Lumia 920 Şarj sorunu ( Şarjdayken bile pil seviyesi düşüyor )

Sponsorlu Bağlantılar

beats

beats

Üye
Abİ NSRT ile Cyan flaşlayayım diyordum da, sağlam yazılımı riske atmayayım diyorum yazdıklarını okuduktan sonra?
Pil tasarrufu düzgün çalışıyor ve pil de yetiyorsa, hiç flash riskine girme ne olacağı belirsiz kiminde çalışıyor kiminde çalışmıyor. Lumia Cyan'ı tekrar yükledim olmadı sonra sıfırladım olmadı, ardından GDR1 ön izlemeyi yükledim aynı tekrar sıfırladım yine değişmedi. Son çare Lumia Black yükleyip Lumia Cyan'ı OTA'dan indireceğim, uğraşmaktan sıkıldım kendime gelince denerim sanırım.

• Beğen
Tepkiler: PureFood

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar pil tasarrufundan takip ettim şarj dayanma suresi %90 a kadar 10-8 saat arası değişiyor ondan sonra noluyorsa %85 de 6 ssat oluyor birden ve %79 da ise 5 saat oluyor %75 de ise 4 saat oluyor %69 a kadar 4 kalıyor %68 de 3 saate düşüyor şarj dayanma suresi ve bu sureler arasında en fazla 1 saat oynamıştır ( ki tahminimce 45 dakika ) bu ne saçmalık? Bozuksa güncelleme getirip düzeltsin ama ciddi anlamda saçmalıkYazmayı unutmuşum ve %59 da iken şarj dayanma suresini 2 saat gösteriyor ne saçmalıktır bu kardeşim ya

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Kardeşim bataryan ölmüş işte git değiştir kurtul

4MaGuS

4MaGuS

Üye
şuan sarjım %59 telefon L920 son sarjdan geçen süre 1 gün 2 saat kalan süre 1 gün 1 saat tasarruf modu kapalı halde şuan bende böyle

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Vay be , benim telde sıkıntı var , kardeşim batarya değişimide servisle surunmek istemiyorum gidiyor 1 hafta gelmiyor telefon