Lumia Pusher'ın yerini Nokia Collection aldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia Pusher'ın yerini Nokia Collection aldı

Nokoa'nın Windows Phone platformunu kullanan Lumia ailesine özel geliştirdigi uygulamaların güncelleme takibini yapmak icin kullandıgımız Lumia Pusher gectigimiz gunlerde magazadan kaldirilmişti. Tabi o uygulamanın yeri hemen dolduruldu ve görevini fazlasıyla yapan,kilit ekranında bildirim destekli hali Nokia Collection magazadaki yerini aldı. Bu arada belirtelim uygulama ücretli ve 2TL fiyata sahip.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:tşk:

Hay maşşallah abime :good:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
paralı olmuş :)

acoustic

acoustic

Üye
e bu ücretli diyor :D
teşekkürler

ÖEY

ÖEY

Üye
Olmadı şimdi bu:nono:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ekran görüntülerini alırken sabredememiş bence para verilmez Lumis pusherınız duruyorsa, zaten buradan veriyoruz güncelleştirmeleri

recep288

recep288

Üye
Hersey para:|
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

dakamon

dakamon

Üye
Paralı olmadı arkadaşlar pusher bu başka program ama mantık aynı. Valla hayatta o programa para vermem pusherım var ne güzel oh :D

ÖEY

ÖEY

Üye
Paralı olmadı arkadaşlar pusher bu başka program ama mantık aynı. Valla hayatta o programa para vermem pusherım var ne güzel oh :D

Telefonu sıfırlayınca nereden indireceksin peki pusher'ı :D:D

• Beğen
Tepkiler: n000k
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

dakamon

dakamon

Üye
Geçenlerde sıfırladım tekrar indirdi hani kendi kendine indiriyor ya. Şu an elefonumda var.

blackcemre

Üye
niye ücretsiz değil sanki hayrımıza telefonu güncelliyoruz.

dakamon

dakamon

Üye
7. ayın 31 inde sıfırlamıştım

ÖEY

ÖEY

Üye
Mağazadan kalkalı birkaç gün oluyor. Mağazadan kalktı demek serverlardan uçtu demek değil mi? Bence tekrar sıfırlarsan geri indiremeyeceksin.

dakamon

dakamon

Üye
Ben sanki o zamanda mağazadan kaldırıldı diye biliyorum. Ama gerçekten güzel uygulamaydı ama gdr2 ile anlık gelecekse güncellemeler bu uygulamalara gerek kalamaycak. Bu uygulamada milletin parasını almak için bi program olmuş böyle birşeyden para mı alınırmış. Uygulamaya programların linklerini koyuyorsun basınca explorer a yönlendiriyor oradan da mağaza uygulamasına. Para tuzağı bence. Beklersek bunun gibi başka uygulamalarda çıkacaktır ve ücretsiz olarak.

ÖEY

ÖEY

Üye
İllaki:oke: Zaten http olarak hepsinin linki var sitede. En kötü mobilden girip tek tek girip güncelleriz.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum.
Ancak benim Lumia Pusher duruyor :naughty:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Alternatif olarak bu da var: :oke:

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit ve bulutsuzgece
braayn