Lüsid Rüya Görmeyi Öğrenmeye Hazırlık

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten orda olanları görebiliyo musun ve nasıl dönemiyo :D
Sanırım görebilirsin bu soruyu yaşayanlara sormak lazım ama bildiğim bir şey var astral seyahat aslında bayağı tehlikeli. Odanın içinde dolaştığın sürece sorun yok ama abartırsan sonun ölüm :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bnm planım evreni dolaşmaktı olmadı şimdi :D

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
bnm planım evreni dolaşmaktı olmadı şimdi :D
Evreni dolasırken seni diğer taraftan çağırabilirler :D
Şaka bi yana cidden astral seyahat abartılınca tehlikeli, ölü sayısını hatırlamıyorum fakat kayıtlarda 500'lü bişey okumuştum sanırım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bi marsa gidip bi arkadaşa bakıp çıksam ölür müyüm :D

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
gidemedim damsız almıyolar :D

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
konu dağıtılmayacak gibi değil bnce yazan yazıyı okuyana kadar astral seyahate çıkmış olurum :D

• Beğen
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Sanırım görebilirsin bu soruyu yaşayanlara sormak lazım ama bildiğim bir şey var astral seyahat aslında bayağı tehlikeli. Odanın içinde dolaştığın sürece sorun yok ama abartırsan sonun ölüm :D
Astral seyahatle ölmek mi? :D böyle bişe yok. Ruhlar bölgesini mi izledin :D filmlerden ne bekliyorsun ki zaten korku filmi :D sen her söylenene bakma bro. Evrende bircok gunes sistemi oldugunu bulan bruno nasıl buldu sanıyorsun? Ruyasında gordu diyolar peki adam daha once kimsenin gormedigi biseyi ruyasında nasıl gorebilir :D bence Bruno da astral seyahati farkında olmadan yaptı...

• Beğen
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
2.olarak ta eger ecelin gelmişsen zaten ölürsün. Bunun dışında astrale çıkarken ruhun bedeninden tamamen ayrılmaz bağlı kalmaya devam eder...

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bir ara okuyayım :oke:

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Ben kanitlanmis seyler uzerinden yaziyorum, ölüm vakalari var

by-pegasus

Üye
Astral seyahatten bahsediyorsan lusid rüyaya gerek yok olduğun yerde uzanarak zihnini boşaltıp vs vs şeylerle astra seyahat yapılabilir gün ortası İstanbul'dan Paris'e gidilebilir yani :D(Fazlasıyla uzmanlar için geçerlidir, uzaya gidip dönemeyen var)

dönemeyenlere ne oluyor ki
:hmmm

• Beğen

Üst Alt