Tavsiye lumia 950 2200 TL

Sponsorlu Bağlantılar

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
lumia 950 2200 TL
Beyler bayanlar merhaba
Lumia 950 almayı planlıyorum da sıfır - garantili olarak 2200 TL verilir mi verilmez mi ?
29 mart ı bekleyeyim diyorum ( Microsoft un yapacağı etkinliği ) ki onda da yeni cihaz çıksa da Türkiye'ye gelmesi 1 sene
yada Rusya 'dan çift hatlı getirteceğim . Kararsız Kaldım.

Not: Mümkünse sadece WP - WM kullanan arkadaşlar yorum yapsın. Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Beyler bayanlar merhaba
Lumia 950 almayı planlıyorum da sıfır - garantili olarak 2200 TL verilir mi verilmez mi ?
29 mart ı bekleyeyim diyorum ( Microsoft un yapacağı etkinliği ) ki onda da yeni cihaz çıksa da Türkiye'ye gelmesi 1 sene
yada Rusya 'dan çift hatlı getirteceğim . Kararsız Kaldım.

Not: Mümkünse sadece WP - WM kullanan arkadaşlar yorum yapsın. Teşekkür ederim
şuan 950 kullanıyorum bence 2200₺ verilmez, istersen benimkini yarı fiyatına satarım sana:)

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler teklif için de ; Bildiğim kadarıyla yeni almıştın sende :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler teklif için de ; Bildiğim kadarıyla yeni almıştın sende :)
Evet yeni aldım ama sıfırına asla o kadar para verilmez, eğer sende benim gibi en üst model lumia kullanmak istiyorsan temiz ikinci el almanı tavsiye ederim, tabi ki karr elbette senin.
Bu arada kamerası ekranı muazzam, pil olayına gelince gayet iyi, sanal tuş olayını hiç sevemedim, görüşmeleri kayıt etmeai çok iyi birde şu otg olayı çok hoşuma gidiyor, takıyorum 1tb lik harddiski harika

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
zaten ilk çıktığından beri hastayım da bir türlü alamadım.
Sigarayı bıraktım ona para biriktirdim . Ama yine de kararsızım .
2. el olayına pek sıcak bakmıyorum . Sonuçta birilerinin dna sı telefona geçiyor ( çok derin düşündüm peh peh peh ).
Rusya dan getirteceğim dedim de şimdi TL değer kaybettiği sürece orası da cazip değil , neredeyse aynı fiyata geliyor ve garantisi yok ama çift hatlı ..

Off çelişkiler çelişkiler

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bir telefon için o kadar strese gerek yok, alırsın olmadı satarsın yani.Ben geçenlerde sıfır xiaomi mi5 aldım 3 gün kullandım alışamadım sattım ama sıfır aldığım için zarar ettim:)

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bilgiler için

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
950'nin tek olumsuz yanı arka kapağın plastik olması. Bunu dert etmem diyorsan telefonun bir çok özelliği o parayı hakediyor. Üstüne zaten kamera yok. Diğer sistemleri de düşünmediğin için W10 kategorisinde alınabilecek en iyi iki cihazdan biri 950 diğeri de zaten 950 XL. Ama boyut ve tip olarak 950 bence daha iyi. Ben ikinci el almıştım. Adam eşine hediye almış ama eşi beğenmemiş. Cihaza kart bile takılmadığını söylemişti. 1700 lira gibi gayet uygun bir paraya almıştım. İkinci ele sıcak bakmamanı anlıyorum ama yine de ikinci el seçeneğini değerlendir. Temiz cihazlar bulunabilir. Piyasada kılıf, cam filmi gibi aksesuarları bulmak zor ama nette bulunabiliyor. Periscope, Snapchat gibi bazı uygulamalar kullanamayacaksın, Face'den canlı yayın yapamayacaksın filan. Böyle eksikliklerimiz var. Bunları da dert etmem diyorsan cihaz kullanıcı açısından gerçekten özel bir cihaz.

Esendağlı 1100 liraya satıyormuş bak onu düşünebilirsin. Ama iki hafta cihazı kullansın 3000 verseler satmaz eminim :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonun arka kapağını değiştirirsiniz olur biter..
L 640 XL de de orjinal kapağı hoşuma gitmemişti.. Arka kapak aldım daha güzel duruyor.

Arkadaşların dediği gibi L 950'ye o kadar para verme..
En güzeli şu, kaliteli ve güvendiğin bir ikinci elciden Faturalı, en fazla 2-3 ay kullanılmış, kontrol ederek genel anlamda yıpranmamış ve her türlü denemesi sonucunda, 1000-1300 arası rahatlıkla alabilirsiniz..
Ya da bekleyeyim diyorsanız HP Elite X3 modelinin ikinci eli de çok iyi olur.

Elbette bunlar öneri, en güzelini siz bilirsiniz..

dücane

dücane

Üye
Almanya dan getirtme imkanin varsa getirt. Ben 279€ ya aldim. Hem de cift sim.

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim . Sağolun .
29 marttan sonra karar vereceğim sanki .

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim . Sağolun .
29 marttan sonra karar vereceğim sanki .
aceleniz yok ise bir müddet bekleyin. windows tarafında yapısal bir değişiklik olacağı zaten belli. 3-5 ay içerisinde mevcut cihazların çöp olma ihtimali yüksek (çöp derken ileriki güncellemeleri ne şekilde alamayacağı anlamında). o nedenle geleceği bulanık olan bir cihaza 2000tl vermenin bir mantığı yok. ha illaki acil ihtiyaç ise temiz 2. el 950 ile geçiştirmenizi tavsiye ederim. 1000tl dolaylarında bulunuyor. ciddi anlamda ben 950 düşünürken şuan bu düşüncemi erteledim.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
950'nğn geleceği konusunda nasıl bir şüphe var?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Para Verilmez ona O Para

byburkay

Üye
1000 tlye ikinci eller var garantili , 2200 vermek saçma olur bence zaten satanların çoğu cihazları bilmeden alıp hemen satmak isteyenler...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, Eğer ki Windows Mağazasının eksiklerini bilerek bakıyorsanız 2. el temiz bir L950, bir çok ₺2000+ üzeri cihazı rahatlıkla geçebilecek üstün özelliklere sahip bir cihaz. Böylelikle fiyat performans bakımından ciddi kâr etmiş olursunuz.
Telefonun artıları: Çok güçlü donanım, ele ve kullanıma uygun boyut, en üst düzey fotoğraf ve video çekim kalitesi, üst düzey ekran kalitesi, ikinci elde çok düşük fiyata temiz bulunabilir olması. vs. Ciddi artıları var.
Telefonun eksileri: FM radyo yok, arka kapak zayıf plastik. (Sağlam kapak alıp takılabilir). Windows Mağaza (bu da ihtiyaca göre göreceli). :)
Özet: 900 - 1300 TL arası fiyata temiz az kullanılmış bulunursa, bu fiyatların çok çok üzerinde bir telefon bulmuş olursunuz. Bu paraya sizi en az 1,5 - 2 yıl rahatlıkla götürür. ;)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, rainman3545 ve Esendağlı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Şu 950'lerin fiyatı neden hala düşmedi anlamıyorum. Şimdiye kadar 1400-1600 bandına çoktan gerilemesi gerekirdi.

bilisimler

bilisimler

Üye
:islikÇok para

turancen

turancen

Üye
Windows telefona o kadar para verilmez. Açık konuşayım Hiç para verilmez :oku

Üst Alt