Lumia 920 S3 Ten Daha Iyi Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hadi beklemedeyiz... :ehe
evet zar zor indirdim oyunu açtım açılma süresi eskisinden daha hızlıydı oyunu başlattım eskisine göre daha akıcı ama kasma tamamen gitmemiş tabiki. Sadece azalmış. Siz kendi telefonunuz ne kadar kasıyor şimdi ben hayal edemiyorum belki sizin tarafınızdan telefonunuzda benim ki kadar kasıyordur ama aldırış etmiyorsunuzdur ? :) bilmiyorum ama youtubeden herhangi bir nova 3 oyununun videosunu bulun izleyin kendiniz ile aynı kasan sonra bana link atın yada kendi cihazınızın videosunu çekin. Tabi zor olacağı için youtubeden bulun dedim :ehe:

themardinli

themardinli

Üye
Arkadaşım sana şunu söyleyeyim arkaplanda çalışan uygulamaları minimuma indir arkaplan görevlerinden. Sonra gir oyun normalde kasmıyor azıcık kasması da oyundan kaynaklanıyor zaten bunları da güncellemeler ile hallediyorlar sıkıntı yok yani bir de sen Amber'i yükledin mi?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım sana şunu söyleyeyim arkaplanda çalışan uygulamaları minimuma indir arkaplan görevlerinden. Sonra gir oyun normalde kasmıyor azıcık kasması da oyundan kaynaklanıyor zaten bunları da güncellemeler ile hallediyorlar sıkıntı yok yani bir de sen Amber'i yükledin mi?
evet lumia amberi yükledim son sürüm. Umarım dediğimiz gibidir. Arkapilan kapatmam etki etmiyor denedim zaten açık değildi

themardinli

themardinli

Üye
Diğer sorunlar oyunun kendi yazılımından kaynaklı zaten bırak N.O.V.A'yı daha çok ram ve sistem kaynağı tüketimi yapan oyunlar da bile kasma olmuyorsa bu N.O.V.A'nın stabilizasyon ayarlarından kaynaklı bir durumdur. Fixed Bug diye güncelleme yayınlanırsa o zaman sen de bu sorunlardan kurtulursun emin ol.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Diğer sorunlar oyunun kendi yazılımından kaynaklı zaten bırak N.O.V.A'yı daha çok ram ve sistem kaynağı tüketimi yapan oyunlar da bile kasma olmuyorsa bu N.O.V.A'nın stabilizasyon ayarlarından kaynaklı bir durumdur. Fixed Bug diye güncelleme yayınlanırsa o zaman sen de bu sorunlardan kurtulursun emin ol.
fixed bug ilk defa senden duyuyorum nasıl bir güncelleme ne zaman gelecek? bi araştırayım bende ilk defa duyuyorum. umarım sorun çözülür.

not: googlede fixed bug yazdım ama hiç bişey çıkmadı windows phone ile ilgili

themardinli

themardinli

Üye
Fixed bug demek hataların giderilmesi demek WP'ye hâs bir husus değil genel bir terim :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Fixed bug demek hataların giderilmesi demek WP'ye hâs bir husus değil genel bir terim :)
he yani grd3 filan geldiği zaman bu hata giderilmiş olur yani? umarım öyle olur yada overclock yapsın kasmasın yeter :)

themardinli

themardinli

Üye
Zaten bence Windows Phone Amber .2003 sürümüyle en stabil halde. Şunu diyorum sorun oyundan kaynaklanıyor oyun için güncelleme yayınlayacaklar :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bence Windows Phone Amber .2003 sürümüyle en stabil halde. Şunu diyorum sorun oyundan kaynaklanıyor oyun için güncelleme yayınlayacaklar :)
edıt: şimdi çaktım tamam inşallah olur gelir güncelleme. ama bir kere gelsin çün indirmek için saatlerce uğraştım.

themardinli

themardinli

Üye
Farkettiysen oyunun sürümü hâlâ 1.0.0.0 da bu da demek oluyor ki daha güncelleme almamış büyük bir güncelleme yoldadır oyun için merak etme :)