İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar telefonumu satmayı düşünüyorum Lumia 1520. Ekranda hiçbir şekilde çizik yok ve donanımsal olarak da hiç sıkıntısı yok. Telefon tertemiz ve 1 yıl garanti süresi bulunuyor bu şekilde ne kadara satılır tahmini olan yazabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve ceza87

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar telefonumu satmayı düşünüyorum Lumia 1520. Ekranda hiçbir şekilde çizik yok ve donanımsal olarak da hiç sıkıntısı yok. Telefon tertemiz ve 1 yıl garanti süresi bulunuyor bu şekilde ne kadara satılır tahmini olan yazabilir mi?
Keşke satmasaydın ama neyse....Sanırım garatili olması hasebi ile 700-750 ₺ ye satılabilir.Benim 1520 yi satışa çıkardım (950xl almak için)ama garantisi bitmiş benimkinin , 870 fiyat yazdım aldığım en Yüksek fiyat teklifi 600₺ oldu, bende ilanı kaldırdım vazgeçtim satmaktan.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, erhanercan ve VeysiTekinTR
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
eğer LG G5 (19 ay garantili) + para düşünürseniz özelde konuşabiliriz. (telefon kuzenimin)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
650-700 TL verirler maksimum. Hiç satma daha iyi. O performansa sahip bir telefona en az 2000 ve üzeri paralar ödersiniz...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
eğer LG G5 (19 ay garantili) + para düşünürseniz özelde konuşabiliriz. (telefon kuzenimin)
Hocam nakit lazım o yüzden satmayı düşünüyorum zaten.
Keşke satmasaydın ama neyse....Sanırım garatili olması hasebi ile 700-750 ₺ ye satılabilir.Benim 1520 yi satışa çıkardım (950xl almak için)ama garantisi bitmiş benimkinin , 870 fiyat yazdım aldığım en Yüksek fiyat teklifi 600₺ oldu, bende ilanı kaldırdım vazgeçtim satmaktan.
700 den denemeyi düşünüyorum bugün ilan vermeyi düşünüyorum açıkçası bakalım. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

erhanercan

erhanercan

Üye

Son düzenleme:
zaakaan

zaakaan

Üye
Lumia 1520 ile sanal gerçeklik gözlüğü kullanan var mı? VR BOX 3.0 için 6" yazıyor ama sığmadığını duydum ona. Var mı bu cihazın sığabileceği bir VR cihazı bilen?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Valla bana eksiklerine rağmen yetiyor, geçen ay bir android denemesi daha yapayım dedim gittim aldım en siyahından 32 gb bir xiaomi mi5, 2 gün kullandım sonra koydum çekmeceye sonra da sadece 2 gün kullandığım 2 haftalık cihazı 350 tl zararına satıp 1520 yi tekrar elime alınca yeniden bulmuş gibi sevindim..Demem o ki bana göre windows en iyisi.
Ha bu arada her an bir 950 veya 950 xl alabilirim ayrıca....
Evet arkadaşlar dediğim gibi Lumia 950 beyaz aldım, şuan sıfırlama işlemleri devam ediyor, cihaz 1520 ye nazaran çok daha hafif ve ebat olarak daha kullanışlı, şimdilik bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin, erhanercan ve 8 diğerleri
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@Esendağlı
Güle güle kullan,
Darısı (HP Elite X3) bizim başımıza..

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Rastladığım ilk sıkıntı çift tıkla uyandırma pek stabil çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: sazobalı
rainman3545

rainman3545

Üye
Çift tıkla uyandırmak için önce ekrana bir kez dokunup ardından çift tık yaparsanız sorunsuz açılıyor. Dokunmatiğin hassasiyet ayarı yok. Kalın ekran filmi ile de sıkıntılı. Bir de shazam bu cihazda çalışmıyor. Ama yine de güzel cihaz. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve Esendağlı
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Esendağlı güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çift tıkla uyandırmak için önce ekrana bir kez dokunup ardından çift tık yaparsanız sorunsuz açılıyor. Dokunmatiğin hassasiyet ayarı yok. Kalın ekran filmi ile de sıkıntılı. Bir de shazam bu cihazda çalışmıyor. Ama yine de güzel cihaz. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Dediğiniz gibi yapınca gerçekten çift tıklama sorunsuz çalıştı..Shazam bende çalışıyor, sırf denemek için kullandım sıkıntısız çalıştı.normalde kullandığım bir uygulama değil.

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
950 güzel seçim Esendağlı. Güle güle kullan. Bu arada Microsoft WP10 için neden ısrarla o açık mavi temayı kullandı hala anlamış değilim. Sistemi hiç çekici göstermedi o uyduruk tema. Çok daha güzel bir ekran tasarımı ile insanların karşına çıkabilirlerdi. Mesela bunun gibi. (Resmi yeniledim)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı, OzgurSMO ve 1 kişi daha
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Evet arkadaşlar dediğim gibi Lumia 950 beyaz aldım, şuan sıfırlama işlemleri devam ediyor, cihaz 1520 ye nazaran çok daha hafif ve ebat olarak daha kullanışlı, şimdilik bu kadar.
Hüseyin bey, şu aralar ben de artık elimdeki L920'den kurtulup, ikinci el temiz bir cihaz bulursam almayı düşünüyorum. Aklımda da L950 var. Ben şimdiye kadar aldığım bir telefonu en kısa 4,5 yıl kullandım. O da şuan hala kullandığım sorunları çoğalmış L920. Normalde güzel sıfır bir telefon alır uzunca yıllar kullanırdım ama şu aralar sıfır telefon alma durumum yok. Beni fazla değil 1 - 1.5 yıl kadar idare etsin yeter diyebileceğim bir telefon arıyorum. Bu yüzden 2. el düşündüm. Temiz bir tane uygun fiyata bulursam, L950 tavsiye eder misiniz?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Aybin.Kilic
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hüseyin bey, şu aralar ben de artık elimdeki L920'den kurtulup, ikinci el temiz bir cihaz bulursam almayı düşünüyorum. Aklımda da L950 var. Ben şimdiye kadar aldığım bir telefonu en kısa 4,5 yıl kullandım. O da şuan hala kullandığım sorunları çoğalmış L920. Normalde güzel sıfır bir telefon alır uzunca yıllar kullanırdım ama şu aralar sıfır telefon alma durumum yok. Beni fazla değil 1 - 1.5 yıl kadar idare etsin yeter diyebileceğim bir telefon arıyorum. Bu yüzden 2. el düşündüm. Temiz bir tane uygun fiyata bulursam, L950 tavsiye eder misiniz?
920 yi4.5 yıl kullanmışsan 950 ye aşık olabilirsin derim, kamera,ekran harika.Yalnız arka kapak plastik olduğundan dolayı kasa olarak bir 920 yada 1520 deki sağlamlık hissini vermiyor.TAVSİYE EDERİM

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
920 yi4.5 yıl kullanmışsan 950 ye aşık olabilirsin derim, kamera,ekran harika.Yalnız arka kapak plastik olduğundan dolayı kasa olarak bir 920 yada 1520 deki sağlamlık hissini vermiyor.TAVSİYE EDERİM
Bende Alcatel idol yada hp elite x3 bekliyorum. Sanırım seneye ancak alırım. Acelem yok beklemeye devam.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende Alcatel idol yada hp elite x3 bekliyorum. Sanırım seneye ancak alırım. Acelem yok beklemeye devam.
Yalnız 1520 den sonra 950 nin 5.2'' ekranı baya ufak geldi, keşke (imkanım olsa da) 950 xl alsaydım diyorum,1520 de alıştığım bir karo düzeni vardı onu yapamıyorum işte:)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yalnız 1520 den sonra 950 nin 5.2'' ekranı baya ufak geldi, keşke (imkanım olsa da) 950 xl alsaydım diyorum,1520 de alıştığım bir karo düzeni vardı onu yapamıyorum işte:)
Lumia 1520 candır. Birde Microsoft neden 6" ve üzeri bir cihaz çıkartmadı anlam veremedim. Halbuki Microsoftun karo düzeni büyük ekranlara daha güzel gidiyor.
Neyse sen en azından yeni bir karo düzeni kurarsın artık.

Üst Alt