İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
Lumia 640 XL (cihazı Yen'i aldım) Windows Phone 10 un son kararlı güncelleştirmesiyle cihaz kasıyor mu arayüz filan?

Müzik dinlerken kasar mı?
Yani bu cihaz kasan bir cihaz mı iPhone 4s Gibi kasar mı?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Lumia 640 XL (cihazı Yen'i aldım) Windows Phone 10 un son kararlı güncelleştirmesiyle cihaz kasıyor mu arayüz filan?

Müzik dinlerken kasar mı?
Yani bu cihaz kasan bir cihaz mı iPhone 4s Gibi kasar mı?
Kasmaz merak etme sağlam cihazdır.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Zaten cihazı almışsın kasacak mı kasmayacak mı görürsün zaten, lumialar kolay kolay kasmaz.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi, Krnl386 ve 1 kişi daha
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Lumia 640 XL .m4a uzantılı müzikleri çalıyor mu?

Bilen yok mu?
windows10 mobile kullanmıyorum ama windows10 ile aynı uygulamayı (groove müzik) kullandığı için sanırım aynı desteği de sağlıyordur.

burda .m4a desteği olduğu yazıyor

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

blackcemre

Üye
windows10 mobile kullanmıyorum ama windows10 ile aynı uygulamayı (groove müzik) kullandığı için sanırım aynı desteği de sağlıyordur.

burda .m4a desteği olduğu yazıyor
Saol

furyzer0

furyzer0

Üye
m4a muzik dinledim ben yalniz muzik bilgisini düzenleme ozelligi mp3 de calisiyor m4a da calismiyor. Baska bir sorunu yok.

blackcemre

Üye
Ben Windows recovery tools ile lumia 640 xl yi güncelleneyim dedim cihaz 8.1 e döndü şimdi bucihazı bilgisayardan herhangi bir yolla direkt Windows 10 a yükseltmenin bir yolu yok mu?
Birde cihazı tanımıyor recovery tools
Şimdi cihazdan telefonu güncellemeye çalışıyorum cihaz güncel diyor delireceğim 8.1 de takılı kaldım.

rainman3545

rainman3545

Üye
Marketten yükseltme danışmanı(upgrade advisor) uygulamasını yükle. Uygulamayı çalıştır kontrol edecek cihazını. Daha sonra güncellemeleri tarat ve yükselt.

blackcemre

Üye
Marketten yükseltme danışmanı(upgrade advisor) uygulamasını yükle. Uygulamayı çalıştır kontrol edecek cihazını. Daha sonra güncellemeleri tarat ve yükselt.
Peki pc ile mümkün değil mi 10 a yükseltmek?

rainman3545

rainman3545

Üye
Bildiğim kadarıyla mümkün değil.

blackcemre

Üye

Yukarıdaki fotoda var.Bu usb girişinin üstündeki kağıt parçası.Bu nedir ne ie yarıyor?
Lumia 640 XL'nin kasasından yani bataryanın olduğu tarafta kasada küçük kağıt parçası gibi bişey vardı ıslak mendil değidi kırımızı oldu o küçük parça sizce garantiyi etkiler mi?
Lumia 640 XL için duvar kağıdı nereden bulabilirim?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

Yukarıdaki fotoda var.Bu usb girişinin üstündeki kağıt parçası.Bu nedir ne ie yarıyor?
Lumia 640 XL'nin kasasından yani bataryanın olduğu tarafta kasada küçük kağıt parçası gibi bişey vardı ıslak mendil değidi kırımızı oldu o küçük parça sizce garantiyi etkiler mi?
zedge'yi deneyebilirsin

birde şu:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yeni yapı gelse de, şu güncellenemeyen uygulamaların içinden yeni haritaları güncelleyip görsek. :P :)
Yok mu yeni yapıdan bir haber arkadaşlar?

erhanercan

erhanercan

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Win mobile to pc

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye

o yapışık olan şey ne biliyormusun söyleyeyim, cihazın sıvı görüp görmediğini servis oraya bakarak anlıyor. sıvı temasında kırmızıya dönüyor. Islak mendille silmeyeydin iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows telefonlarınızda Overwatch oynamak ister misiniz? O zaman bu uygulamaya bir göz atın. :)

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
sanırım ilk defa telefon için paraya kıyacağım. 4 senedir L820 kullanıyorum (format bile atılmadı) :) w10 bile yüklemedim hala resmi 8.1 ile yoluma devam ediyorum. pilin artık dayanmaması, kameranın yetersiz kalması vs derken ikinci el temiz L950 almaya karar verdim gibi. sizce doğru bir hamle midir yoksa biraz daha bekleyeyim mi? çünkü zırt pırt telefon değiştiren bi insan değilim, aldım mı uzun süre kullanıyorum ben.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
sanırım ilk defa telefon için paraya kıyacağım. 4 senedir L820 kullanıyorum (format bile atılmadı) :) w10 bile yüklemedim hala resmi 8.1 ile yoluma devam ediyorum. pilin artık dayanmaması, kameranın yetersiz kalması vs derken ikinci el temiz L950 almaya karar verdim gibi. sizce doğru bir hamle midir yoksa biraz daha bekleyeyim mi? çünkü zırt pırt telefon değiştiren bi insan değilim, aldım mı uzun süre kullanıyorum ben.
L 950 hiç kullanmadım, sanırım kullanan arkadaşlar cevap verecektir.
Şimdiye kadar L 820, L 830, L 535 L 920 ve halen L 640 XL kullandım/Kullanıyorum..
Gördüğün gibi senin uzun süre kullanım alışkanlığı bende yok,
Bu kullandığım cep telefonları arasında en sevdiğim L 640 XL oldu.
640 XL 'in geleceği ne olur bilmiyorum.
Durumuna göre;
L 640 XL öneriyorum.
Eğer ücret durumuyla ilgili kısıtlama yok ise HP Elite X3 (ikinci el) öneririm.

Üst Alt