lumia 920 kasa değişimi.

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
kalite: orijinal yazıyor bana pek sağlıklı gelmedi bi eksik var gibi duruyo
ben aradım sordum kesinlikle orjinal dedi ama rengide biraz farklı geldi bana renk tonları farklı ama dedm stüdyoda çekilirken yansımalardan öyle olur dedi alınca beğenmessen iade edebiliyormuşsun jelatinlerini sökmediğin sürece alıp denesen olmassa boşa kargo parası ödeyecen kararsızım

MrExpert

MrExpert

Üye
Kasayı değişmenizi önermem çok maliyetli olur Ufak çizikler için değmez...

alical33

alical33

Üye
ben renk değişimi için sormuştumda 250 tl ye de yuh dedim yani

kaltintop

kaltintop

Üye
Telstra cyan lumia 920 satışına başlamış bugün öğrendim. adalet mi şimdi bu :D

cekay

Üye
    Konu Sahibi
Beyler telefon sarı kasa için pasta cila olayı tamam da ekran için pek güvenilir bir yol gibi gözükmüyor denenmiş bir şey mi bu ?

Ekran ve kasa değiştiriliyorsa bir bilgi verin bu konuda cidden sorun oluyor benim için telefonu kaldırıp atasım geliyor eğer ekran ve kasa için cila sağlıklı bir uygulamaysa onları yaptırıp kılıf almayı düşünüyorum zaten. yardımcı olursanız sevinirim.

alical33

alical33

Üye
Beyler telefon sarı kasa için pasta cila olayı tamam da ekran için pek güvenilir bir yol gibi gözükmüyor denenmiş bir şey mi bu ?

Ekran ve kasa değiştiriliyorsa bir bilgi verin bu konuda cidden sorun oluyor benim için telefonu kaldırıp atasım geliyor eğer ekran ve kasa için cila sağlıklı bir uygulamaysa onları yaptırıp kılıf almayı düşünüyorum zaten. yardımcı olursanız sevinirim.

kılıf alacaksan cilaya falan ne gerek var ki ? al bitane cp600 kullan ekranada kaliteli bi jelatin taktınmı tamamdır

cekay

Üye
    Konu Sahibi
İşte burda beni kimse anlamıyor :) ben o kasanın çizik olduğunu bildiğim sürece içim içimi yicek. Rahatsız oluyorum çiziklerden. Bu çizikleri giderdikten sonra kap ve ekran koruyucu ayarlamayı düşünüyorum zaten.

alical33

alical33

Üye
İşte burda beni kimse anlamıyor :) ben o kasanın çizik olduğunu bildiğim sürece içim içimi yicek. Rahatsız oluyorum çiziklerden. Bu çizikleri giderdikten sonra kap ve ekran koruyucu ayarlamayı düşünüyorum zaten.
ozaman Allah kolaylık versin :D

salda15

salda15

Üye
kardeş telefona talibim sat bana

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
benim 920 sarı renk fenerbahce olsun diye lacivert arka koyucu aldım ve 2 aydır onunla kullanıyorum geçen bi çıkardım arka kasa rengi olmuş lacivert bir çok yerde silemediğim halde duruyor nasıl temizlerim bilgisi olan varmı

IVI-Elia

Üye
benim 920 sarı renk fenerbahce olsun diye lacivert arka koyucu aldım ve 2 aydır onunla kullanıyorum geçen bi çıkardım arka kasa rengi olmuş lacivert bir çok yerde silemediğim halde duruyor nasıl temizlerim bilgisi olan varmı

Haaa.Kılıf o kadar kalitesiz mi?

yumyjikk2

Üye
Geçen gün bir forumda görmüştüm,belki burdada görmüs olabilirim bir arkadaş kasa degişiminin servislerde yapıldıgını söyledi,fiyatıda 180-190 tl arası mevla tutuyormus.Renk olarakta telefonun hangi renkleri var ise orenk kasayı takabiliyorlarmıs.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
artık bilmiyorum kılıf mı kalitesiz yoksa kasa mı anlamadım e hadi kılıf kalitesiz boya çıktı e kasadan neden silinmiyor bu şimdi kasanın kalitesinimi yoksa kalitesizliği mi gösteriyor:hmmm

cekay

Üye
    Konu Sahibi
zor bir durum. monitör temizleyici denediniz mi ?

AlicanL920

Üye
arkadaşlar benim 920 düştü baya çizikler ezikler meydana geldi servise versem kaç güne gelir fiyatı ne kadar olur bana yardımcı olur musunuz :) ?

alical33

alical33

Üye
arkadaşlar benim 920 düştü baya çizikler ezikler meydana geldi servise versem kaç güne gelir fiyatı ne kadar olur bana yardımcı olur musunuz :) ?

yaklaşık 10 gün içinde gelir kasa değişimi fiyatı bana 250 tl dediler istediğin renk takılıyor. ama sen kvk yı bi ara sor yinede

Üst Alt