LG’den 5 Kapılı Sıradışı Bir Buzdolabı: GC-B40BSGRJ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
william75

william75

Üye
Bende öyle birşey duymuştum ama tüm buzdolapları için 10 yıl kompresör garantisi var diye, ama emin olmakta fayda var :D

araştıracağım bakalım... belki satılan yere göre farklılık gösterir..
araştıracağım derken unutmazsam demek istedim :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Ben unutuyorum ya kusura bakma :D kafam o kadar dalgın ki :D kime ne dediğimi unutuyorum :P

william75

william75

Üye
fiyatı düştümü hiç acaba diye merak ettim birden :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Muhtemelen düşmüştür bakmak lazım. araştırmak lazım.. mayıs ayı yaklaşıyor düşer artık :D evlilik hazırlıkları yapanlar falan vardır, onlara jest olması adına ;)

william75

william75

Üye
ne kadar güvenilir bilemem ama istanbul bilişimde kampanyalı fiyatı 4.139 TL, kredi kartına tek çekim 3.973 TL.

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar güvenilir bilemem ama istanbul bilişimde kampanyalı fiyatı 4.139 TL, kredi kartına tek çekim 3.973 TL.

İstanbul bilişim hakkında pek iyi şeyler duyduğum söylenilemez, nedendir bilinmez ama hiçte güvenilir gelmiyor bana.

william75

william75

Üye
zaten bu buzdolabını da internetten almak saçma... gidip yerinden almak lazım...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
zaten bu buzdolabını da internetten almak saçma... gidip yerinden almak lazım...

kesinlikle katılıyorum, gidip görüceksin elinle tutucaksın ki ona istinaden nedir ne değildir anlıyacaksın.. Haklısın yani ;)

william75

william75

Üye
kesinlikle katılıyorum, gidip görüceksin elinle tutucaksın ki ona istinaden nedir ne değildir anlıyacaksın.. Haklısın yani ;)

hayır yani bu kadar para vereceksin... internetten alınır mı? bence alınmaz...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Ancak netten yüklü alışveriş yapanlarda var.. Tabiki beyaz eşya yada ne bilim TV falan alanda nadirdir herhalde... yada gidip teknosadan yada farklı bir yerden incelemiştir. sonrasında nettende alabilir dimi.

william75

william75

Üye
Ancak netten yüklü alışveriş yapanlarda var.. Tabiki beyaz eşya yada ne bilim TV falan alanda nadirdir herhalde... yada gidip teknosadan yada farklı bir yerden incelemiştir. sonrasında nettende alabilir dimi.

yerinde inceleyip netten alan vardır tabi ama ben asla bu kadar para verip bu buzdolabını almam netten...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Sonuç olarak net üzerinden güvenilir firma ise, sorun etmeyenler var tabiki nede olsa herhangi bir sorun karşısında firma kefil :)

Lakin sana katılıyorum dediğin gibi ben alacağım ürünü ellemeliyim. dokunmalıyım ona :)

william75

william75

Üye
internette bu buzdolabının fiyatı 3.849TL ile 4.307TL arası değişiyor...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
3800 ve 4300 mü... bu nasıl bir fiyat aralığıdır yaw :S bu kadar fark olmasına imkan varmı ?

william75

william75

Üye
3800 ve 4300 mü... bu nasıl bir fiyat aralığıdır yaw :S bu kadar fark olmasına imkan varmı ?

aslında 500 TL var.. o kadarda çok değil... sitelerin yarış içerisinde olmalarından sanırım..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
500 tl çok değilmi ? nasıl 500 tl çok bir fark olmaz.. ben 500 tl için neredeyse 1 ay çalışıyorum... sanırım zenginiz....

william75

william75

Üye
500 tl çok değilmi ? nasıl 500 tl çok bir fark olmaz.. ben 500 tl için neredeyse 1 ay çalışıyorum... sanırım zenginiz....

yani bu buzdolabı için sitelerin fiyatları arasında 500 tl çok değil demek istedim... kendime göre zenginim evet...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
yani bu buzdolabı için sitelerin fiyatları arasında 500 tl çok değil demek istedim... kendime göre zenginim evet...

Tuhaf ama neden öyle bir durum oluyor ki.. 500 Tl sonuç olarak az buz bir para değil...

O kadar site arasında nasıl böyle bir fark olabilir diye şaşırmıyor değilim...

Bu arada tek beş kapılı bu sanırım doğrumu bıLıyorum :S

william75

william75

Üye
Tuhaf ama neden öyle bir durum oluyor ki.. 500 Tl sonuç olarak az buz bir para değil...

O kadar site arasında nasıl böyle bir fark olabilir diye şaşırmıyor değilim...

Bu arada tek beş kapılı bu sanırım doğrumu bıLıyorum :S

yok tek değil de sanırım ilk...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
ilk olmasıda tek olması gibi birşey dimi ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt