Karşılaştırma LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?
Telefon daha çok internet ve fotoğraf amaçlı kullanılacak tabiki arada oyun da oynarım beni en az 2 sene götürmeli birde LG G4 ve Z3 ne zaman çıkar ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Z2 almalisin

KayraBey

KayraBey

Üye
g3

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorunsuz olmasaydı Z2'yi önerirdim. Z2 sorun dolu bir telefon olduğu için G3'ü öneriyorum.

Invoke

Invoke

Üye
Tipini beğendiğini alıver.
Ben olsam Z2 alırdım.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
z2 cok cabuk isiniyor.g3 ise ben gecis telefonu olarak degerlendiriyorum.bence ikiside degil m8 al

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ne gibi sorunlar var ?

O kadar iyi bir işlemci nasıl çabuk ısınabiliyor ki ? htc düşünmüyorum diğer tercihim 5s olabilir
Kardeşim 2.3 GHZ hızında çalışan 4 tane çekirdek var telefonda, nasıl ısınmasın? Bilgisayarlarla yarışıyorlar artık akıllı telefonlar. Sorunları Google amcaya sor. 5s al daha iyi. Öte yandan G3.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G3 çünkü kamera ve tasarım olarak daha üstün ayrıca batarya değişebilirlikle kalmıyor çokta uzun dayanıyor. Çerçevesi az ekranıylada tasarımxa ben buradayım diyor.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Telefon ısınır arkadaşlar. Isınmayan telefondan şüpheleneceksiniz asıl. Isinmasi demek he tamam islemci çalışıyor bütün donanimlar çalışıyor sorunsuz demek. G3 incelememde arayüzde birkaç kararsizlik takilma vb sezdim. Pil kapasitesinin de daha yüksek olması sebebiyle ve LG'nin guncelleme konusunda pek kararlı bi imajı olmadığı için Z2 öneririm.

MaxipmaN

Üye
Z3 2 aya cikar onu bekle

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

afsim

Üye
z2 beyazın kenarları kot pantolondan renk alıyor .

cyber

cyber

Üye
5s al bence

burak1011

Üye
Uzun süreli düşünüyorsan 5s derim. Sony 6aya bir amiral gemisi çıkarıyor daha önce ki modeller geri planda kalıyor. G3 iyi hoş ama bazı soru işaretleri var. 2sene güncelleme alsin vs dersen 5s kesinlikle. Adamlar 4e bile ne kadar uzun destek verdi.

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
G3 çünkü kamera ve tasarım olarak daha üstün ayrıca batarya değişebilirlikle kalmıyor çokta uzun dayanıyor. Çerçevesi az ekranıylada tasarımxa ben buradayım diyor.
Z2 de 20.7 Kamera daha iyi değil mi ?
Z3 2 aya cikar onu bekle
Ne kadardan çıkar acaba ?
Beni 2 3 yıl idare eder mi bir de boyutu sorun olur mu acaba ?İphone 6 veya 6S ne zaman ve ne kadardan cıkar acaba sonuçta 2000 tl veriyoruz 2300 2500 arası çıkacaksa 6 almak daha mantıklı olmaz mı ?

foreverthe

foreverthe

Üye

Beni 2 3 yıl idare eder mi bir de boyutu sorun olur mu acaba ?İphone 6 veya 6S ne zaman ve ne kadardan cıkar acaba sonuçta 2000 tl veriyoruz 2300 2500 arası çıkacaksa 6 almak daha mantıklı olmaz mı ?
Bence de iPhone 6 bekle. 2300-2500 civarında çıkar

thenorth

thenorth

Üye
iphone 16lik fazla fotoya.yetmeyebiilir bence g3 al ve sd kart al keyfine.bak

0MG90

0MG90

Üye
İkisinide alma ben olsam M8 alırım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Megapixel olarak üstün olabilir fakat g3 te adından tam emin değilim fakat lazer sanırım kamerada öyle bir özelliği var he tabikide sonynin kamerasıda iyi fakat g3 bana mağazadan baktığım kadarıyla daha üstün geldi.

Üst Alt