İpucu Lumia 930 Arka Kapak Değiştirdim

Sponsorlu Bağlantılar

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
Çok iyi olur kardeşim bende bu iki rengi alıyım sizin aldığınız yerden
Benim aldığımda yok ama bak buda güvenli satıcı dikkat etmeniz gereken ürüne yapılan yorumlar ve satıcının elmas sayısı elmas sayısı çok ise olumlu satışlar yapmış demektir şu ürünü incele :

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Benim aldığımda yok ama bak buda güvenli satıcı dikkat etmeniz gereken ürüne yapılan yorumlar ve satıcının elmas sayısı elmas sayısı çok ise olumlu satışlar yapmış demektir şu ürünü incele :

Sağol kardeşim ilgilendiğin için birde turuncumu daha güzel duruyor yoksa yeşilmi karar veremedim

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim ilgilendiğin için birde turuncumu daha güzel duruyor yoksa yeşilmi karar veremedim
valla ben yeşil ve turuncu aldım 15 gün falan yeşili kullandım 2 aydan fazladır turuncudayım gece falan ele aldığında bildiğin telefon fosforlu gibi parlıyor :))

csH

csH

Üye
siyah kasaya beyaz alsam nasıl olur acaba link var mı?

şu nasıl

bi de bu var flaşlı söküp takmak gerekmeyecek sanırım

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
Siyaha beyazda gider turuncuda hatta turuncu ve yeşil daha iyi gider evet full set olanlarından al benim aldığımda full seti yoktu mecbur ben orjinalden söküp taktım uğraşmazsın en azından gerçi yapışkanlı ama ve çinli arkadaşların kablosuz soketine ne kadar güven olur oda soru işareti

• Beğen
Tepkiler: csH
merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
valla kafaya koydum şu gold olandan alacağım sanırım 4 tanesi 52 dolar çok hoşuma gitti :D

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
640 Xl İçin Bişeyler Ateşlemişler mi ☺

baba997

Üye
Arkadaşlar bende almak istiyorum ancak, ürün geldiğin de flaş falan sökmek gerekiyor diyorsunuz veya bunun gibi telefona zarar verecek işlemler olur mu ? Bu linktekinin arkasında yapışkanlı yerler zaten var alırsam yine de bir değişim yapmak zotunda mıyım ? Bilgilendirirseniz sevinirim :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yeşildemi Aldın? 2 Tane Var

volumezoom

volumezoom

Üye
Arkadaşlar bende almak istiyorum ancak, ürün geldiğin de flaş falan sökmek gerekiyor diyorsunuz veya bunun gibi telefona zarar verecek işlemler olur mu ? Bu linktekinin arkasında yapışkanlı yerler zaten var alırsam yine de bir değişim yapmak zotunda mıyım ? Bilgilendirirseniz sevinirim :)

Biraz geç olmuş cevap için galiba ancak konuyu şimdi gördüm, bu şekilde alırsanız herhangi birşey sökmeye gerek yok sadece kapağı çıkarıp yenisini takıyorsunuz. Bu kapaklardan bende aldım kapak orjinal belki ama içindeki yapışkan kısımlar nfc ve flash ışığının olduğu yerler pek orijinal gibi gelmedi. Taktım herhangi bir sorun olmadı ama içim rahat etmedi çıkardım.

furyzer0

furyzer0

Üye
benim 950 den daha güzel ama ben de inşallah mozo kapak alıcam o zaman ben de atarım havamı :D

Sent from mTalk

Üst Alt