Öneri Orijinal Lumia Aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Orijinal Lumia Aksesuarları
Bildiğimiz üzere Türkiye'de orijinal Lumia aksesuarı bulmak zor. Geçenlerde Lumia 950 XL videosu sayesinde bir site ile karşılaştım ve Microsoft yetkili servisi olduğunu gördüm. Uzun zamandır da telefonuma kapak almak istiyordum, karşılaşmam iyi oldu. Lumia 735'e yeşil kapak düşünüyordum fakat stokta yoktu. Hemen kendileriyle iletişime geçtim ve ertesi gün geleceğini söylediler. Ardından dün sipariş verdim ve kapak bugün elime ulaştı. Benim gibi kapak veya diğer aksesuarları bulamayanlar var diye konuyu açma gereği duydum. Özellikle 640 ve 640 XL ülkemizde sadece siyah ve beyaz satılıyor, diğer renkleri de ellerinde mevcut. Bu modelleri kullananlar için faydalı olabilir.
Bir de ENT servis var bildiğimiz üzere ama oranın fiyatları buraya göre tuzlu.
Site:

• Beğen
Tepkiler: dark_13, Esendağlı, Da®kness ve 2 diğerleri

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu konuyu açman iyi olmuş dostum. Aksesuarı olmayan telefon artık yarım gibi algılanıyor. İnsanlar bu kadar para verdikleri cihazları koruyacak ve kişiselleştirilmesini sağlayacak aksesuarlar olmasını istiyor. Hatta çoğu kullanıcı artık telefon alırken aksesuarları olup olmadığına dikkat ediyor.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu arada ilgili firma Mozo aksesuarları da getirecek galiba. Siteye eklenmiş ama henüz satışa çıkmamış.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
tüm modeller işin yok galiba mesela ben 920 için kılıf arıyorum şuan ama bulamıyorum

rainman3545

rainman3545

Üye
Lumia 930 için çizilmez ekran filmi nereden bulabilirim?

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
1520 için yeşil kasa olsa idi alacaktım ama yok :hmmm

Ali_KRKY

Üye
Evet bu muser iletisim konyada ve lumia 950 yi elden direk merkezlerinden alacagim guzel bi yer konyada olan wp hayranlari direk burayla iletisime gecebilir tamir de rahatlikla yaptirabilirler

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Sensation
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
burada da her bişey var 930 a metal kasa vare düşünün artık :)