Karşılaştırma LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
Z2 de 20.7 Kamera daha iyi değil mi ?

Ne kadardan çıkar acaba ?

Beni 2 3 yıl idare eder mi bir de boyutu sorun olur mu acaba ?İphone 6 veya 6S ne zaman ve ne kadardan cıkar acaba sonuçta 2000 tl veriyoruz 2300 2500 arası çıkacaksa 6 almak daha mantıklı olmaz mı ?
2500civarı bişey olur bence

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
2500civarı bişey olur bence
Z3 e 2500 verene kadar iPhone 6 32 alırım hem daha uzun süreli kullanırım hemde kamerada odaklamayı daha hızlı yaparım. iPhone odaklamada çok iyi :good:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Z3 e 2500 verene kadar iPhone 6 32 alırım hem daha uzun süreli kullanırım hemde kamerada odaklamayı daha hızlı yaparım. iPhone odaklamada çok iyi :good:
benim için androidin oyun hilesi hariç bir avantajı yok ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Megapixel olarak üstün olabilir fakat g3 te adından tam emin değilim fakat lazer sanırım kamerada öyle bir özelliği var he tabikide sonynin kamerasıda iyi fakat g3 bana mağazadan baktığım kadarıyla daha üstün geldi.
G3 ün kamerası Z2 den daha mı iyi yani ?z2 de 4k video çekerken kapanma sorunu varmış bu sorun S5 G3 gibi telefonlarda da mı var yoksa z2 ye özel bi sorun mu ? birde oyun oynarken felan aşırı mı ısınıyor ?

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
sony nin müzik ve kamerasını tartışmam bile ilk tavsiyem sony'dir sonra m8,lg ye güncelleme zor gelir ayrıca popüler bir cihaz bile değil:lac:

Türe

Türe

Üye
G3.

fk555897

fk555897

Üye
G4 ve Z3'ün çıkmasına daha var. Ben olsam Z2 alırdım çünkü G3'ün tasarımını beğenmiyorum.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Z2 olmamış ama g3 müthiş olmus . sadece tek sorun kasa kalitesi g4 artik suya dayanıklı olsun

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Z3 çıkınca Z2 den çok daha mı üstün olacak yoksa beklemeye değmez mi ? direk 5s ile z2 arasında tercih yapımmı

Luck Star

Luck Star

Üye
Z6 bekleyin arkadaşlar çok değişik olacağı konusunda tüyolar aldım :haha: :alkis

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino, burak1011 ve B.A.R.O.N

emrhnskll

Üye
Htc Düşünmüyor musun ?
M8 Alabilirsin git Teknosadan incele
Bence şunlardan birini al.
Sony Xperia Z2
Lg G3
Samsung Galaxy S5
İphone 5S
Htc One M8
Hepsi benziyo zaten birbirine ekran boyutu ve tasarımına bak.Mağazadan inceleyemessen internetten bak iyi incelemeler cıkıyo.Oyun oynuyacaksan İphone çok iyi değil.
Sony de sorunlu biraz.
LG , HTC veya Samsung derim ben.Htc Düşünmüyor musun ?
M8 Alabilirsin git Teknosadan incele
Bence şunlardan birini al.
Sony Xperia Z2
Lg G3
Samsung Galaxy S5
İphone 5S
Htc One M8
Hepsi benziyo zaten birbirine ekran boyutu ve tasarımına bak.Mağazadan inceleyemessen internetten bak iyi incelemeler cıkıyo.Oyun oynuyacaksan İphone çok iyi değil.
Sony de sorunlu biraz.
LG , HTC veya Samsung derim ben.

Bekliyebilirsen bekle Eylül e kadar piyasaya çok iyi telefonlar gelicek

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Benim önemde o 2 seçenek olsa G3 derdim. Z2'de güzel telefon. Ama 2'sinide eline almış biri herhalde G3 der.

Luck Star

Luck Star

Üye
Doğruyu söylemek gerekirse g3 de almam g2 de almam çünkü eğer çok kötü bir telefondan iyi bir şeye geçicekseniz (benim yaptıgım gibi) yeni telefonların hemen hemen hepsi hızlı olduğunu farkedersiniz. o yüzde htc one m8 diyorum ben hatta m7 kırmızı bile olabilir tasarım daha önemli beniç için artık .. g3ün arka yüzeyi vs. g2 den iyi gibi olsada elinize aldığınızda g2deki hissi vermiyor. boş bir plastik kutu hissi verdi bana . g2 ise sanki iphone gibi sıkı sağlam geliyor. karar sizin 1500-2000 lira çıkıcaksan kesinlikle htc m8

archh

Üye
Z2 kullanıyorum ve 4k çekim hariç hiç ısındığını görmedim şu telefonu kullanmayanlar ezbere yorum yapmayı kessinler. Ben başka bişey demiyorum

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z2 kullanıyorum ve 4k çekim hariç hiç ısındığını görmedim şu telefonu kullanmayanlar ezbere yorum yapmayı kessinler. Ben başka bişey demiyorum
SDN forumdaki Z2 Kullanıcıları Kulübü'ne bak. Ezbere yorum yapmadığımızı görürsün o zaman.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

archh

Üye
Arkadaşım yeni üretim cihazlarda sorun yok anlamıyomusunuz
Kullandın mı cihazı sen?

messevim

messevim

Üye
Ben olsam büyük ihtimal z2 alırdım. Isınma sorunu vs diyorlar ama sorunsuz cihaz yok zaten.

G3 Çok karizma bir telefon. Ama z2 ye oranla bir o kadarda dandik. Hani bir defa elden düşürdünmü %99 ekranı çatlar. Z2 biraz daha sağlam bir kasaya sahip.

0MG90

0MG90

Üye
SDN forumdaki Z2 Kullanıcıları Kulübü'ne bak. Ezbere yorum yapmadığımızı görürsün o zaman.
Birkaç kişi sorun yaşadı diye herkeste sorun olacağı anlamına gelmez o. Yazılımsal sorun Z1 Compact'ta da vardı 4.4.2 de ve 4.4.4 güncellemesi ile düzeldi stabil hale getirildi telefon. Türk milleti olarak bir şeyleri abartmakta üstümüze yok valla.

Üst Alt