HP Elit yada başka bir MS cihazı çıkana kadar beklerdim. Çünkü forumdan ve incelemelerden bildiğim kadarı ile 1520 rahatlıkla önümüzdeki yıla kadar idare edilebilecek kalitede güçlü bir telefon.
Yeri gelmişken, OTG veya Continium özelliklerinden nasıl faydalanabileceğimiz konusunda, forumda bir başlık var mı arkadaşlar?

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Evet arkadaşlar, L1520 kullanmadım ama, bende 1520 olsaydı 950 almazdım. HP Elit yada başka bir MS cihazı çıkana kadar beklerdim. Çünkü forumdan ve incelemelerden bildiğim kadarı ile 1520 rahatlıkla önümüzdeki yıla kadar idare edilebilecek kalitede güçlü bir telefon.
Yeri gelmişken, OTG veya Continium özelliklerinden nasıl faydalanabileceğimiz konusunda, forumda bir başlık var mı arkadaşlar?

1520 950'nin yerini asla tutmaz.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar bugün itibari ile Samsung Galaxy S7 Edge aldım. L1520'yi satacaktım ama sonradan vazgeçtim açıkçası kıyamadım. Telefonu kutusuna koyup komidinime bıraktım. Forumun bu kısmını takip etmeye devam edeceğim. Bugüne kadar yardımı dokunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, suyunsesi ve maydinmaydin
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bugün itibari ile Samsung Galaxy S7 Edge aldım. L1520'yi satacaktım ama sonradan vazgeçtim açıkçası kıyamadım. Telefonu kutusuna koyup komidinime bıraktım. Forumun bu kısmını takip etmeye devam edeceğim. Bugüne kadar yardımı dokunan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
Öncelikle hayırlı olsun, bence satmamakla en iyisini yaptın, asla son Lumianı satmayacaksın:)

• Beğen
Tepkiler: VeysiTekinTR
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Öncelikle hayırlı olsun, bence satmamakla en iyisini yaptın, asla son Lumianı satmayacaksın:)
Teşekkür ederim abi, aslında iyi bir alıcı çıktı ama yapamadım elim varmadı, kutusunda beklemede şimdilik, burayı sık sık takip edeceğim :)

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkür ederim abi, aslında iyi bir alıcı çıktı ama yapamadım elim varmadı, kutusunda beklemede şimdilik, burayı sık sık takip edeceğim :)
Ara sıra s7 deneyimlerinizi ve 1520 ile artı ve eksi yönlerini yazarsanız memnun oluruz, ben 3 kere android denemesi yaşadım ama her seferinde başarısız oldum:)
Teleservisde var. Ben Lumia 950 yi siyah olarak ikinci el almıştım. Oradan beyaz kapak istedik Akhisar'daki servis noktası aracılığı ile. Üç gün sonra geldi ve fiyatı da Muser iletişimden 20tl. daha ucuzdu.
Sordum onlar da ''biz satış yapmıyoruz'' dediler.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, VeysiTekinTR ve Aybin.Kilic
rainman3545

rainman3545

Üye
Ara sıra s7 deneyimlerinizi ve 1520 ile artı ve eksi yönlerini yazarsanız memnun oluruz, ben 3 kere android denemesi yaşadım ama her seferinde başarısız oldum:)

Sordum onlar da ''biz satış yapmıyoruz'' dediler.
Teleservice bu ne yapacağı belli olmaz. Oysa ocak ayı başlarındaydı daha çok olmadı. Ya da servis noktasına satış yapıyo olabilirler.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teleservice bu ne yapacağı belli olmaz. Oysa ocak ayı başlarındaydı daha çok olmadı. Ya da servis noktasına satış yapıyo olabilirler.
Microsoft a e posta attım bakalım dönecekler mi.
Muser iletişimi telefonla aradım ellerinde varmış, oradan alacağım ama bu muser iletişim bu işi eline ayağına bulaştırıyor, site hiç kullanışlı değil.

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Tabi yaparım böyle bir karşılaştırma forum için iyi olur.

• Beğen
rainman3545

rainman3545

Üye
Microsoft a e posta attım bakalım dönecekler mi.

Muser iletişimi telefonla aradım ellerinde varmış, oradan alacağım ama bu muser iletişim bu işi eline ayağına bulaştırıyor, site hiç kullanışlı değil.
Evet muser in sitesi kötü. Telefonla iletişim kurun ki yanlış kapak göndermesinler.

• Beğen

blackcemre

Üye
Lumia 640 XL aldım Yen'i şimdi bunun yazılımını en son sürüme pcden nasıl güncelleştirebilirim hangi programla?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Lumia 640 XL aldım Yen'i şimdi bunun yazılımını en son sürüme pcden nasıl güncelleştirebilirim hangi programla?
Hayırlı olsun, en son yazılıma güncellemek için pc ye ihtiyacın yokki,güncellemeleri denetle zaten bulur, eğer cihazda insider sürüm kurulu ise, sende kararlı yapıya dönmek istiyorsan windows device recovery tool(umarım doğru yazmışımdır)isimli program ile güncelleyeceksin, sanırım 2.3 gb bir veri indirecek haberin olsun.

• Beğen

blackcemre

Üye
Hayırlı olsun, en son yazılıma güncellemek için pc ye ihtiyacın yokki,güncellemeleri denetle zaten bulur, eğer cihazda insider sürüm kurulu ise, sende kararlı yapıya dönmek istiyorsan windows device recovery tool(umarım doğru yazmışımdır)isimli program ile güncelleyeceksin, sanırım 2.3 gb bir veri indirecek haberin olsun.
Sıfırdan yükler mi ?
İçindeki herşey silinir mi?

rainman3545

rainman3545

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Windowsphone 8.1 kurulu ise marketten upgrade advisor uygulamasını yükleyip uygulama içinden yükseltmeni yapabilirsin. Birden fazla güncelleme yapacak yalnız. En son güncellemeden sonra istersen sıfırlama yapabilirsin. O zaman her şey silinir.

blackcemre

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Windowsphone 8.1 kurulu ise marketten upgrade advisor uygulamasını yükleyip uygulama içinden yükseltmeni yapabilirsin. Birden fazla güncelleme yapacak yalnız. En son güncellemeden sonra istersen sıfırlama yapabilirsin. O zaman her şey silinir.
Pc den direkt son yazılımı yükleyebilir miyim?

rainman3545

rainman3545

Üye
Pc den yapılamıyor. Sadece wdrt ile orjinal yazılımına döndürebilirsin.

blackcemre

Üye
Pc den yapılamıyor. Sadece wdrt ile orjinal yazılımına döndürebilirsin.
Saol
Yeni lumia 640 xl aldım konuya yabancıyımda bir şey soracağım ücretli uygulamaları ücretsiz indirme imkanımınz var mı?
Birde android de olan uygulamaları buna kurabiliyor muyuz?

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
erhanercan

erhanercan

Üye
Saol
Yeni lumia 640 xl aldım konuya yabancıyımda bir şey soracağım ücretli uygulamaları ücretsiz indirme imkanımınz var mı?
Birde android de olan uygulamaları buna kurabiliyor muyuz?

hayır ücretli uygulamaları android deki gibi kuramazsın malesef ve android de olan uygulamaları da kuramıyorsun

Üst Alt