Haber Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yerimizi alacak ne var ki abi. 830 u gördük 730 u gördük. snap400 dendi. Heves meves kalmadı valla hiç umursamıyorum. Keşke işlemci sızıntısı olmasaydı da bir hevesimiz kalırdı.
Daha durun bakalım belli mi olur, illa bilgiler gerçek olacak değil :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Her zaman sürprizlere açık olmak lazım:ehe

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Mesela 1525'de bir sürpriz olabilir mi? :)

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Umarım tanıtılır bir sürpriz olur şuan beklediğim tek telefon o çünkü

beats

beats

Üye
Ben hep bir saat ya da bileklik beklerim, bakalım yarın sürpriz çıkar mı ? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
O konuda çok bir sürpriz olmaz bence, o yönde en ufak bile bir iddia ortaya çıkmadı çünkü 830 veya 730'da olduğu gibi.
Veya Herkes Nokia beklerken Nokia X,X+,X2'nin tanıtılması gibi.

...decode...

...decode...

Üye
Veya Herkes Nokia beklerken Nokia X,X+,X2'nin tanıtılması gibi.
Abi X'in tanıtımından önce de evleaks'ten yine bir sızıntı olmuştu diye hatırlıyorum, X2 konusunda ise Nokia Türkiye'nin twitter sayfası yanlışlıkla da olsa bir spoiler vermişlerdi :ehe

dakamon

dakamon

Üye
Valla bir akıllı saat tanıtırlarsa ve bu saatte gerçekten fark yaratan bir cihaz olursa şaşırırım. Aksi halde hiç bir şey şaşırtmaz beni

Bay H

Bay H

Üye
Giyilebilir teknolojiler konusunda yıl sonunda cihaz gelmesi bekleniyordu ancak rakiplerin bu denli bastırması belki bu fuarda bir cihaz göstermeye veya en azından spoiler vermesine neden olabilir Microsoft'un.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Gerçek bir amiral gemisi gelmedikçe hikaye

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

beats

beats

Üye
Windows Phone Almanya:

Fotoğrafını paylaşmış "Efsanevi bir şey yaklaşıyor!" diye çevrilen bir cümleyle.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Sensation
Bay H

Bay H

Üye
Yarın canlı yayını aşağıdaki bağlantı aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Link ayrıca 1. mesajda da yer alacak.

...decode...

...decode...

Üye
Windows Phone Almanya:

Fotoğrafını paylaşmış "Efsanevi bir şey yaklaşıyor!" diye çevrilen bir cümleyle.
Superman'e çağrışım mı yapıyorlar diyeceğim de o Batman'e benziyor biraz sanki :D

dakamon

dakamon

Üye
Windows Phone Almanya:

Bunlar hep reklam koka hareketler. Acaba şu mcleren kod adlı telefonun o malum 3d dokunma özelliği olmayan halini mi tanıtacaklar :D

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
emz

emz

Üye
Abi sürpriz adı üstünde. Her an herşey olabilir ;) Ama düşük bir olasılık. Yarını bekleyelim :eller:

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

beats

beats

Üye
Superman'e çağrışım mı yapıyorlar diyeceğim de o Batman'e benziyor biraz sanki :D
Normalde Lumia 1320'nin kod adı Batman'di, şunu buldum:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Abi sürpriz adı üstünde. Her an herşey olabilir ;) Ama düşük bir olasılık. Yarını bekleyelim :eller:

Ben telefondan ziyade yazılımla ilgili gelişmelerle ilgileniyorum,öyle veya böyle güzel lumia cihazlar var piyasada. yalnız yazılım yönünden çoook eksikler var hemde çooook.

Son düzenleme:
emz

emz

Üye
5.2 inç Fullhd amoloed

Ben telefondan ziyade yazılımla ilgili gelişmelerle ilgileniyorum,öyle veya böyle güzel lumia cihazlar var piyasada. yalnız yazılım yönünden çoook eksikler var hemde çooook.

Benim tüm umudum bu yılbaşından sonrasına. Şöyle ki hem işten çıkarmaları bitirecekler, hem zarar kısmı atlatılacak. Ardından yönetim tam anlamıyla ellerine geçecek ve sadece kendi adamları kalacak. Ee durum öyle olunca her şeyi nexus gibi ilk biz alacağız ve çok daha hızlı geleceğini düşünüyorum. Pratik kazanacaklar ve başka adamlarla uğraşmadan kendi elemanları halledecek tüm işleri ;)

Üst Alt