Lumia Pusher'ın yerini Nokia Collection aldı

Sponsorlu Bağlantılar

ÖEY

ÖEY

Üye
Alternatif olarak bu da var: :oke:

Maalesef uygulama l920'de çalışmadı. Zaten indir butonu çıkmıyor ve sebebi de 480x800 WVGA çözünürlüğünde çalışıyormuş uygulama.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
820 de çalıştı işini yapıyor diğerine para vermeye değmez.

kesasd

kesasd

Üye
Telefonu sıfırlayınca nereden indireceksin peki pusher'ı :D:D

Sorun yok arkadaşlar. Markete yeni bir uygulama gönderdim ücretsiz olarak edinebileceksiniz. Size bir Lumia Pusher yazdım. Mağdur bırakmıyacağız sizleri geliştirici olma amacımız da bu :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Sorun yok arkadaşlar. Markete yeni bir uygulama gönderdim ücretsiz olarak edinebileceksiniz. Size bir Lumia Pusher yazdım. Mağdur bırakmıyacağız sizleri geliştirici olma amacımız da bu :)

:alkis:

ÖEY

ÖEY

Üye

Vay! :D Helal olsun o zaman, teşekkürler:alkis Hızır gibi yetiştin valla :D Ne zaman yayınlanır ve adı nedir :D:D

kesasd

kesasd

Üye
Bir süredir düşünüyordum yazmayı ve dün yazıp bitirdim. 4 gün sonra tahminimce bir sorun oluşmazsa yayınlanır. 2 dil desteği var Türkçe ve İngilizce. Aslında ufak bir ayrıntı ama uygulamaların adları ve en önemli bölümlerin çevirileri var. Adı da "MASC".

ÖEY

ÖEY

Üye
MASC'nin açılımı nedir? Merak ettim de akşam akşam :D :kıskıs: Bu arada ellerine sağlık dostum, heyecanla bekliyoruz:oke::alkis

Lumia820

Lumia820

Üye
nokoa <3

byibo

byibo

Üye

Bu arada belirtelim uygulama ücretli ve 2TL fiyata sahip.
çok güzelde ali kemal abi nokia bari bedeva yapsaydı sonucta kendi kullanıclarına bunu sunsalardı daha iyi olurdu diye dusunuyorum nerdeyse mağazaya girip goz atmaya bile para istiycekler yakında :)

kesasd

kesasd

Üye
MASC ismini pek düşünmedim ama uzun bir isim aklıma gelince kısaltmak istedim. Manası "Market Uygulamaları Kısayolları". İşte bunun ingilizce hali ismi oldu.

IVI-Elia

Üye
masc uygulamasını yapmanız süper olmuş ama bence ismini belirten bir uygulama olursa en azından forumu takip etmeyenler aratarak bulurlar ve ismi çok cins geldi :D

serinaga

serinaga

Üye
Keşke paralı olmasa imiş, uygulama geliştirici burada hata yapmış bence, bedava olmalı idi ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

acoustic

acoustic

Üye
Alternatif olarak bu da var: :oke:

Ben bu uygulamayı yükledim ve nokia a ait olan

1. Ekran ve dokunmayı
2. Şebekeyi
3. Erişim nokatasını

yükledim ve ayarlar kısmına monte edildi :)

1. Ekran ve dokunmayı açınca güneş ışığında okunabilirlik kapalı gözüküyor ve açılması içinde aktif değil. :)
2. Şebekeye tıklayınca arama bekletme kımı geldi süper oldu benim için :)
3. Erişim noktasına tıklayıncada şebekedeki hatlar gözüküyor :)
süper oldu

Ayrıca verilerimi aktar, nokia müzik ve zizl sesi yaratıcıda yükleniyor yine cinemegraf, sophilens nokia da yükleniyor bilginize :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
para tuzağı manuel takılmak daha iyidir... :)

Üst Alt