Lütfen akıl verin sahte rapor bastım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen akıl verin sahte rapor bastım :(
Abiler ablalar olayı anlatiyorum bi arkadaş rapor luydu işte ben buna baka baka internet cafede kendime sahtesini yapmıştım ozamandan beri baya kullandım sürekli bastım Bugün m yardimcisi annemi arayıp okula cagirmis ve dediki ben bu raporlar gercekmi diye arastircam. Ya lütfen akıl verin bulmasi çok kolay olur hastaneye ugramasi yeterli ben napacam yakalanirsam ne diyim lütfen akıl verin acil.... :(

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
knk kaç rapor verdin de çağırdı 2-3 gün olsa çağırmaz varmı 10günadamdan adama değişir sessiz kalırsan konuyu askıya alır belki devamsizlik yapma göze batma.:)yakalarsa diklenme özür dile yaptığının çok büyük yanlış olduğunu felan pişman olmuş gibi yap :)

• Beğen
Tepkiler: Pealon Jan Teor
Never Back Down

Never Back Down

Üye
özür dile

burak_yksl_88

Üye
atarlar okuldan:p saka maka atilani gordum

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
geçmiş olsun :)

PME 4L

PME 4L

Üye
Bizdede olmustu baya kişi gitti tek sen akıllı degilsinki karar hocaya kalmış

Uhops

Uhops

Üye
Sahte rapor baya baya büyük suçtur bence.

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
10 gün falan değil 27,5 gün :( hoca acimasiz özür dilersem pek işe yarayacağını hiç sanmiyorum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
rüşvet ver o.O

Never Back Down

Never Back Down

Üye
hoca paragöz ise rüşvet vericen

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Param olsa...
knk kaç rapor verdin de çağırdı 2-3 gün olsa çağırmaz varmı 10günadamdan adama değişir sessiz kalırsan konuyu askıya alır belki devamsizlik yapma göze batma.:)yakalarsa diklenme özür dile yaptığının çok büyük yanlış olduğunu felan pişman olmuş gibi yap :)
Bi denicem bunları, Teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
Hocaya bağlı, disipline gidersin büyük ihtimalle uzaklaştırma alırsın.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Uhops

Uhops

Üye
Evrakta sahtecilik:
1.madde seni ilgilendiriyor.

Resmi Belgede Sahtecilik suçu ceza kanunumuzun 204. maddesinde :“(1) Bir resmî belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir resmî belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren veya sahte resmî belgeyi kullanan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır (Asliye Ceza).(2)Görevi gereği düzenlemeye yetkili olduğu resmî bir belgeyi sahte olarak düzenleyen, gerçek bir belgeyi başkalarını aldatacak şekilde değiştiren, gerçeğe aykırı olarak belge düzenleyen veya sahte resmî belgeyi kullanan kamu görevlisi üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır (G. Ağır Ceza).

(3)Resmî belgenin, kanun hükmü gereği sahteliği sabit oluncaya kadar geçerli olan belge niteliğinde olması halinde, verilecek ceza yarısı oranında arttırılır.” şeklinde düzenlenmiştir.Maddenin birinci fıkrasında herhangi bir kişi (kamu görevlisi olmayan) veya yetkisi dışında hareket eden kamu görevlisi, ikinci fıkrasında kamu görevlisi tarafından işlenen resmî belgede sahtecilik suçu düzenlenmiştir. Üçüncü fıkrada, birinci ve ikinci fıkradaki suçun nitelikli hali yer almaktadır.

Not:Sağlık raporunu tam bilmiyorum.Öğrencisin ne olur bilmem.Alıntı yaptım.Sahte rapor evrakta sahteciliğe girer.
Biri bir yerden alıntı yapmış bende ordan alıntı yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Pealon Jan Teor
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sen dediğimi yap annen destek çıkarsa ona anlat gerekirse konuşur yardımciyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...