Maxicep - İZMİR Doğal yaşam Parkı buluşması

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

İzmir'de buluşma istekleri üzerine bu konu başlığını açıyorum.

Bugün çocuklarımla gittik gezdik.. hava da çok güzeldi... Hava yağmurlu hatta karlı bile olsa gezerken keyif alıp doğanın ve deniz havasının tadını çıkarabileceğiniz bir alan inşa edilmiş..425.000 m2.. Bazı hayvanları serbest bırakmışlar. dokunabiliyorsunuz... hayvanlar tutsak gibi değil.. Her her okaliptus ağacı.. dinlenme yerleri var.. tuvaletler tertemiz.. Ulaşım kolay.

Buluşma tarihi : 21 Aralık 2008..
tarih sabit olmamakla birlikte en uygun zaman olarak öneriyorum. :oke:

Bu ayın sonuna kadar girişler ücretsiz... Yukarıda dediğim gibi.. hava soğuk bile olsa gidildiğinde tadı çıkarılacak bir mekan.. belirtilen tarih mutlaka birilerine uygun olmayacaktır.. katılmak isteyenlerin çoğunluğunda tarih uygun değilse.. değiştirebiliriz.. :)

Ulaşım.. kolay dedim.. izmirin her bölgesinden belediye otobüsü mevcut..Karşıyaka iskele'den 777 nolu otobüs hizmet veriyor.. zaten buluşma kesinleştiğinde arabası olanlar buluşma için diğer arkadaşlara yardımcı olacaktır..:oke:

Evet.. katılmak isteyenler... fikirler...?

Ozan

Ozan

Admin
Süper, süper, süper !

Sabırsızlıkla 21 Aralık' ı bekliyorum, çok güzel olacak ..

Umarım tarih herkese uyar ...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bölgede bilgisayarımıza masaüstü olacak manzaralar var...ben ancak cep telefonumla çekebildiğim uygun resimleri yükledim buraya...

Yanımızda küçük çocuk olduğundan çok fazla gezemedik.. parkta aslan, kaplan.. fil hepsi var.. resimlerde yok derseniz.. bu hayvanların bulunduğu bölgeye zaman nedeniyle gidemedik.. Eeee artık gelirsiniz hep birlikte ... gideriz..:oke:

Ozan

Ozan

Admin
Ulaşım konusunu, otomobil leriyle gelen arkadaslarla birlikte hallederiz sanırım onu düşünmeye gerek yok sadece hava güzel olması ve katılımın olması gerekli diyebiliriz.

xkadir61

xkadir61

Üye
umarım gönlünüzce olur bu buluşma.:)

jöly

Üye
a21a'ya resimler için teşekkürler...buluşmaya kesin gelecekler belli olursa tarih de net biçimde açıklanırsa Allah bir mani vermezse ben de katılmak isterim...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
İşallah bir terslik çıkmaz sa bende gelmek isterim

NobLe

NobLe

Üye
Bende bu buluşmanın içinde olmak isterim hoş bir gezi olacagına inanıyorum...:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tek kelime ile olağanüstü.İzmirde yaşayanlar şanslı olmalı.İyi eğlenceler diliyorum;)

SaygıLar

Ozan

Ozan

Admin
Diablos seni de bekleriz. :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Allah razı olsun teşekkür ederim de şu aşamada kaf dağını aşmam gerek :) Yani ihtimal dahi yok.

İyi eğlenceler diliyorum hepinize..İşiniz rast gitsin :oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Eğer Gidicek Olursak Nerde Buluşacaz Ahmet Abicim?..Karşıyakamı?

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bn dee GElebülümüyüm Arkiler ?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
Kocaeli - İzmit'ede Bekleriz :)

Quattro

Quattro

Üye
Bende oradayım inşallah kaza bela olmazsa...

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Herkese İyi Eğlenceler

Üst Alt