Macbook alınır mı?


KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mağazada Macbook pc'yi inceleme fırsatım oldu. Çok hoşuma gitti doğrusu. çok ince ve hafif olması güzel fakat benim korktuğum işletim sistemi. Hiç kullanmadığım için tuhaf geldi ancak sade olduğu için bir bakıma da hoşuma gitti.

Oyun pek oynamam 6 aydır hiç oynamadım. Oynamak için zaten Ps4'üm mevcut.

Şimdi Macbook alınır mı yoksa Msi laptop daha mı iyi. :)

aklımda bu modeli va Macbook'un
 

Benzer Konular

GhostRiderX
Cevap
0
Görüntüleme
471
GhostRiderX
haydaravısyon
Cevap
0
Görüntüleme
2K
haydaravısyon


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt