Espiriler 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Espiriler 2
. Denize bakıyorum seni görüyorum,gökyüzüne bakıyorum seni görüyorum, yıldızlara bakıyorum seni görüyorum..akıllım biraz! Kenara çekilsene .
2. Depresyondayım, bunalım amcam! :
3. GÜZEL LINKLER

4. Doğa’nın Kanunu varsa Arif sağ’ın sazı var.
5. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar onuncu köyden sesleniyorum seni çok seviyorum :
6. Doktor zayıflamam için ata binmemi tavsiye etti bende her gün ata bindim sonunda ben değil ama at on beş kilo zayıfladı.
7. Dokuzuncu kattan atlarken beşinci kattaki kıza aşık oldu.Dünyanın en kısa süren aşkını yaşadı.
8. Dört tarafı denizlerle çevrili kara parçasına ne denir? Etrafın sarıldı kara parçası teslim ol denir.
9. DüN GECE SENİ O KADAR ARADIM Kİ,SOĞUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR İSTEDİM Kİ,YATAĞA SENSİZ VE çIPLAK GİRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDİN BENİM CANIM PİJAMALARIM?

11. Dün sen gelseydin toplu resim çekilecektik sen gelmedin topsuz çekindik.
12. Dur kımıldama arkanda koca bir sinek var.
13. Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini Düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
14. DUYDUM Kİ BİR SEVGİLİ BULMUŞSUN HAYIRLI OLSUN BİRDE BEN BULDUM HABERİN OLSUN......
15. Eğer aşık olmak istemiyorsan duygularına can yeleği giydir.
16. EĞER RADARA YAKALANMAK İSTEMİYORSAN GAZA BAS!!!
17. Eğer zaman her şeyin ilacıysa, göbek deliğimiz niçin kapanmıyor?
18. Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu gardiyana ne demiş? - çok korkuyorum, elimi tutar mısın?..
19. ELLERİMLE BELİNİ KAVRAYINCA DUDAKLARIMLA SANA DOKUNUNCA İçİME SICAK BİR ŞEY AKAR BENİM SEVGİLİ çAY BARDAĞIM.
20. Elleriyle beyaz vücudumu ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.
21. En şişman kız kimdir? FATMA :-o
22. En ünlü simit will smith.
23. Erkekler Araba Gibidir. Dikkat Etmezsen Altında Kalırsın.
24. Erkekler şekerleme gibidir. Yaşam için ille de gerekli değil, ama elinin altında bulunması iyidir.
25. Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kuluna da akıl ver.
26. Flört ettiğim kıza kendisini öpeceğimi söyledim düştü bayıldı asıl istediğimi söylesem herhalde düşüp ölürdü.
27. Fransa ihtilali neye karşı yapılmış? - Sabaha karşı.
28. Fransızların nesi eksiktir ? "FRAN"ları tabii ki !
29. Garson bize iki çay! Biri açık, diğeri çarşaflı olsun.
30. Geçen bir filme gittik... Film o kadar sürükleyiciydi ki, filmi önde izliyorduk; film bittiğin de arkadan kalktık.
31. GEçEN GüN SİNEMAYA GİTTİN ON BEŞ DAKİKA ARA DEDİLER HALA ARIYORUM.
32. Gel kalbimde yaşa kira istemem.
33. Geyik yapalım mı? - "Ama boynuzlarını ben tutmam..
34. Gözlerim Yaşlı, İçimde Bir Sizi, Yarim Benden Ayrı, Kapım Kapalı Anahtarı Saklı, Biri Yarimde Diğeri Paspasın Altında Saklı.
35. GüCüM KUVVETİM YERİNDE, BUZU SIKSAM SUYUNU çIKARIRIM..!
36. Gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline.
37. Hakan Şükür maçta sakatlanınca onu kim taşır? Hakan Taşıyan!
38. Hani bir rüzgar eserde dalgaları kumsala vurur ya hani masmavi gökyüzünde bembeyaz kanatlarıyla ucan martılar var ya...işte o martılar kafana konsun
39. Hani derler ya aşkın gözü kör diye, doğruymuş geçen bana çarptı ve özür bile dilemedi.
40. Hani o baharda açan güller var ya renk renk çeşit çeşit,yaprakları ile mutluluğu anlatan rengi ile aşkı anlatan güller var ya,işte o güllerin dalları hep yeşil kalsın.
41. Hasret kaldım gözlerine artık çıkar suyu lensleri.
42. Hastayım diye tahlil için kanımı aldılar. Yedi laboratuarda sekiz mikroskop değiştirdi. Dokuz doktor kafa kafaya verip içimde seni buldular...!!
43. Hatırlıyor musun...? küçükken seninle tirene binmiştik, sen camdan başını çıkarmıştım ve görenler bizi ikiz sanmıştı !!!
44. Hayallerimin suya düşeceğini bilseydim onlara hayat sigortası yaptırır, paraları yerdim.
45. Hayat bir muz kabuğuna benzer. Bastın mı ayağın değil 'Hayatın kayar'.
46. Hayat içip içip kendinden geçmek; Sonrada "la ne ettim!!!" demektir.
47. Hayatta iki şeyin peşinden koşulmaz; biri kızlar, diğeri belediye otobüsü. Biri gider, biri gelir.
48. Her Aşk Bitki İsimleriyle Başlar,Hayvan İsimleriyle Biter.
49. Her şeyi bilen ördeklere ne denir? BİLENDAKS.
50. Hesap ettim tam seksen yaşında emekli oluyorum.Herhalde emekli aylığımı Toprak bank’tan çekerim.
51. Hey ağabey, saatin çalışıyor mu?evet, neden? iyi o zaman söyle benimkine de bir iş bulsun :
52. Hey Moruk, dün aksam otobüs durağında ne bekliyordun? - Tren...
53. Hİç BİR ŞEYDE GöZüM YöK (KöR YAKUP)...
54. Hızlı Yaşa Genç öl,Cesedin Yakışıklı Olsun.
55. Hoca seni Meclis'te görmüşler, "Ben böyle düzen görmedim!" diye bağırırken...
56. İKİ ADAM SOĞUKTA YüRüYORLARMIŞ BİR ADAM öBüRüNE DONDUM DEMİŞ öBüRüDE ONA HAYIR SEN ESKİDEN BOKSERDİN DEMİŞ.
57. İki tane kadın çölde kaybolmuşlar, susuzluktan geberiyorlarmış, ilerde çay bulmuşlar ama içmemişler neden? çünkü ülkersiz çay saati düşünülemez!!!! :-))
58. İkinci Viyana kuşatması niçin erkenden bitmiştir? - Atacak kuş kalmadığı için!
59. İnsani iki şey öldürür. Birincisi,Sevmediği insanın silahından gelen mermi İkincisi,Sevdiği insandan gelmeyen ilgi.
60. İnternetçin olayım, bağlan bana.
61. İştahım kaçtı. Neden? Bağlamayı unutmuşum DA.
62. JAPON YAPIŞTIRICIM VAR AMA YAPIŞTIRACAK JAPON BULAMIYORUM...
63. JAPONLARIN YENİ İCADINI BİLİYORMUSUNUZ SU GEçİRMEYEN çAY POŞET .
64. Jogging yap, sağlıklı öl.
65. Kadar kibarmış ki ölmeden önce mezar taşına sizi ayakta karşılayamadığım için özür dilerim diye yazdırmış.
66. Kadar titizmiş ki berbere gitmeden önce tıraş olurmuş.
67. Kadının biri otobüse binmiş son durakta hamile kalmış neden?otobüs boşalmış
68. Kadınlar limon gibidir..baktıkça azın sulanır..yedikçe miden bulanır.
69. Kalbim kırık dökük yaralı, Kalbimde tamirat var, Bir süre için kapalı!
70. Kalbinde yoksa yerim,önemi yok Ayakta da giderim!
71. KALBİNİN SESİNİ DİNLE GüZELSE KASET YAP:
72. Kalem elde, Kitap elde. Akıl başka yerde. Talep efendim talebe
73. KAPILMA RüZGARIMA, NEZLE OLURSUN.
74. Karanlıkta elinde uzun, kahverengi bir şey var. Onunla her şeye değebiliyorsun. Bu nedir? Cevap o benim bastonum.
75. Karanlıktaysan el fenerini yakmayı unutma.
76. KARTOPU İLE EVLEN NUR TOPU GİBİ çOCUKLARIN OLSUN?.....
77. Kavgaya başlamadan önce karşındakini korkutmak için dişlerini gösterme ben bir keresinde öyle yaptım şimdi iki dişim eksik.
78. Kızlar mektuba benzer bir önce yazarsın iki Sonra yalarsın üç En sonunda postalarsın!:
79. KURALLARI MUTLAKA öĞREN .. çİĞNEMEK İçİN LAZIM OLUR!..
80. Laz lokantaya gider ve bir Türkün yanına oturur.adam komposto ister,Laz da koyun postu der.tabi adama komposto gelir,bizim lazada koyun postu,Laz heyecanla sorar.
81. Mezar taşı esperileri can çıkmadan kiracı çıkmaz nihayet ev sahibinin isteği oldu.
82. Mezar taşı esperileri cimri adamdı.kefen parası,ilaç parasından ucuz olduğu için ölümü tercih etti.
83. Mezar taşı esperileri dünyada kiracıydı kontratı bitti.
84. MEZER TAŞI ESPİRİLERİ CİMRİ ADAMDI. ZEHİR İçEREK YAŞAMINA SON VERMEDEN öNCE ŞİŞESİNİ İADE EDİP PARASINI ALMIŞTI.
85. MEZER TAŞI ESPİRİSİ Bir kadına vurulmuştu KADIN DA UNU VURDU.
86. NASA´DA BİZİM BİR ARKADAŞIN BABASI çALIŞIYORDU.İŞİYSE SADECE GERİ SAYMAKTI.
87. Ne derler, sakla samanı yesin inekler...
88. Ne yersen ye asit yapar ağzında FALIMA gerek yok zaten dişin yok ağzında.....
89. NEDEN SADECE KARDAN ADAM VAR? çEVAP:çüNKü KADINLAR O KADAR DEĞİL SOĞUKTA DURACAK KADAR.
90. Oğlum al şu parayı, bana kantinden bir tost, bir poğaça, bir de yiyecek bir şeyler al.
91. ölsem de gam yemem çünkü oruçluyum.
92. öLüRSEM KABRİME GELME İSTEME.
93. On zayıflı karne kaybolmuştur bulanların insaniyet namına YOK ETMELERİ rica olunur!
94. Ona kalbimi verdim saklasın diye, buzdolabına koymuş kokmasın diye
95. öyle 'ha' denilince gülünmez 'ha ha ha' diyeceksin…
96. Paran varsa ye iç eğlen, dostların alem görsün, paran yoksa eve git , çocukların baba görsün.
97. PİŞMAN OLUR DA BİRGüN DöNERSEN BANA GERİ GöNüL KAPIM AçIKTIR SIĞARSAN,GİR İçERİ.
98. Robin Hood neden okunu atmadan önce yayını yalarmış? çünkü yayla lezzet testi yapıyormuş...
99. Romantik erkekler kadınların gözlerine çapkın erkekler bacaklarına bakarmış ben tarafsızım çünkü ben tam ikisini ortasına bakıyorum.
100. Tam öğrenmeye başlamıştım ki ... okul BİTTİ ))
101. Tanrıdan bir çiçek istedim, bana bahçe verdi, bir ağaç istedim, bana orman verdi, bir su istedim bana pınar verdi bir istedim, senin numaranı verdi.
102. Temel kendini televizyonda görünce ne demiş?ayna gibi gösteriyor valla
-------------------------------------------------------------------------
1. Sabah kahvaltı yapmadım seni düşündüm öğlen yemek yemedim seni düşündüm Akşam yemek yemedim seni düşündüm Gece uyuyamadım çünkü açtım.
2. Samsunlular ile Giresunlular niye cesur olurlar çünkü Orduya sırtlarını dayamışla da ondan.
3. GÜZEL LINKLER

4. Sana o kadar uyuz oluyorum ki anlatamam.Bin parçaya bölsem hırsımı alamam.Kemiklerini tek tek kırsam yine duramam,ama teline bir şey olsa işte o zamım yaşayamam...
5. Sana yeni adresimi gönderiyorum oturmaya beklerim, Dön dolan mahallesi, arabul caddesi,nah bulursun apartmanı, numara dokuz ama evde yokuz !
6. Sarışının biri pizzacıya gitmiş.Pizzacı; "Pizzayı sekize mi dörde emi böleyim?" demiş.dörde böl sekizi bitiremem".
7. Sen bittin oğlum, bende pire :
8. Seni her düşündüğümde gözlerim DOLAR ellerim MARK olur.
9. Seni kalbimde aradım meşgul sesi geldi yoksa kalbini başka yere mi yönlendirdin.
10. SENİ KALBİMİN EN DERİN YERİNDE SAKLIYORUM , YA çIK GİT, YADA KİRAYI ARTIR:

12. Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan gök yüzünden yağan yağmur taneciklerini tut çünkü ben seni tutamadıkların kadar çok seviyorum.
13. Seni sensiz de yaşayabiliyorum. En azından kafamı dinliyorum....
14. Seni seviyorum inan uğruna ölürüm dedi! İspatla o zaman dedim; öLDü ENAYİ;
15. SENİ SEVMEK SADDAMLA GEORGE BUSHU YANYANA GöRMEKTEN DAHA ZOR. SEN BAĞDATI MUMLA ARATAN KALBİME NE KADAR BOMBA YAĞDIRSANDA, SENİ SEVECEĞİM.
16. SENİ SüREKLİ ARADIĞIM İçİN,SENİ öLESİYE SEVDİĞİM İçİN,SENİN İçİN öMRüMü FEDA ETTİĞİM İçİN BENİ YILIN SEVGİLİSİ SENİ İSE YILIN ENAYİSİ SEçTİM.
17. Senin zayıflaman için daha kırk fırın ekmek yemen lazım.
18. SEVGİLİM BANA BİR GüL VERDİ BU GüL SOLMADAN DöNERİM DEDİ SEVGİLİM Hİç DöNMEDİ çüNKü;VERDİĞİ GüL PLASTİKTİ.
19. SEVGİLİM ERİŞEMEZ AŞKIMIZA SüLEYMANİYE CAMİSİ EN MUTLU OLACAĞIMIZ YER BAKIRKöY TIMARHANESİ;
20. Sevgilim seni öküzler gibi sevdim, sen benim aşkımı eşek gibi teptin, senin kapından geçerken host dedin, ne olurdu sevgilim bir kere Mo deseydin?
21. Sevgilime sordum:benim değerim ne kadar? diye:dünyalar kadar eh dünyanın değeri ne kadar diye sordum o da dedi: BEŞ PARA ETMEZ.
22. Sevmek delilikse,Bakırköy cennettir..
23. Sigara böreğine DİKKAT!!! Tiryakilik yapabilir.
24. Sigara kanser yapıyor hayat ise verem ..
25. AMELİYAT OLUN İçİNİZ AçILIR.
26. Sınavdan sıfır aldım ama önemli değil , önemli olan katılmaktı .
27. Sınıfı temiz tutalım! (çöplerinizi yan sınıfı da temiz tutalım) öğretmen.
28. SİZDE BİT ŞAMPUANI VAR MI? KİRLENDİ HAYVANCIKLAR.
29. SİZE DENİZ ANASI TAKLISI YAPAYIM MI? -DENİZ GEL YAVRUM GEL ANNECİM.
30. Size doyum olmuyor,gideyim lokantaya karnımı doyurayım.
31. Soru: Nez mayo giyerse ne olur? Cevap: 'Mayonez'.
32. Sürün, ölünceye kadar sürün, annende sürünsün, babanda sürünsün, bütün sülalen sürünsün, hep beraber NIVEA krem sürünün *
33. Tem oto yoluna bir kamyon muz dökülürse ne olur TEMMUZ olur.
34. Temel bir akşam Dulsunu aramış ve ona söylemiş ki, bu aksam seninle gezelim ne dersin? Dursun:kimler gelecek? Temel: Senle ben.
35. Temel bir gün üstü başı yırtık perişan bir halde kahveye gelir."ula temel nedir bu halın" temel:"kaynanayı gömdükçe" "peki bu halın?" temel:"biraz direndi de.."
36. Temel halka bir konuşma yapar: "insanlar üçe ayrılır: sayı saymayı bilenler ve bilmeyenler.
37. Temel kendini televizyonda görünce ne demiş? Ayna gibi gösteriyor valla!
38. Temel sekse bayılırmış. sekmiş bayılmış.
39. Türkiye’de en çok gölü olan ilimiz hangisi cevap –Bingöl.
40. Türkiye’nin en derin ilçesi neresi cevap- Bodrum.
41. üfff yavrum,anam, ASFALTIN olayım ez beni... sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisimizin motivasyon mesajıdır, biz buna cepte taciz diyoruz.
42. Ulan! şu Nöron koca Roma’yı yaktı. Ben şu külüstür sobayı yakamadım.
43. VERMEYENİN BİR YüZü KARA VERENİN İKİ YüZü KARA.
44. Yarasa yararlı bir hayvandır. Yararlı bir hayvan olmasaydı yaramasa derlerdi..
45. Yaşamak buysa üstü kalsın :
46. Yaşlı bayanlara yer verin, genç bayanları kucağınıza oturtabilirsiniz.
47. Yaşlı kadın: - "Seni bir yerden çıkartıyor gibiyim!" dedi. Meğer kadın ebeymiş..
48. YERİN çEKME KUVVETİ VAR SUYUN KALDIRMA KUVVETİ.DüNYA YUVARLAK OZON DELİK ABİ NE SAPIK GEZEGENDE YAŞIYORUZ :
49. Yumurta sana dokunuyorsa sende git tavuğa dokun.
50. Yüreğim seni görmeden bir hoş olur, yanar yanar tutuşur, canım turşu ister, akşam olur davarları sayarım, sayarım bir davar eksik çıkar birde bakirem ki SEN YOKSUN.
51. ACELE KOPYAYA öĞRETMEN KARIŞIR BENDEN SöYLEMESİ
52. Adam olacak çocuk... çocukluk edipte büyümezdi...
53. Adamın biri bir gün yeni çizmeleri ile eve gelir ve karısına hanım bak bakalım bende bir değişiklik var mı der hanımı bir değişiklik göremez sonra adam çırçıplak.
54. Adamın biri çölde susuzluktan ölüyormuş,ilerde kristal kola bulmuş ama içmemiş neden? cevap: çünkü colanın üstünde güvenle içiniz yazıyor.
55. Adamın biri saçlarını önce ortadan ayırıyormuş sonra liseden ayırmaya başlamış... gönderen .
56. Adamın biri sinemaya gitmiş birisine burası boş mu demiş oda hayır siemens demiş
57. Adamın biri sinirliymiş, karısı da kemikli!
58. Adamın Biri Tuvalete Yapmış Karısı Baloya Gidememiş )
59. ADAMIN BİRİ VARMIŞ İKİNCİ DöNEM DüZELTMİŞ
60. Adamın biri varmış, bir banka soymuş, sonra polisken kaçmış. Kaçış o kaçış.....hehehe
61. Adamın evi yanmış, odaları düz
62. Ademin gülmeye bayılırmış eee ne olmuş gülmüş bayılmış..
63. Ağabey bir kız gördüm bankada!Dudakları Şeker bankası, yanakları Pamuk bankası, arkası Garanti bankası, önü İş bankası!Kız değil mübarek, sanki Türk-Ticaret-bankası!
64. Ağabey geçen gün keçileri kaçırdım, fidye istiyorum.
65. AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ PLAYBACK YAPAR...
66. Ah kızım ah! Ben ne salağım; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. üzülme anneciğim sağlık olsun.
67. AKIL YOKSA NEYLESİN FİKİR çALSIN ABDURRAHMAN OYNASIN BEKİR!
68. Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime deli olayım dünya benim kahrımı çeksin.
69. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste sonunda olursun sende bir kereste :-)
70. Almış eline bir papatya sevecek sevmeyecek,ulan eşek oğlu eşek papatya nerden bilecek.
71. Amerikan üroloji derneğinin üst ekstremice kurulunun yaptığı son araştırmaya göre insanlar mesajları okurken telefonlarını sağ elde tutarmış.
72. Ana gibi yar olmaz baba gibi can olmaz...
73. Annelere müjde:evde kalmış kızınız mı var adını yaz 9090 a msj gönder.Kızınızın turşusunu biz kuralım. üstelik ilk beş yüz kişiye turşu bidonu bizden hediye Eksel
74. Arabanın önündeki çocuklar kazalara, arkasındaki kazalar çocuklara neden oluyor.
75. ARABANIZI FAZLA YIKAMAYAN... üŞüTüP HASTA olabilir )
76. Artık seni aramayacağım. çok ciddi söylüyorum seni aramayacağım artık. Artık bilgisayar aldım chat yapalım. Cep fazla yazıyor.
77. Aşk bakışarak olsaydı en büyük aşkı öküz ve tren yaşardı...
78. Aşk bir elmalı şekere benzer birinci şekeri yersin sonrada posasını.
79. Aşk Bir Mayonez Kabıdır BİTİR AŞKINI LAN )
80. Aşk bir mesele, gel sırtımı kesele.
81. ASK BİR MUZ KABUĞUNA BENZER BİR FARKLA MUZ KABUĞUNA BASTINMI AYAĞIN KAYAR AMA SEVDİNMİ HAYATIN KAYAR.
82. Aşk bir Muzdur! Dikkatli olmazsan ayağın değil HAYATIN bile kayabilir!!!
83. Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır acil servis yatak odasıdır. Karagözlüden.
84. AŞK BİR VİŞNE;YE YE KİŞNE!!!
85. Aşk FUTBOL Topuna Benzer ... TEKMEYİ YİYİNCE HER ŞEY BİTER ...
86. aşk kalbimde volkan gibidir en sevdiğim tatlı kazandibidir,Leyla’ya gönlüm düştü bir mesküle kaşık atalım seninle iki tabak keşküle.
87. Aşk öyle bir hastalıktır ki iki kişiyi birden yatağa düşürür...
88. AŞK TURŞU SUYU GİBİDİR İçMEYENİN AĞZINI SULANDIRIR İçENİN MİDESİNİ SULANDIRIR.
89. Aşkım seni seviyorum! ama parayı daha çok lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı
90. Aşkımı lekeleme çamaşır suyuna zam geldi.
91. AŞKIMIZIN Suya DüŞECEĞİNİ BİLSEYDİM... BALIK OLURDUM... ))
92. AT BİNENİN... NİNEM DEDEMİNDİR... )
93. Ateşli bakışların kirpiklerimi yaktı.
94. AZ VEREN CANDAN çOK VEREN MALDAN...
95. B-1-önce yemeğe gidiyoruz,mumla süslenmiş bir masada.sana elimden yediriyor.sonra geziyoruz yaprak dolu bir parkta yan yana.birden ellerimiz değiyor birbirine.
96. B-2-ellimizden tutup devam yürüyoruz.bir vakit yürüdüksen sonra durup,bana dönüp,yoruldum diyerek,başını göçsüme yaslıyorsun.sonra yüz yüze geliyoruz.önce alnın
97. Topla gel,topla gel _Niye top mu oynayacak? ehe ehe
98. Toprak yağmuru bekler açmak için, güneş sabahı bekler doğmak için, insanlar bekler mutlu olmak için, bende seni bekliyorum yanında kalmak için.
99. Türküm doğruyum Süpermen in oğluyum batmanın torunuyum 32 polis atlattım 8 inin gözünü patlattım uçağa kafa attım trene çelme taktım 2 gün komada yattım :
100. Ufff yavrum,anam. asfaltın olayım ez beni... Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep telsim servisinizin motivasyon mesajıdır...
101. Ulun fener bahçeden başka takım mı var galata da kimmiş yahut yazık ya Galatasaraylılara yazık.
102. Ya aşkımı kabul edersin yada arkandan koşarken eskittiğim ayakkabıların parasını ödersin.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Teşekkürler :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Dokuzuncu kattan atlarken beşinci kattaki kıza aşık oldu.Dünyanın en kısa süren aşkını yaşadı.

başka biriside 1. kattaki kıza aşık olmuş o daha kısa süren aşk olur:naughty:

----------Eklendi @ 00:30:02 ---------- Yazıldı @ 00:29:45 ----------

teşekkürler

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Dokuzuncu kattan atlarken beşinci kattaki kıza aşık oldu.Dünyanın en kısa süren aşkını yaşadı.

başka biriside 1. kattaki kıza aşık olmuş o daha kısa süren aşk olur:naughty:

----------Eklendi @ 00:30:02 ---------- Yazıldı @ 00:29:45 ----------

teşekkürler

kısa aşkı hemen de buldun :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt