LG’den 5 Kapılı Sıradışı Bir Buzdolabı: GC-B40BSGRJ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bioshield conta nedir?

BioshieldTM: Antibakteriyel Conta

"Buzdolabı contasında üreyen bakteriler yüzünden zaman içerisinde contada şekil ve renk bozuklukları oluşur. LG patentli Bioshield teknolojisi ile tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engeller ve size daha sağlıklı bir kullanım sunar."

Sayende bende öğrenmiş oldum, merak etmemiştim doğrusu.. ama faydalı birşey olduğunu öğrenmiş olduk

william75

william75

Üye
conta dediği sanırım kapağın etrafındaki eskiden lastik dediğimiz şey...
antibakteriyel olması ile çok daha geç çürür sanırım...
herhalde iyi birşey bu...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
conta dediği sanırım kapağın etrafındaki eskiden lastik dediğimiz şey...
antibakteriyel olması ile çok daha geç çürür sanırım...
herhalde iyi birşey bu...

Çürümesi konusunda bilgim vede tahminim yok, lakin antibakteriyel olması faydalı birşey olduğu kesin :)

key43

key43

Üye
Waayss teknoloji gelişiyor ;)

william75

william75

Üye
Waayss teknoloji gelişiyor ;)

her geçen gün yeni bir ürün ile daha da gelişmiş olarak tanışıyoruz.. bu iş hiç bitmez...
bu buzdolabı mesela... eskiden sadece beyaz buzdolapları vardı şimdi bu dolap ile daha farklılaştığını fark ediyoruz tasarımın...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
her geçen gün yeni bir ürün ile daha da gelişmiş olarak tanışıyoruz.. bu iş hiç bitmez...
bu buzdolabı mesela... eskiden sadece beyaz buzdolapları vardı şimdi bu dolap ile daha farklılaştığını fark ediyoruz tasarımın...

Sana katılıyorum dostum, sürekli farklı yenilikler ile karşı karşıyayız.. Aslına bakarsan bu çok güzel birşey.. değişikliklere gözlerimiz alışıyor diğer türlü hep aynı şeylerden sıkılırdık :)

Hep beyaz hep beyaz :)

william75

william75

Üye
Sana katılıyorum dostum, sürekli farklı yenilikler ile karşı karşıyayız.. Aslına bakarsan bu çok güzel birşey.. değişikliklere gözlerimiz alışıyor diğer türlü hep aynı şeylerden sıkılırdık :)

Hep beyaz hep beyaz :)

bu da beyaz ağırlıklı ama değişik tabi... bu buzdolabı bizim standart buzdolaplarından daha geniş sanırım...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
epeyce bir geniş ayrıca iç aydınlatmasıda süper, sadece bir tane ampülle aydınlatılmamış :)

william75

william75

Üye
epeyce bir geniş ayrıca iç aydınlatmasıda süper, sadece bir tane ampülle aydınlatılmamış :)

genişlik: 72.3 cm
yükseklik: 185.0 cm
derinlik: 68.5 cm

çok geniş değilde çok yüksek diyebiliriz....

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
genişlik: 72.3 cm
yükseklik: 185.0 cm
derinlik: 68.5 cm

çok geniş değilde çok yüksek diyebiliriz....

Yüksek olduğunu söyliyemem tam benlik diyebilirim buna :D çünkü 1.93 boya sahibim :D

william75

william75

Üye
Yüksek olduğunu söyliyemem tam benlik diyebilirim buna :D çünkü 1.93 boya sahibim :D

gerçekten tam sizlikmiş.. o zaman bu buzdolabı pek de bizim bayanlarımıza göre değil... yani aslında sadece en üst rafına ulaşmak sorun olabilir...

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten tam sizlikmiş.. o zaman bu buzdolabı pek de bizim bayanlarımıza göre değil... yani aslında sadece en üst rafına ulaşmak sorun olabilir...

Kesinlikle öyle.. bir kaç yerde okumuştum :) bizim bayanları düşünmemişler gibisinden üretirlerken çok gülmüştüm :)

Ancak bununu yapan korea firması :S onların boyları bu kadar uzun mu :D diyerek konuyu dağıtasım geldi

william75

william75

Üye
Kesinlikle öyle.. bir kaç yerde okumuştum :) bizim bayanları düşünmemişler gibisinden üretirlerken çok gülmüştüm :)

Ancak bununu yapan korea firması :S onların boyları bu kadar uzun mu :D diyerek konuyu dağıtasım geldi

:):) yoo bence onlarında boyu kısa... demek ki Türk bayanlarını uzun sanmışlar :):)
yaaa konuyu dağıttın ama ben bişi daha soracağım... bu buzdolabında ekran var mı?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğrafta yok gibi gözüküyor dimi :) var var , üst kapının sağında mevcut ekran, zaten bu üründe ekransız olursa çok tuhaf olurdu bence...

william75

william75

Üye
Fotoğrafta yok gibi gözüküyor dimi :) var var , üst kapının sağında mevcut ekran, zaten bu üründe ekransız olursa çok tuhaf olurdu bence...

evet yok gibi gözüküyor... no frost sistemi de var dimi?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
evet yok gibi gözüküyor... no frost sistemi de var dimi?

var tabiki olmaz olurmu.. Olmasaydı kesinlikle alınmazdı ki :S sence satılır mıydı ?

Buda şuanki Hizli al sitesindeki fiyatı :

william75

william75

Üye
var tabiki olmaz olurmu.. Olmasaydı kesinlikle alınmazdı ki :S sence satılır mıydı ?

Buda şuanki Hizli al sitesindeki fiyatı :

hala pahalı...

william75

william75

Üye
Evet ülkemiz alım gücüne göre birazcık pahalı ama, bence alınmaya değer bir ürün .. param olursa alırım :)

ee tabi sizin boyunuzada uygun... fakat aklıma birşey geldi... bu buzdolabında çocuk kilidi varsa biraz komik olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt