Lüsid Rüya Görmeyi Öğrenmeye Hazırlık

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
gün içinde soracakmışsın acaba rüyada mıyım ya? Sonra şizofren olursunuz dikkat edin bak.
Gün içinde yaptığımız hareketler, rüyalarımıza yansır, sen kendine sürekli rüyadamıyım diye sorar ve bunu alışkanlık haline getirirsen, bu soruyu rüyanda da sorar ve düşünürsün gerçekten rüyadamısın diye :)

Invoke

Invoke

Üye
Bi kez rüyamda elektrik çarpmasıyla ölmüştüm :D berbattı . Her hücre hissettigim her yer acıyodu. Sonra ölüyorum lan acaba ne olacak dedim :D bi baktım uyanmışım rüyaymış :D

Ölmemişsin ama, ölüyorum lan falan demişsin. O ara uyanırsın zaten. =P

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Bi kez rüyamda elektrik çarpmasıyla ölmüştüm :D berbattı . Her hücre hissettigim her yer acıyodu. Sonra ölüyorum lan acaba ne olacak dedim :D bi baktım uyanmışım rüyaymış :D
Ben de bileğimin kırıldığını görmüştüm, her nedense hareket ettiriyordum çok acımıştı :D

Invoke

Invoke

Üye
Gün içinde yaptığımız hareketler, rüyalarımıza yansır, sen kendine sürekli rüyadamıyım diye sorar ve bunu alışkanlık haline getirirsen, bu soruyu rüyanda da sorar ve düşünürsün gerçekten rüyadamısın diye :)

Alakası yok. Sana rüyalarımı anlatayım, gün içiyle ne kadar alakası varmış otur bir daha düşün. :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Astralda kendin kontrol etmiyor musun? Gidiyorsun yani bayağı. Ruh çıkıyor falan? Ölürse ölür, bitmiştir. Tamamen ölür o zaman.
Astral seyahatte bir şeye odaklanınca bedene geri dönülüyormuş, diye biliyorum deneme fırsatım olmadı :(
Alakası yok. Sana rüyalarımı anlatayım, gün içiyle ne kadar alakası varmış otur bir daha düşün. :D
Boşver anlatma :D
Ben genel olarak yazdım, az da olsa etkisi var

Invoke

Invoke

Üye
Korkarsınız zaten. :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Ama dediğin de doğru, günlük hayatın hatta hemen öncesinin etkiledi rüyalar oluyor. Ama tamamen bağımsız rüyalarda oluyor. Ben kendi çapımda ikiye ayırırım zaten rüyalarımı. Biri işe yaramaz rüyalar yani günlük hayatımla bağdaştırdığım, diğeri üzerine düşünülecek ibretlik rüyalar.

Astral seyahatte normalde görebildiğimizden çok daha fazlası var tabii :D

Ben çıkmadım valla bilmiyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Ama dediğin de doğru, günlük hayatın hatta hemen öncesinin etkiledi rüyalar oluyor. Ama tamamen bağımsız rüyalarda oluyor. Ben kendi çapımda ikiye ayırırım zaten rüyalarımı. Biri işe yaramaz rüyalar yani günlük hayatımla bağdaştırdığım, diğeri üzerine düşünülecek ibretlik rüyalar.

Ben çıkmadım valla bilmiyorum. :D
Dur ben çıkayım şimdi :D
Harbi uykum gelmeye başladı yatayım ben :D Bakarsın 3 harflileri görürüm yarın anlatırım size :D :D

Invoke

Invoke

Üye
Bir de çok gerçekçi rüyalar var, o da ayrı bir kategorilendirme yöntemim. :ehe
Dur ben çıkayım şimdi :D
Harbi uykum gelmeye başladı yatayım ben :D Bakarsın 3 harflileri görürüm yarın anlatırım size :D :D

Bütün derdin onları görmek mi? :DBu kadar istekli olma.

Hadi iyi uykular.

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve ___kaptan___
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Ben gelecekten kesitler görüyorum sonra dejavu olarak yaşıyorum o nolack?

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve ___kaptan___
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ben gelecekten kesitler görüyorum sonra dejavu olarak yaşıyorum o nolack?
aynısı bana da oluyo birde sürekli rüyadamıyım diye soranlardan filan bahsetmişsiniz inceptiondaki kadın gibi olmasın ölürsem uyanırım diye :D

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk, -Empat- ve ___kaptan___
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu 3 parçaya ayırdım alarmı kapatıcam diye:zzz:
En azından rüyayı hatırlıyorum yakında kontrol etmeyi de başarıcam İnşallah:D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ahmet kuralın rüyasını izleyin siz

BrainHacker

BrainHacker

Üye
"bu mesaj silinmistir"

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Empat- ve Mertcenkk

burakcan42

Üye
uğraşmamama rağmen bir haftada iki kere yaşadım. rüya iyi ama uyanamıyorum. ayrıca hep dua içinde rüya oluyor. uyanmaya çalışıyorum uyanamıyorum. felç geçirmiş gibi oluyorum. evdekilere bağırmaya çalışıyorum bağıramıyorum. sonra bir anda uyanıyorum. sanki boğulurken kurtulmuş gibi bir his oluyor. ne oluyor böyle

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
uğraşmamama rağmen bir haftada iki kere yaşadım. rüya iyi ama uyanamıyorum. ayrıca hep dua içinde rüya oluyor. uyanmaya çalışıyorum uyanamıyorum. felç geçirmiş gibi oluyorum. evdekilere bağırmaya çalışıyorum bağıramıyorum. sonra bir anda uyanıyorum. sanki boğulurken kurtulmuş gibi bir his oluyor. ne oluyor böyle
Yazıyı okudun mu? Lüsid Rüyadan sonra bu karabasan etkisi olabiliyormuş

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
La boşverin bunları sonuçta uyurken sıkılmıyorsunuz ya. Sadece yatın yatağa uyuyun. Lucid mucid uğraşmayın.

Alesta18

Üye
Astral seyahatla ilgili şunları söylemek istiyorum.Seyahata çıkınca kimseye dokunamzsınız tamamen soyutsunuz.ayrıca ölme riski yok korktuğun qn zaten bedenine dönersin ve diğer varlıkları görebilirsiniz.Hem lusid rüya daha zevkli düşünsenize istediğini yapabilirsin örnek olarak karşında adriana limayı görebilirsin

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Astral seyahatla ilgili şunları söylemek istiyorum.Seyahata çıkınca kimseye dokunamzsınız tamamen soyutsunuz.ayrıca ölme riski yok korktuğun qn zaten bedenine dönersin ve diğer varlıkları görebilirsiniz.Hem lusid rüya daha zevkli düşünsenize istediğini yapabilirsin örnek olarak karşında adriana limayı görebilirsin
Astral seyahatte ustalaşılırsa devlet sırlarına bile ulaşılır :ehe

• Beğen
Tepkiler: Alesta18

Üst Alt