Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

• 13 Ağustos 2014
  • 5254 Okunma
  • 236 Cevap

1. Microsoft, Nokia satın almasından sonra ilk cihaz tanıtımını yapmaya hazırlanıyor.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Son bir kaç haftadır teknoloji gündemini öeşgul eden Lumia 730 ve Lumia 830 ne zaman duyurulacak? Microsoft’un paylaştığı aşağıdaki görsel bakılırsa bu soru, 4 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olan İFA Fuarında cevabını bulacak.

Microsoft Cihazlar Grubu 4 Eylül 2014 tarihinde IFA (Berlin) fuarında olacak.

Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolu Microsoft bünyesine katıldıktan ilk cihaz tanıtımını etkinliği olacak bu toplantıyı Microsoft Turuncu renk ve Pureview kamera ünitesi ağırlıklı bir görselleri duyurdu. Görsel de dikkatimizi çeken nokta ise kullanılan kamera ünitesinin tanıdık gelmesi.

Lumia 830 olduğu iddiasıyla sızdırılan görsellerdeki kamera ünitesinin birebir aynı olan görüntü bu etkinlikte Lumia 830′un Pureview kamerayla tanıtılacağnı da doğrulamış oluyor. Öte bu etkinlikte tanıtılması kuvvetle muhtemel bir diğer cihazın ise Lumia 730 olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Nokia sayfasından Eylül ayında yeni cihazlarına hazır olmamız gerektiğini duyurdu. Sizce 1020 nin halefi mi tanıtılacak yoksa 830 ve 730 mu tanıtılacak. Bunu zamanla anlayacağız.

Twitter / nokia: Are you ready? http://t.co/2fQ8Pifqq2

Canlı yayın izleme linki:
    Ready for #MoreLumia? - Conversations : now part of Microsoft

IFA-TV

Yazan: GianniInfantino
    iPhone ile gönderdi
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Eylül 2014
  2. Bence 1020 yi bu kadar hızlı akarte edemezler, üzerinde hala geliştirme yapacaklardır. Yeni cihazlar 730-830 olacaktır diyorum ben.

3. 2014 te çıkan hersey yeni eskisini aldırır .

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ürün yelpazesini genişleteceğiz diye Samsung olma yolunda ilerlemezler inşallah

5. 830 un tipini sevdim

6. Ben 830'un işlemciye merak ediyorum. Genel kanı Snapdragon 400 olacağı yönünde. Ama acaba geçen seneki 920/820 ikilisi gibi Snapdragon 800 gelir mi diye merak ediyorum.

7. Ben snap 600 ile gelebileceğini düşünüyorum. Microsoft'un yerinde olsam 920-820 gibi çok benzer yapmam 930ile 830u. Arada biraz fark açarım ama dağlar kadar olmaz bu fark. Snap600 ideal. Ha 800 olursa da güzel olur tabi.

iPhone ile gönderdi
  8. lazye bunu beğendi.
  9. emz bunu beğendi.
  10. Lumia 830 could come with 3 different models
    and different specs!! ~~ AT&T and T-Mobile will have different camera
    and possibly AT&T wont support wireless
    charging ~~ T-Mobile will have 20.1mp camera and
    higher specs ~~ Verizon Model's Specs:
    4.5 inch display
    20.1mp camera
    Windows Phone 8.1 Update 1
    Micro SD

Kaynak: Windows Phobe Lovers

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Hem sanal tuşlar hem de fiziksel tuşlar. 'Ne yardan geçerim ne serden' temalı bi cihaz olacak herhalde :sirit:

ogzhnoTr, PureFood, Pikkaccu ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. Lumia 830'un üç farklı versiyonu olacak. Bunlardan hangisi global satışa çıkacak bilinmiyor fakat at&t versiyonunda kablosuz şarj olmayacakmış.

Mobil cihaz ile gönderdi

13. Olsun da samsung gibi olsun daha ne istiyorsun Nokia en azından donanımı yükseltir o zaman

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

14. emz

emz

Abi görseller orijinal değil. Nasıl dersen ikinci resimdeki tuşlar kapasitif değil. Ama 830 kapasitif tuşlar ile gelecekti. Burada bir çelişki oluyor. Bir gariplik var ve bende Nokia'dan böyle ince bir tasarım beklemem açıkçası. Ama farklı türde 830'lar çıkacaksa onu bilemem :

Edit : @Sensation Abi telden uygulamadan bakınca dikkatli olmadan göremedim. Orada kapasitif tuşlarda varmış. Kusura bakmayın :D

Telgrafla gönderildi. (L520)

Son düzenleme: 13 Ağustos 2014
  15. Kapasitif.

iPhone ile gönderdi
  16. tipi çok güzel alabilirim :)

17. emz

emz

İkinci resimde ben göremedim ondan yazdım :)

Telgrafla gönderildi. (L520)

18. 1030 gelsin de 808'deki gibi bir kamera uygulaması koysalar keşke.

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
19/10/2018 - 11:39