Karşılaştırma LG G3 mü ? Sony Xperia Z2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Birkaç kişi sorun yaşadı diye herkeste sorun olacağı anlamına gelmez o. Yazılımsal sorun Z1 Compact'ta da vardı 4.4.2 de ve 4.4.4 güncellemesi ile düzeldi stabil hale getirildi telefon. Türk milleti olarak bir şeyleri abartmakta üstümüze yok valla.
Sony'nin kronik sorunu ısınma zaten. Her cihazda ısınma var ama Sony'nin cihazlarında daha fazla var.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve B.A.R.O.N

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben olsam büyük ihtimal z2 alırdım. Isınma sorunu vs diyorlar ama sorunsuz cihaz yok zaten.

G3 Çok karizma bir telefon. Ama z2 ye oranla bir o kadarda dandik. Hani bir defa elden düşürdünmü %99 ekranı çatlar. Z2 biraz daha sağlam bir kasaya sahip.

Ön taraf tamamen cam olduğu için böyle. Adamlar çerçeve yapmak istemiyorlar. Spigen Slim Armor G3'ün işini görür.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
0MG90

0MG90

Üye
Sony'nin kronik sorunu ısınma zaten. Her cihazda ısınma var ama Sony'nin cihazlarında daha fazla var.
Anlamıyorsun sanırım ya da okuduğunu anlamıyorsun. Yazılımsal sorun giderilir. Kronik sorunlarda yapacak bir şey yok. Isınmayan bi cihaz söyle o zaman bana? Her cihazın kronik sorunu var zaten Sony'ninkiler göze batıyor sadece. Ekran açıklığı ve lens kayması hariç sorun söyle bana. Takmışsın çok sorun yaşayan var çok sorun yaşayan var.

messevim

messevim

Üye
Evet arkadaşımda xperia z vardı oda aşırı ısınıyordu. daha sonra z1 aldı aynı sorun ondada vardı . Aynı oyunu aynı anda açıyorduk benim g2 onun z1 i kadar ısınmıyordu..

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Anlamıyorsun sanırım ya da okuduğunu anlamıyorsun. Yazılımsal sorun giderilir. Kronik sorunlarda yapacak bir şey yok. Isınmayan bi cihaz söyle o zaman bana? Her cihazın kronik sorunu var zaten Sony'ninkiler göze batıyor sadece. Ekran açıklığı ve lens kayması hariç sorun söyle bana. Takmışsın çok sorun yaşayan var çok sorun yaşayan var.

Kardeşim her şeyi bizden bekleme, araştır. Kaç kere diyeceğim ve yine diyorum: SDN forumdaki Z2 Kullanıcıları Kulübü'ne bak. Her cihazda ısınma var, doğru ama en çok ısınan cihazları Sony yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

archh

Üye
Hepsi ısınıyo arkadaşım ısınmayan akıllı telefon yok. Bende z2 kullanıyorum alüminyum gövde güneş görse bile ısınıyo.

0MG90

0MG90

Üye
Kardeşim her şeyi bizden bekleme, araştır. Kaç kere diyeceğim ve yine diyorum: SDN forumdaki Z2 Kullanıcıları Kulübü'ne bak. Her cihazda ısınma var, doğru ama en çok ısınan cihazları Sony yapıyor.
Su geçirmez telefon olduğu için olabilir mi acaba? Bende gittim baktım zaten sorun yaşayanların çoğu yazılımsal. Güncelleme sonrası olmuş hepsi ve güncelleme ile giderilir. 3 oldu bunu yazıyorum anlamıyorsun galiba.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Evet arkadaşımda xperia z vardı oda aşırı ısınıyordu. daha sonra z1 aldı aynı sorun ondada vardı . Aynı oyunu aynı anda açıyorduk benim g2 onun z1 i kadar ısınmıyordu..
Demeye çalıştığım bu işte. Her cihaz ısınır ama en çok Sony'nin cihazları ısınır. Kronik sorunu işte.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Su geçirmez telefon olduğu için olabilir mi acaba? Bende gittim baktım zaten sorun yaşayanların çoğu yazılımsal. Güncelleme sonrası olmuş hepsi ve güncelleme ile giderilir. 3 oldu bunu yazıyorum anlamıyorsun galiba.
Ve bende kaç kere dedim bilmiyorum. "Kronik" diyorum anlamıyorsun sanırım. Sony'nin Z serisi böyle zaten. @messevim açıklamış.

archh

Üye
Benim cihaz niye ısınmıyo o zaman? :-)

archh

Üye
Öyle aman aman bi durum yok elde tutama gibi normal bir şekilde ısınıyor. Lumia 920 var babamda ondan daha az ısınıyo hatta

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Öyle aman aman bi durum yok elde tutama gibi normal bir şekilde ısınıyor. Lumia 920 var babamda ondan daha az ısınıyo hatta
Hiç bir cihaz 920 ile yarışamaz. Adeta cehennemin cep şubesi :D

archh

Üye
Ama okuduğum yorumlarda z2de yumurta pişiriyo herkes böyle acımasız yorumlar var :-)

0MG90

0MG90

Üye
Anlatamayacağını anlaman lazım. :eek:
Ben anlatıyorum zaten o aynı şeyi söyleyip duruyor. Sorunları var gidin diğer foruma okuyun diyor gittim baktım bende sorunları yazılımsal. Yorumlarımı yine oku.Ayrıca telefonda ısınma ne zamandır kronik sorun oluyor şaştım

archh

Üye
Ben anlatıyorum zaten o aynı şeyi söyleyip duruyor. Sorunları var gidin diğer foruma okuyun diyor gittim baktım bende sorunları yazılımsal. Yorumlarımı yine oku.Ayrıca telefonda ısınma ne zamandır kronik sorun oluyor şaştım
Özellikle sucrofe her satılan g3ten para mı kazanıyo anlamadım :-) Durmadan z2 yi kötülemeler. Kullandığım cihazı bana anlatıyo durmadab sdn foruma bak diyo :-)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Arkadaşım birisi gelmiş SDN'de G3 Kullanıcıları Kulübü'ne "Z2 kullanıcısıyım ve iade edip G3 alsam nasıl olur" diye yazmış. Şimdi benim herkese Z2 önermemi mi bekliyorsunuz? Isınma Sony'nin kronik sorunu. Her cihazda var ama en çok Sony'de var. Bu son, daha da yazmayacağım.

Invoke

Invoke

Üye
Umarım, dediğin gibi son olur.

0MG90

0MG90

Üye
Eyvah öyle mi yazmış? Bundan sonra Z2 önermiyoruz

Üst Alt