Lumia1520 FCC sertikası aldı:RM-927

• 15 Eylül 2013
  • 709 Okunma
  • 16 Cevap

1. Merakla beklenen Lumia1520'nin ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

FCC sertifikası alan cihaz RM-927 kod numarasına sahip. Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere cihazın neredeyse her yeri antenlerle çevrili. Tabi 137X71mm bir cihaz olduğunu düşünürsek gerçekten dev bir phablet geliyor. Ayrıca şemadan orantı hesabıyla çıkarabildiğim kadarıyla cihaz 10.5&11mm kalunlığa sahip olacak. Tabi kenarları inceltilmiş olacağı için olduğundan çok daha kibar görünecektir.

Yazan: papakudioflu
    n000k ve m542tf bunu beğendi.
  2. Haber icin :tşk: Saka maka istedigim ozelliklerde bir telefon geliyor merakla bekliyorum tanitilacagi gunu :)

3. aslında ozellikler muthişte, sanki çok buyuk olacağa benziyor :hmmm

4. Bende oyle dusunuyorum 6'' biraz fazla sanki soyle 5/4,7'' filan olsaydi guzel olurdu

5. yok 4,7 küçük kalır phablet için :) 5,5 iidi aslında :D bakalım, bi çıksın piyasaya şöyle gözümüzle görüp elimizle elleyelim ozaman karar vericez büyükmü normalmi :) :oke:

6. Aynenn :)

7. Alışırsınız dert etmeyin 1hafta sürmez :)

8. gerçi samsungun megası 6,3'' ekranlı ve gözüme okadar büyük durmuyor :) lumia ozaman 6 inch ideal olacak :)

9. Evet bak onu hic dusunmemistim :)

10. m542tf bunu beğendi.
  11. samsung mega yı gördüm aşağı yukarı aynı ekran o halde mükemmel olmuş

12. Telefon kafam kadar olursa konuşurken komik duracak. 920ye bile büyük diyenler var.

13. abi biraz eğik çekmişler kestiremiyorum boyutunu, sanki 920 ye bakıyorum yani şuan :) ama phablet için ideal 6'' sonunda karar verdim buna.. adı üstünde zaten phablet :) :oke:
    ---
    bırak desinler,, ben memnunum 920 imden . annem televizyon diyor telime :D ama

14. Alışa alışa 6" e de alışırız. O değil yakında 32" ekranlı telefonlar çıkartmaya kalkan olur mu ki Televizophone :bleh:

15. Kaç Santim ? :bann:

Yüklüyor...
14/11/2018 - 12:33