İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yalnız 1520 den sonra 950 nin 5.2'' ekranı baya ufak geldi, keşke (imkanım olsa da) 950 xl alsaydım diyorum,1520 de alıştığım bir karo düzeni vardı onu yapamıyorum işte:)
L920'den sonra 950'nin ekranı bana bayağı bir büyük gelir diye düşünüyorum. :) Hele bir temiz bir 2. el bulayım da.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
L920'den sonra 950'nin ekranı bana bayağı bir büyük gelir diye düşünüyorum. :) Hele bir temiz bir 2. el bulayım da.

Buna bir göz atabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
suyunsesi

suyunsesi

Üye
L950 beyaz ile tekrar merhaba. Artık listede beni L950 beyaz olarak düzeltebilirsiniz. Hüseyin bey sağolsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve maydinmaydin
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve maydinmaydin
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bir aksilik olmaz ise yarın Lumia 950 xl alacağım ama rengi beyaz, ben siyah rengi daha çok beğeniyorum acaba orjinal siyah arka kapak nereden bulabilirim, muser iletişime baktım orada beyaz olanı var.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

Ali_KRKY

Üye
Arkadaşlar bir aksilik olmaz ise yarın Lumia 950 xl alacağım ama rengi beyaz, ben siyah rengi daha çok beğeniyorum acaba orjinal siyah arka kapak nereden bulabilirim, muser iletişime baktım orada beyaz olanı var.
muser ile iletişime geçerseniz size siyah temin edebilirler belki bi görüşün derim.

• Beğen
rainman3545

rainman3545

Üye
Teleservisde var. Ben Lumia 950 yi siyah olarak ikinci el almıştım. Oradan beyaz kapak istedik Akhisar'daki servis noktası aracılığı ile. Üç gün sonra geldi ve fiyatı da Muser iletişimden 20tl. daha ucuzdu.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teleservisde var. Ben Lumia 950 yi siyah olarak ikinci el almıştım. Oradan beyaz kapak istedik Akhisar'daki servis noktası aracılığı ile. Üç gün sonra geldi ve fiyatı da Muser iletişimden 20tl. daha ucuzdu.
Teşekkür ederim cihazı teslim aldım, birazdan dediğiniz yere bakarım.
Beni 950 xl kullanıcısı olarak ekleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybin.Kilic ve rainman3545
papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, Aybin.Kilic, suyunsesi ve 1 kişi daha
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun arkadaşlar. Beni de 950 sahibi yapacaksınız bu saatten sonra. Ne yapsam 930'u verip 950 mi alsam acaba? :hmmm
Sen bizi lumia sahibi yaptın:)bırakta bizde seni 950xl sahibi yapalım:)(zehirli sarmaşık etkisi)
Bu arada 950 değilse xl olanı tavsiye ederim.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hayırlı olsun arkadaşlar. Beni de 950 sahibi yapacaksınız bu saatten sonra. Ne yapsam 930'u verip 950 mi alsam acaba? :hmmm
Valla L920 den sonra resmen uçuyor cihaz :)
930 ile farkları ne kadar hissedilir bilmiyorum ama LgG5 ve iphone6 kullanan arkadaşlarımın ilk dikkatini resim kalitesi ve iris tarayıcısı çekti. İkisi de harika resim çekiyor diyorlar. Bakalım iş yerimdeki Ip7 li arkadaşlarım ne diyecekler :D Zamanında 3.500 TL verip aldıkları telefonları karşısında benim 1100 TL ye alabildiğim bir telefon. :P
Telefonun resimleri seri seri hızlı çekmesi ayrı, hareketli çekmesi ayrı, çok net ve canlı renkler ap ayrı, göz taraması ayrı, hareketli karoları zaten ayrı güzel... Telefonun tek eksiği FM Radyo yok. (Ben zaten kullanmıyordum).
Teşekkür ederim cihazı teslim aldım, birazdan dediğiniz yere bakarım.
Beni 950 xl kullanıcısı olarak ekleyebilirsiniz.
Hayırlı olsun Hüseyin bey. :)
Bense uzun zamandır beyaz severim. Belki kapak çizilene yada kırılana kadar beyazdan sıkılmış olursam, işte o zaman farklı bir kapak düşünürüm. Bu telefonu beni 1.5 - 2 sene idare etsin diye almıştım ama, gerçekten sevdim. Bozulup suyu çıkana kadar da kullanabilirim gibi geliyor :D (L920'ye yaptığım gibi). :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, rainman3545 ve Aybin.Kilic
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Valla L920 den sonra resmen uçuyor cihaz :)
930 ile farkları ne kadar hissedilir bilmiyorum ama LgG5 ve iphone6 kullanan arkadaşlarımın ilk dikkatini resim kalitesi ve iris tarayıcısı çekti. İkisi de harika resim çekiyor diyorlar. Bakalım iş yerimdeki Ip7 li arkadaşlarım ne diyecekler :D Zamanında 3.500 TL verip aldıkları telefonları karşısında benim 1100 TL ye alabildiğim bir telefon. :P
Telefonun resimleri seri seri hızlı çekmesi ayrı, hareketli çekmesi ayrı, çok net ve canlı renkler ap ayrı, göz taraması ayrı, hareketli karoları zaten ayrı güzel... Telefonun tek eksiği FM Radyo yok. (Ben zaten kullanmıyordum).

Hayırlı olsun Hüseyin bey. :)
Bense uzun zamandır beyaz severim. Belki kapak çizilene yada kırılana kadar beyazdan sıkılmış olursam, işte o zaman farklı bir kapak düşünürüm. Bu telefonu beni 1.5 - 2 sene idare etsin diye almıştım ama, gerçekten sevdim. Bozulup suyu çıkana kadar da kullanabilirim gibi geliyor :D (L920'ye yaptığım gibi). :)

Hocam şeffaf silikon kılıfla kullanmanı tavsiye ederim. Kılıfsız kullanırsan yazık olur telefona.

• Beğen
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hocam şeffaf silikon kılıfla kullanmanı tavsiye ederim. Kılıfsız kullanırsan yazık olur telefona.
Şeffaf kılıfı zaten var. Ancak cam filmi var ve o filmi köşelerden sıyırıyor diye takmıyordum. Ama bu gün, bir gün boyunca denedim. Cam filminin bir köşesinden hafif bir esneme gördüm. Silikon kılıfın o kısmını çıkarıp tırnağımla cam korumasını yerine bastırıp silikon kılıfı tekrar taktım. Birkaç saattir bir olay yok. Duruma göre hareket edeceğim. :)
Bu konuda Hüseyin arkadaşım da uyarmıştı. Silikon cam filmini sıyırıyor demişti.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şeffaf kılıfı zaten var. Ancak cam filmi var ve o filmi köşelerden sıyırıyor diye takmıyordum. Ama bu gün, bir gün boyunca denedim. Cam filminin bir köşesinden hafif bir esneme gördüm. Silikon kılıfın o kısmını çıkarıp tırnağımla cam korumasını yerine bastırıp silikon kılıfı tekrar taktım. Birkaç saattir bir olay yok. Duruma göre hareket edeceğim. :)
Bu konuda Hüseyin arkadaşım da uyarmıştı. Silikon cam filmini sıyırıyor demişti.
Karo sıralamasını konuştuğumuz gibi yapmayı denedin mi, 950 xl de istediğim dizilim oluyor:)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Karo sıralamasını konuştuğumuz gibi yapmayı denedin mi, 950 xl de istediğim dizilim oluyor:)
Evet, 950'de de oluyor. En büyük dikdörtgen karodan yan yana iki tane sığıyor. Dediğim gibi ben bunu 920 de bile yapıyordum. Ama dediğim gibi karolar benim için fazla ufalıyor. :) 950 de de denedim ve yine yeterli büyüklüğü göremedim. O yüzden 3 orta boy dörtgen karo'nun sığdığı düzene döndüm.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

Evet malesef şeffaf kılıf cam filmini köşelerden kaldırıyor. O yüzden ben kılıfın köşelerini kestim öyle kullanıyorum. Biraz çirkin oluyor ama düzgün kesersen iş görür. Tırnak makası ile kesmeyi deneyebilirsin.

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Valla bende heyacanlandım şimdi, L1520'ye göre nasıl acaba L950 ? Baksam mı piyasaya ki ?

Üst Alt