LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

• 30 Temmuz 2014
  • 21318 Okunma
  • 66 Cevap

1. Telefon daha çok internet ve fotoğraf amaçlı kullanılacak tabiki arada oyun da oynarım beni en az 2 sene götürmeli birde LG G4 ve Z3 ne zaman çıkar ?

Yazan: qRumPy
  2. Z2 almalisin

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. g3

4. Nedeniyle birlikte yazarmısınız birde z2 rahatça cebe sığar mı ?
    ---
    Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim

5. Sorunsuz olmasaydı Z2'yi önerirdim. Z2 sorun dolu bir telefon olduğu için G3'ü öneriyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Tipini beğendiğini alıver.
    Ben olsam Z2 alırdım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. z2 cok cabuk isiniyor.g3 ise ben gecis telefonu olarak degerlendiriyorum.bence ikiside degil m8 al

8. Ne gibi sorunlar var ?
    O kadar iyi bir işlemci nasıl çabuk ısınabiliyor ki ? htc düşünmüyorum diğer tercihim 5s olabilir

9. Kardeşim 2.3 GHZ hızında çalışan 4 tane çekirdek var telefonda, nasıl ısınmasın? Bilgisayarlarla yarışıyorlar artık akıllı telefonlar. Sorunları Google amcaya sor. 5s al daha iyi. Öte yandan G3.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. G3 çünkü kamera ve tasarım olarak daha üstün ayrıca batarya değişebilirlikle kalmıyor çokta uzun dayanıyor. Çerçevesi az ekranıylada tasarımxa ben buradayım diyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Telefon ısınır arkadaşlar. Isınmayan telefondan şüpheleneceksiniz asıl. Isinmasi demek he tamam islemci çalışıyor bütün donanimlar çalışıyor sorunsuz demek. G3 incelememde arayüzde birkaç kararsizlik takilma vb sezdim. Pil kapasitesinin de daha yüksek olması sebebiyle ve LG'nin guncelleme konusunda pek kararlı bi imajı olmadığı için Z2 öneririm.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Z3 2 aya cikar onu bekle

Samsung ile gönderdi
    nokia 603 bunu beğendi.
  13. z2 beyazın kenarları kot pantolondan renk alıyor .

14. 5s al bence

Samsung ile gönderdi
  15. Uzun süreli düşünüyorsan 5s derim. Sony 6aya bir amiral gemisi çıkarıyor daha önce ki modeller geri planda kalıyor. G3 iyi hoş ama bazı soru işaretleri var. 2sene güncelleme alsin vs dersen 5s kesinlikle. Adamlar 4e bile ne kadar uzun destek verdi.

LG ile gönderdi
  16. Z2 de 20.7 Kamera daha iyi değil mi ?
    Ne kadardan çıkar acaba ?
    Beni 2 3 yıl idare eder mi bir de boyutu sorun olur mu acaba ?
    ---
    İphone 6 veya 6S ne zaman ve ne kadardan cıkar acaba sonuçta 2000 tl veriyoruz 2300 2500 arası çıkacaksa 6 almak daha mantıklı olmaz mı ?

17. Bence de iPhone 6 bekle. 2300-2500 civarında çıkar

18. iphone 16lik fazla fotoya.yetmeyebiilir bence g3 al ve sd kart al keyfine.bak

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. İkisinide alma ben olsam M8 alırım

20. Megapixel olarak üstün olabilir fakat g3 te adından tam emin değilim fakat lazer sanırım kamerada öyle bir özelliği var he tabikide sonynin kamerasıda iyi fakat g3 bana mağazadan baktığım kadarıyla daha üstün geldi.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 14:47