LG Optimus Black

Sponsorlu Bağlantılar

buket2

buket2

Üye
hemmmen ıncelemem lazım . ben niye görmedım bu kadar yakın takıpteyken...

technoblue

technoblue

Üye
kesinlikle inceleyince daha çok seveceksiniz. benim şahsen çok hoşuma gitti.

Ocean258

Ocean258

Üye
optimus black gercekten cok ıyı.. onun yeri ayrı. adamlar gerçekten yapmış. Smartphone almak ıstıyorsan bakmadan geçilmeyecek bi telefon,nova display olayı cok guzel ekran parlamasını onluyor,şarjı dıgerlerınınkıne gore daha uzun omurlu,android 2.2. vardı yanlıs hatırlamıyorsam fiyat olarakta Lg klasiği :)) her zamankı gıbı pıyasadan ucuz..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
smartphone fiyat olarak her zaman en ucuz lg dir. zaten fiyat konusunda kimse kendisiyle yarışamaz bence.
he bu arada nova display özelliğinin internette videoları mevcuttur bilginiz olsun :oke:

caneryendi

caneryendi

Üye
hepsiburada.com a girince görürsünüz arkadaşlar ... evet çektiği resimleri görmek iyi olur... ben htc desire s xperia arc ve black arasından birini almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim... yardım lütfen :):)

mutluadam

Üye
hepsiburada.com a girince görürsünüz arkadaşlar ... evet çektiği resimleri görmek iyi olur... ben htc desire s xperia arc ve black arasından birini almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim... yardım lütfen :):)

evet arkadaşla aynı düşüncedeyim. fikri olan yardımcı olursa seviniriz.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;e9X3yTtgTRg]http://www.youtube.com/watch?v=e9X3yTtgTRg[/video]

Arkadaşlar Video Ve resimi Paylaşıyorum... Kaliteyi Görün..

Resimler den bir tanesi flashlı çekim.. gündüz çekimi olduğu için parlaması doğal :)
optimus Black p970 !

Yorumlarınızı Alalım :)

• Beğen
Tepkiler: dufy85 ve technoblue
technoblue

technoblue

Üye
@technoshark benden hızlı çıktın :) video kalitesini deneyememiştim. süper olmuş bu. emeğine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
dufy85

dufy85

Üye
gerçekten iyiymiş. video çok net. daha ayrıntılı çalışmalar bekliyoruz.

teşekkürler...:oke:

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bilgilerimizi sunuyoruz :) sende bilgilerini bizimle paylaşırsan, alıcak olan arkadaşlarımıza yardımcı olmuş oluruz :oke:

caneryendi

caneryendi

Üye
resim kalitesi vasat gibi yoksa banamı öyle geldi ? video çok iyi... telefon menü ve arayüzü nasıl mesela bir htc desire s gibi kişiselleştirilebiliyormu desire s bu konuda süper... şarj ve ekran konusunda bilgi veririmisiniz arkadaşlar ekranın kalitesi nasıl örnek süper amoledle kıyaslama yaparsak fark nasıl ?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
kişiselleştirme mevcut.. gayette güzel
ayrıca fotoğraf 3mp de çekilmiş bir fotoğraf kaliteside 3mp olmasına rağmen gayette iyi, kısmet olursa 5mp lik halinide paylaşırım. dediğin gibi video süper çözünürlük harika ..
Sarj konusunda tam anlamıyla bir kanıya varmış değilim, çünkü kurcalama aşamasında olduğu için, fakat uzun süreli gittiği apaçık ortada ortala 2 gün gidiyorr o kadar kurcalamamıza rağmen :) ekran olarakta nova display kullanılmış zati en büyük farkı o :)

• Beğen
Tepkiler: technoblue
caneryendi

caneryendi

Üye
bilgi için tşk ederim peki ekran süperamoled kadar güzelmi ? umarım en kısa sürede mağazalara gelir inceler öyle alırım şuan için en iyi seçim black gibi duruyor ...

• Beğen
technoblue

technoblue

Üye
kişiselleştirme mevcut.. gayette güzel
ayrıca fotoğraf 3mp de çekilmiş bir fotoğraf kaliteside 3mp olmasına rağmen gayette iyi, kısmet olursa 5mp lik halinide paylaşırım. dediğin gibi video süper çözünürlük harika ..
Sarj konusunda tam anlamıyla bir kanıya varmış değilim, çünkü kurcalama aşamasında olduğu için, fakat uzun süreli gittiği apaçık ortada ortala 2 gün gidiyorr o kadar kurcalamamıza rağmen :) ekran olarakta nova display kullanılmış zati en büyük farkı o :)

video gayet net. çözünürlüğü çok iyi. bence kamerası, enerji tasarrufu ve nova display özelliği ile rakiplerinden çok daha iyi ve ucuz bir telefon.

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
[video]http://youtu.be/rAnNjpiXid4[/video]

aralarındaki fark hakkında ve inceleme hakkında bir video buldum umarım fikrine katkı sağlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoblue
technoblue

technoblue

Üye
çabaların ve yardımların için teşekkürler @technoshark. çok yardımcı oldun :)

• Beğen
buket2

buket2

Üye
aa ben bu videoları görmemiştim...evet flaştan dolayı biraz parlama olmuş özellikle çorba ambalajında..eh yanlış malzeme:))))..şaka bir yana gerçekten güzel...videoyu ileri geri oynatman aradığım sorunun cevabını verdi bana.. takılma ya da donma olmuyor gayet net çıkmış. şimdilik alışveriş sitelerinde satışta olduğuınu öğrendim umarım en kısa zamanda teknomarketlerde yerini alır bizde gider kavuşuruz...

• Beğen
dufy85

dufy85

Üye
nova display özelliğide gerçekten dikkat çekici, güneş olayını bitiriyor.

öncelikle android froyo zaten ve güncellenebilir. bence 5 mp kamerada fena değil görüntülü konuşma için ön kamerası 2 mp miş. :oke::oke::oke:

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
göze kulağa hoş geliyor dimi :)

Ocean258

Ocean258

Üye
nova display özelliği gercekten ayrı tutmus optimus black'i diğer smartphonelardan.. onun dışında ekran parlaklık,kalınlık,ağırlık, olarakta çok daha iyi hatta en iyi smartphone diyebilirim. dünyanın en ince smartphone'uyumuş zaten.. fiyatıda kalitesine gore uygun bence..

Üst Alt