Haber Zombify, Ios/Android en popüler uygulamalarindan bir tanesi magazada (mutlaka deneyin, harika)

Sponsorlu Bağlantılar

dücane

dücane

Üye
    Konu Sahibi
Zombify, Ios/Android en popüler uygulamalarindan bir tanesi magazada (mutlaka deneyin, harika)
Evet arkadaslar,

baslikta da bahsettigim gibi Ios ve Android popüler uygulamalarindan bir tanesi (aslinda bir kac tanesi) Windowsphone magaza´sinda yerini aldi. Gercekten harika ve cok eglenceli bir uygulama. Ben sahsen cok begendim

Zombify

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Indir:

-------------------------------------------------------------------------------------------

Ve üstelik ayni gelistiriden ( bir kac popüler uygulama daha

Hepsi ayni prensip üzerinde, Zombify gibi. Hepsinde de canli hareket var)

Beardify (cesitli sakal modelleri ekleyin)

------------------------------------------------------------------------------------

Fatify (resimlerinize 10 kg, 50 kg ve 100 kg ekleyin)

-------------------------------------------------------------------------------------

Baldify (cesitli kellik "modelleri" ekleyin) (burada ücretli gösterse de, ben Almanya magazasinda ücretsiz indirdim)

------------------------------------------------------------------------------------

Oldify (yasli halinizi hic merak ettiniz mi ?) (Bu uygulama ama ücretli)

Her uygulamanin icinde uygulama ici satin alma var. Yani daha fazli sekil, kilo, kellik vs istiyorsaniz, ödemeniz gerekir. Ama hepsini denedim ve daha fazlasina gerek duymadim. Gercekten cok egleceli :)

• Beğen
Tepkiler: zaakaan, Sensation, sfgnrl ve 1 kişi daha
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: dücane

Üst Alt