LG’den 5 Kapılı Sıradışı Bir Buzdolabı: GC-B40BSGRJ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Yüksek olduğu için dimi :) hahaha haklısın, ama çocuk kilidi var :D

william75

william75

Üye
Yüksek olduğu için dimi :) hahaha haklısın, ama çocuk kilidi var :D

eğer fotoda fark ettiğim yerdeyse tuşlar, o zaman biraz garip olmuş çocuk kilidinin olması.. yani zaten yüksekte.. vardır ama bir bildikleri...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
eğer fotoda fark ettiğim yerdeyse tuşlar, o zaman biraz garip olmuş çocuk kilidinin olması.. yani zaten yüksekte.. vardır ama bir bildikleri...

vardır bildikleri diyeceğimde bu konuda bilemedim açıkcası... çocuk zaten adı üstünde çocuk ufacık minnacık boyu var :) acaba kilitletince dolabın kapağımı açılmıyor ?

william75

william75

Üye
vardır bildikleri diyeceğimde bu konuda bilemedim açıkcası... çocuk zaten adı üstünde çocuk ufacık minnacık boyu var :) acaba kilitletince dolabın kapağımı açılmıyor ?

çocuk kilidine basılınca buzdolabın ayarları ile oynayamıyor çocuk... yani derecesi ile falan...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
çocuk kilidine basılınca buzdolabın ayarları ile oynayamıyor çocuk... yani derecesi ile falan...

keşke dolabın kapağı açılmasa :) daha güzel olmazmıydı... ? Soru sordum cevaplıyacağım ama bence daha güzel olurdu :)

• Beğen
Tepkiler: william75
william75

william75

Üye
çocuk süt içmek istese... ya da ne biliyim canının istediği birşeyi almak istese ???

aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
Buz dolabı mı yoksa çeyiz sandığı mı 5 kapılı oldugunu soylemışsınız ben anca ıkı kapısını doldurabılırım dıer alanlara esya koyarım artık :D

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
ama olsa güzel olurdu bea :P

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Ama o ufak bebekler için geçerli, emekliyerek gidip dolabın kapağını açık bırakmasını önlemek adına diyebilirim kilit güzel diye :)

william75

william75

Üye
Ama o ufak bebekler için geçerli, emekliyerek gidip dolabın kapağını açık bırakmasını önlemek adına diyebilirim kilit güzel diye :)

orası doğru.. ama bebek emekleyip gidene kadar bi zahmet annesi fark etsin..
şimdi merak ettim de bu buzdolabının dış tasarımı camdan yapılmış gibi gözüküyor.. köşeleri keskin değildir herhalde.. ya da kırılmaya falan ne kadar dayanıklı?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Köşeleri keskin değildir herhalde onuda düşünmüşşlerdir :)

Camdan mı değil mi Hiç dikkat etmedim inanırmısın..

william75

william75

Üye
hııım demek ki yerinde bir incelemek lazım desene.. o kadar da gittim teknomarketlere hiç aklıma gelmedi...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
hııım demek ki yerinde bir incelemek lazım desene.. o kadar da gittim teknomarketlere hiç aklıma gelmedi...

Eğer olurda teknomarkete gidersen, sorarmısın 10 yıl kompressör garantisi varmı diye ?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Bende öyle birşey duymuştum ama tüm buzdolapları için 10 yıl kompresör garantisi var diye, ama emin olmakta fayda var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt