Windows Phone'da Uygulama Arka Plan Görevlerinin Çalışma Prensibi ve Batarya Kullanımına Etkileri

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Teşekkürler bilgilendirme için.Şimdi ileri düzey kısmındaki bütün programları silsek batarya performansı iyileşir ama ben baktım nerdeyse 20 yi aşkın program ve oyun var bazılarıda kullandığım program ve oyunlar bakalım microsoft bu sorunu nasıl halledecek?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler bilgilendirme için.Şimdi ileri düzey kısmındaki bütün programları silsek batarya performansı iyileşir ama ben baktım nerdeyse 20 yi aşkın program ve oyun var bazılarıda kullandığım program ve oyunlar bakalım microsoft bu sorunu nasıl halledecek?
hayır hepsini silmene gerek yok. O uygulamalarla ilk sayfadaki uygulamaları karşılaştır aynı olanlar kalsın olmayanlardan kullanmadıklarını kaldır. Farkı hissedeceksin.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: inceleme için abi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Biri metni parça parça yazabilir mi? Uygulamadan gözükmüyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

SLH.55

SLH.55

Üye
Siz üşenmeden yazdıysanız bizde üşenmeden okuruz :oku:
Bilgi için :tşk:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Veri alınıyor. Alınıp alınmaması kullanıcıya bırakılmamış zaten. Böyle birşeye gerek te yok. Element o kadar veriyi görüntüleyemiyor sadece.
Peki Facebook uygulamasındaki gibi, yazı uzunsa altına minik bir link ile bizi tarayıcıya yönlendirse? O linke tıkladığımızda ie açılsa ve oradan yazının tamamını okumaya devam etsek? Misal :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Şu iki hafta işi kotu olmuş ama yazı güzel. Umarım 8.1 ile tamamen düzeltmiş olurlar.

kesasd

kesasd

Üye
Peki Facebook uygulamasındaki gibi, yazı uzunsa altına minik bir link ile bizi tarayıcıya yönlendirse? O linke tıkladığımızda ie açılsa ve oradan yazının tamamını okumaya devam etsek? Misal :)

Bu problem çözüldü (mesajın çok fazla uzun olması ve görüntülemede sorun). Bir sonraki güncellemeye kaldı artık :) @dakamon artık mesajları tarayıcıda sorunsuz okuyabileceksiniz.

Birçoğumuzun kafasındaki soru işaretlerini kaldıran bir makale olmuş.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
BaySerkan

BaySerkan

Üye
Teşekkürler yararlı bir konu olmuş

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt