Maxicep - İZMİR Doğal yaşam Parkı buluşması

Sponsorlu Bağlantılar

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
inşallah olur ama işimiz zor çünki artık güzel hava bulmak zor bulsak bile o soğukta açıkta gezmek çok zor olur. Kaldı ki herkez orada gezip dolaşmak isteyecek orada bi cafe de oturmek pek de iç açıcı olmaz

ycg35

ycg35

Üye
yha şansa bak okulun izci kulübü bu hafta sonu (cumartesi) kuş cenneti ve doğal yaşam parkı gezisi yapıyor .. okulla gidicem .. ama sizlerlede gitmek istiyorum iki kez üst üste gitmekte fazla kaçar :D . . yha sanırım bir kere daha şu buluşma olayına gelemicem :( [hep böle oluyor izcilikle ilgili bir faaliyet giriyo araya (genelde izcilik :kop:) ama bir gün kesinlikle gelicem şu buluşmalardan birine vallaha :yuru]

Catty

Catty

Emekli Yönetici
yha şansa bak okulun izci kulübü bu hafta sonu (cumartesi) kuş cenneti ve doğal yaşam parkı gezisi yapıyor .. okulla gidicem .. ama sizlerlede gitmek istiyorum iki kez üst üste gitmekte fazla kaçar :D . . yha sanırım bir kere daha şu buluşma olayına gelemicem :( [hep böle oluyor izcilikle ilgili bir faaliyet giriyo araya (genelde izcilik :kop:) ama bir gün kesinlikle gelicem şu buluşmalardan birine vallaha :yuru]
Zaten Beklerler Seni...

ycg35

ycg35

Üye
ne demek istiosun ..

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
olsun napalım hepimiz çook üzüleceğiz ama sensiz bi gezi olacak galibaaa:agla:agla :kop::kop::kop:

ycg35

ycg35

Üye
ne dalga geçiyon şmdi .. !! biz adam akıllı bişeyler yazıyoz siz bunu dalgaya alıyonuz :@ gelmey istiyordum ama okulla gitçekmişiz bnde mesajımı düzeltmek yerine yeni bir mesaj atarak gelemeyeceğimi belirttim çokmu !!

jöly

Üye
bu soğuk havada zaten oraya gitmemiz imkansız...gereksiz yere tartışmaya gerek yok...

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
ne dalga geçiyon şmdi .. !! biz adam akıllı bişeyler yazıyoz siz bunu dalgaya alıyonuz :@ gelmey istiyordum ama okulla gitçekmişiz bnde mesajımı düzeltmek yerine yeni bir mesaj atarak gelemeyeceğimi belirttim çokmu !!

kardeşim alınma şakasına dedim ben kızma özür yaaa yanlış anladıysan saygı duyarız tabi haklısın:mahcup::)

ycg35

ycg35

Üye
tamam bnde özür dilerim biraz kaba davrandım kusuruma bakma..

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
rica ederim maxi ailesi ne içindir karşılıklı saygı ve sevgi için özür dilemesini ve kabul etmesini bildikten sonra bi sorun olmaz

Mustafa K.

Mustafa K.

Üye
Ben Gelirdimde Orda Pisicikler Var Ham Yapar :D

ycg35

ycg35

Üye
ee buluşma ne zmn olcak yha.. bi tarih belirlemek lazı martık hazır havalarda güzelken.. :)

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
:oke:

GsM Cell

GsM Cell

Üye
Ne Zaman Yapılacak Arkadaşlar,Kim Organize Ediyor Buluşmayı...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

MAJİX

Üye
thaknyouuuuu

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Havaların ısınması ile birlikte bu buluşma planını yeniden gündeme açıyorum.. nisan ayının sonu veya mayıs ayı başında bir buluşma düşünüyoruz.. :oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:(
Ooof İzmir of...
Ahmet Abi gelsene sen İstanbul'a?..
Tanısın buradakiler de seni?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:(
Ooof İzmir of...
Ahmet Abi gelsene sen İstanbul'a?..
Tanısın buradakiler de seni?

Okullar kapanınca yazın İstanbul'a geleceğim kısmetse.. geliş tarihine doğru bide buluşma oldumu bir taşla iki kuş vurmuş olurum artık.. :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hadi anladık birinci kuş biziz.
Ama ikinci kuş?
Neden geliyordun Ahmet Abi pardon?:islik

Üst Alt