Karşılaştırma LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sizin seviyenize inip dalga geçer gibi konuşmayacağım. Her şeyi bizden beklemeyin, araştırın!

0MG90

0MG90

Üye
Yeminle şuraya oturup ağlıcam hala araştırın diyo

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ağlasanız da gülseniz de şu Google'da araştırma yapmaya uşeniyorsunuz. Sonra karşıma gelip dalga geçercesine laf atıyorsunuz. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp. Hadi eyvallah. Gerçekten artık bu son.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sessizliğin vakti geldi sanırım. :)

Yardım - XPERIA Z2 Lens Kabarcığı - MaxiCep

Harbiden z2 pişmanlık. Yılların fanboyu söylüyor bunu. Bunu yapmaları lazım fakat yine kapak açık diyecekler. Ulan su ana kadar hiç bir telefonumda su geçirmezlik yoktu fakat hepsinin kamerasınıda neredeyse hergün ıslak mendille silmeme rağmen hiçbiri su almadı buğu oluşmadı diğer kullandığım xperia modelleri bile. Bir yanda su geçirmeme gibi bir iddiası olmayan telefonlar su almazken su geçirmez (!) xperia z2 gibi amiral gemisi modelin ıslak mendille silindiği için su alması yeterince ironik değilmi? Merak ettiğim bir husus ta hepsiburada.com dan aldım garantisi nedir bu telefonun yaptırabilirmiyim zaten bir bozukluk yok kasa açılacak temizleyip kapatılacak hepsi bu.ama biz kullanıcılar o kadar gerizekalıyız ki o kapakları hep kapatmadan suya atarız manyağız ya hani. Bu son sony nin bana kitleyişine izin verişim oldu. ALMAYIN ABİ.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt