Lumia1520 FCC sertikası aldı:RM-927

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520 FCC sertikası aldı:RM-927
Merakla beklenen Lumia1520'nin ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor.

FCC sertifikası alan cihaz RM-927 kod numarasına sahip. Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere cihazın neredeyse her yeri antenlerle çevrili. Tabi 137X71mm bir cihaz olduğunu düşünürsek gerçekten dev bir phablet geliyor. Ayrıca şemadan orantı hesabıyla çıkarabildiğim kadarıyla cihaz 10.5&11mm kalunlığa sahip olacak. Tabi kenarları inceltilmiş olacağı için olduğundan çok daha kibar görünecektir.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve m542tf

goktas19

goktas19

Üye
Haber icin :tşk: Saka maka istedigim ozelliklerde bir telefon geliyor merakla bekliyorum tanitilacagi gunu :)

n000k

n000k

Üye
aslında ozellikler muthişte, sanki çok buyuk olacağa benziyor :hmmm

goktas19

goktas19

Üye
Bende oyle dusunuyorum 6'' biraz fazla sanki soyle 5/4,7'' filan olsaydi guzel olurdu

n000k

n000k

Üye
Bende oyle dusunuyorum 6'' biraz fazla sanki soyle 5/4,7'' filan olsaydi guzel olurdu
yok 4,7 küçük kalır phablet için :) 5,5 iidi aslında :D bakalım, bi çıksın piyasaya şöyle gözümüzle görüp elimizle elleyelim ozaman karar vericez büyükmü normalmi :) :oke:

goktas19

goktas19

Üye
yok 4,7 küçük kalır phablet için :) 5,5 iidi aslında :D bakalım, bi çıksın piyasaya şöyle gözümüzle görüp elimizle elleyelim ozaman karar vericez büyükmü normalmi :) :oke:

Aynenn :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Alışırsınız dert etmeyin 1hafta sürmez :)

goktas19

goktas19

Üye
Evet bak onu hic dusunmemistim :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bakın bakalım büyük mu küçük mu:)

• Beğen
Tepkiler: m542tf
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
samsung mega yı gördüm aşağı yukarı aynı ekran o halde mükemmel olmuş

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Telefon kafam kadar olursa konuşurken komik duracak. 920ye bile büyük diyenler var.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Alışa alışa 6" e de alışırız. O değil yakında 32" ekranlı telefonlar çıkartmaya kalkan olur mu ki Televizophone :bleh:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kaç Santim ? :bann:

Üst Alt