Haber Microsoft #Windows10Devices Etkinliği - Canlı Paylaşım Konusu [CANLI YAYIN BİTTİ]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Cihazdaki yapıya bakılırsa Fotoğraflar uygulamasındaki zoom olayı düzelmiş.
Başka videoda mı gördüm bilmem ama hala aynı. Zaten aynı uygulamayı kullanıyoruz farklı olamaz. Ayrıca hamburger menü ve açılır pencereler yine düzgün açılmıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

skynet

Üye
Bu sanal tuşlar film veya oyun oynarken gizlenebiliyor mu ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
evet aşağı doğru bir ok çıkıyor solda ona basınca görünmez oluyor, bu sanal tuşları sevmeye başladım ben göze hoş görünüyor hem renklendirmede oluyor

• Beğen
Tepkiler: skynet
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Evet @4MaGuS arkadaşımızın da belirttiği gibi sanal navigasyon barı gizlenebiliyor ve renk değişikliği yapılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: skynet
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
evet aşağı doğru bir ok çıkıyor solda ona basınca görünmez oluyor, bu sanal tuşları sevmeye başladım ben göze hoş görünüyor hem renklendirmede oluyor
WP8.1'de vardı ok. Şimdi yok. Tek yapmak gereken ekranın en altından parmağımızı yukarı kaydırmak.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve skynet
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
WP8.1'de vardı ok. Şimdi yok. Tek yapmak gereken ekranın en altından parmağımızı yukarı kaydırmak.

Yukarıdaki videolarda güneş gözlüğüyle bile Hello tarafından tanınması enteresan geldi :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation
dawid

dawid

Üye
Merhaba bişey sorucam örneğin bir sms aldım orda bi youtube link i var ben bunu açmak istediğimde web lemi açayım yoksa tubecast lamı açayım yada başka Bi program ilemi açayım diye sistem bize sorsa fena olmaz acaba bu Windows Phone 10 olacakmı

• Beğen
Tepkiler: ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Merhaba bişey sorucam örneğin bir sms aldım orda bi youtube link i var ben bunu açmak istediğimde web lemi açayım yoksa tubecast lamı açayım yada başka Bi program ilemi açayım diye sistem bize sorsa fena olmaz acaba bu Windows Phone 10 olacakmı
dosyalarda (mesela .pdf) soruyor, ama linklerde evet maalesef bu yok. hal bu ki bir çok sitenin uygulaması mevcut

• Beğen
Tepkiler: dawid
dawid

dawid

Üye
ben 8.1 için konuştum yalnız. w10m de olacak mı olmayacak mı bilgim yok :)
Seni anladım zaten teşekkür ederim sana, diğer arkadaşlar dan cevap bekliyorum (özellikle forum yonetcileri)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Seni anladım zaten teşekkür ederim sana, diğer arkadaşlar dan cevap bekliyorum (özellikle forum yonetcileri)
Microsoft Edge tarayıcı ile ilgili bir özellik. İlerdeki güncellemelerde mutlaka eklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: dawid
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
dertler çok açık bence Yavaş ilerleme var yani yoksa sistemden yana sıkıntılar düzelir ama sistemin gelişim süreci çok YAVAŞ ve YAVAŞ olmaması lazım.Dünkü yazılı firması değil IOS'u bile yavaş olmasını anlarım ama MİCROSOFT'un yavaş olmasını anlamam.Bakın herkes gibi bende evimde şirkette ve telefonumda windows kullanıyorum.Evdeki ve şirketteki bilgisayarımda yüklü olan WİNDOWS 10'da şikayetçi değilim aksine bu güne kadar kullandığım en iyi işletim sistemi oldukçada memnunum ama konu mobil tarafa gelince kimse kusura bakmasın ama sonuna kadarda eleştiririm.
Eleştirileri dikkate alıp kendisini düzeltecek olan Microsoft tabi forumlarda yazanları ve geri bildirim yapanları ne kadar dikkate alıyor orasını bilemem ama ben kullandığım her sistemi eleştirmekle yükümlüyüm diğer sistemlerin içerisinde olup kullansam onlarıda eleştireceğim.
Üstüne basarak söylüyorum dünkü tanıtımda herkes gibi kimse yan çizmesin ama bende win 10 Mobilenin daha ileri bir sürümünü bekliyordum ve 950 -950 XL üzerinde güzel güzel anlatacaklar ve birde google ile birlikte vs gibi yazılar okuyunca insanın heyecan kat sayısı artıyor.
Dün çıkan üst seviye cihazlar gerçekten olağanüstüydü ama alamayacağım o cihazlardan bu nedenle beni çok ilgilendirmiyor.Beni mobil tarafı ilgilendiyordu oda fosss çıktı...
NOT:950 XL yi son çıkan videolardan hakikaten bende beğendim ama ağzım sütten yandı yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum.
Yazdıklarınıza elbette katılıyorum.
Benim sitemim her yazdığı mesajın olumsuzluk dolu olanlara..
Şu anda ben kullanıyorum.
İlk günler benimsememiştim..
ARtık hiç bir sorun yaşamıyorum, Kolaylıkla alışıyor insan.

• Beğen
Tepkiler: braayn
braayn

braayn

Üye
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
evrensel uygulamalar gelse bari mağazaya

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye