Haber Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
Abi bu resimlerle ilgili tek bir sorum olacak :) Şimdi bu telefonların hepsini aynı yerde, aynı duruşta, aynı gölge ve parlaklıkta çekmeyi nasıl başarmışlar ? :D Hani çok dikkatimi çekti. Elimde değil. Sanki birisi aynı resmi montaj ile renk değiştirmiş veya sonradan koymuş gibi değil mi? Hani istesemde aynı şekilde çekemem. Bir farklılık olur. Abi cetvelle çizilmiş gibi duruyor yeri :D

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve Esendağlı

braayn

braayn

Üye
şahsen beğenmedim..

• Beğen
Tepkiler: skynet
bozokluht

bozokluht

Üye
Abi bu resimlerle ilgili tek bir sorum olacak :) Şimdi bu telefonların hepsini aynı yerde, aynı duruşta, aynı gölge ve parlaklıkta çekmeyi nasıl başarmışlar ? :D Hani çok dikkatimi çekti. Elimde değil. Sanki birisi aynı resmi montaj ile renk değiştirmiş veya sonradan koymuş gibi değil mi? Hani istesemde aynı şekilde çekemem. Bir farklılık olur. Abi cetvelle çizilmiş gibi duruyor yeri :D
Tam bunu yazıcaktım benden önce davranışsın
Bende çoğu kişi beğenmiyor

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
830'u ben çok beğendim tasarımlar görecelidir ama 920 ve 930'dan sonra en beğendiğim lumia tasarımı oldu.
Edit: Normalde oval tasarımları sevmem ama
Bundaki cyan ve beyazın uyumunu da çok beğenmiştim

dakamon

dakamon

Üye
830 un fotoğraflarının sahte olduğunu idda ediyor tow waren.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
830 un fotoğraflarının sahte olduğunu idda ediyor tow waren.

Onu diyorum abi. Bir terslik var resimlerde. Bir anormallik var. Hiç gerçekmiş hissi uyandırmıyor insanda. Daha bakınca bile ben sahte dedim ama emin olamadım:(

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ah sd sd sd yok yine
Ama süper tasarım ve ultra Slim

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Mclaren ne oldu hani süper telefonların şahı padişahı olacaktı

beats

beats

Üye
Mclaren ne oldu hani süper telefonların şahı padişahı olacaktı

Satış askıya alındı ileri tarihlere ertelendi proje, cihaz geliştirmelerine devam ediliyor diye çokça belirtildi.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Satış askıya alındı ileri tarihlere ertelendi proje, cihaz geliştirmelerine devam ediliyor diye çokça belirtildi.

Ben kaçırmışım ama Nokia acilen üstün özellikli bir telefon çıkartmalı diye düşünüyorum

beats

beats

Üye
Ben kaçırmışım ama Nokia acilen üstün özellikli bir telefon çıkartmalı diye düşünüyorum

Çoğunluğun görüşü o durumda zaten, bakalım Almanya'da belki sürpriz çıkabilir...

emz

emz

Üye
Çoğunluğun görüşü o durumda zaten, bakalım Almanya'da belki sürpriz çıkabilir...

Bir ara 1520 V isimli 1520'nin aynı özellikleri ama ekran boyutu küçük olanı çıkacak denilmişti yalan oldu. Eğer böyle bir cihaz çıkmazsa hala beklentileri karşılamaz. Ben hala onu bekliyorum. Eğer birebir kalite ve teknik özellikleri aynı ama 4.5" veya 5" bir model çıkarsa acayip satar. Hem küçük hem güçlü. Dört gözle böyle bir model bekliyoruz :)

beats

beats

Üye
Bir ara 1520 V isimli 1520'nin aynı özellikleri ama ekran boyutu küçük olanı çıkacak denilmişti yalan oldu. Eğer böyle bir cihaz çıkmazsa hala beklentileri karşılamaz. Ben hala onu bekliyorum. Eğer birebir kalite ve teknik özellikleri aynı ama 4.5" veya 5" bir model çıkarsa acayip satar. Hem küçük hem güçlü. Dört gözle böyle bir model bekliyoruz :)

Daha önce paylaşmıştık Daniel Rubino istenen donanımı belirtmişti, şöyleydi:
  • 5" Full HD ekran (LCD ya da Amoled Göz Atma'yı vermeli),
  • Snapdragon 801 ya da 805 dört çekirdekli işlemci,
  • 16 ya da 20 MP Pureview kamera,
  • 32 GB dahili hafıza ya da 16 GB dahili hafıza ve microSD desteğiyle birlikte,
  • Qi kablosuz şarj,
  • İnceliği sağlayın.
Kullanıcılar ya da ilk kez alacaklar da bunu bekliyor.

• Beğen
Tepkiler: emz ve goktas19
emz

emz

Üye
Daha önce paylaşmıştık Daniel Rubino istenen donanımı belirtmişti, şöyleydi:
  • 5" fu ll HD ekran (LCD ya da Amoled Göz Atma'yı vermeli),
  • Snapdragon 801 ya da 805 dört çekirdekli işlemci,
  • 16 ya da 20 MP Pureview kamera,
  • 32 GB dahili hafıza ya da 16 GB dahili hafıza ve microSD desteğiyle birlikte,
  • Qi kablosuz şarj,
  • İnceliği sağlayın.
Kullanıcılar ya da ilk kez alacaklar da bunu bekliyor.

Ama benim en çok istediğim özelliği 1520 deki o her açıdan görünen acayip kaliteli ekranı. Onun aynısı konulursa bir de daha da sırtı yere gelmez. En çok satan olur. Ama yapar mı orası belirsiz :(

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Ama benim en çok istediğim özelliği 1520 deki o her açıdan görünen acayip kaliteli ekranı. Onun aynısı konulursa bir de daha da sırtı yere gelmez. En çok satan olur. Ama yapar mı orası belirsiz :(

Benim 920 de her açıdan ekranı görülüyor.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
emz

emz

Üye
Benim 920 de her açıdan ekranı görülüyor.

Yandan vakan biriside rahat görebiliyor mu? Hani parlama yapar, göremiyorum derler ya! İşte onu diyorum. 1520'de özel ekran var bunun için. İstersen 80 derece açıyla bak gene aşırı bet görünüyor ve hiç yansıma yapmıyor. İşte bunu istiyorum. Ama yukarıdaki özelliklerle birleşirse çok dehşete düşüren bir telefon karşımıza çıkar :ehe. Merakla bekleyeceğiz. Ne zaman çıkarsa bu tarz bir telefon o zaman gidip sıfır olarak onu alacağım. Artık seneye kadar beklemedeyim:)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Yandan vakan biriside rahat görebiliyor mu? Hani parlama yapar, göremiyorum derler ya! İşte onu diyorum. 1520'de özel ekran var bunun için. İstersen 80 derece açıyla bak gene aşırı bet görünüyor ve hiç yansıma yapmıyor. İşte bunu istiyorum. Ama yukarıdaki özelliklerle birleşirse çok dehşete düşüren bir telefon karşımıza çıkar :ehe. Merakla bekleyeceğiz. Ne zaman çıkarsa bu tarz bir telefon o zaman gidip sıfır olarak onu alacağım. Artık seneye kadar beklemedeyim:)

Evet hatta Nokia'nın sitesinde yazılıyordu her açıda görülebilen PureMotion HD+
ClearBlack HD IPS Ekran. Telenun en sevdiğim yanı ekranı zaten çok parlak.

beats

beats

Üye

Lumia 1520'nin belirtilen ekran özelliği güneş ışığında tüm renkleri kesin bir biçimde gösterilmesiydi Galaxy Note 3 ve birkaç cihazla karşılaştırıldığında bu özelliğiyle öne çıkıyordu. IPS ekrana sahip cihazlarda açı kaybı çok az olur, Lumia 1520'de Lumia 920'de ve birkaç cihaz bu ekrana sahip.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, Esendağlı ve emz

Üst Alt