Buzdolabında Sıradışı Bir Tasarım: LG GC-B40BSGRJ ( Özellikleri / Fiyatı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Buzdolabında Sıradışı Bir Tasarım: LG GC-B40BSGRJ ( Özellikleri / Fiyatı )
Elektronik devi LG, sıradışı tasarımları ile bayanların kalbini fethetmeye devam ediyor.
Sıradışı dış tasarımı ve 5 kapılı olma özelliği ile çok ilgi çeken LG GC-B40BSGRJ buzdolabı, yakında evlerimize konuk olacağa benziyor.

Özellikler
Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme
Nem Koruma Gözü
Extra Hacim Buzmatik
Linear Kompressör

Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme
Hem dondurucu olarak kullanabileceğiniz bu gözde ister günlük yiyeceklerinizi koyarak soğutucu olarak kullanın; isterseniz de dondurulmuş yiyeceklerinizi koyarak dondurucu olarak kullanın. Yapmanız gereken tek şey bir tuşa basarak sıcaklığı -18°C ile 8°C arasında istediğiniz sıcaklığa ayarlamak.

Extra Hacim Buzmatik
Dünya'da ilk defa buz yapıcı dondurucu kısmından alınıp kapının içerisine yerleştirildi. Bu sayede dondurucu kısmında %15'e kadar daha fazla kullanılabilir hacim yaratıldı.

Nem Koruma Gözü
Sebzeler taze kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Nem Koruma Gözü özel olarak tasarlanmış gözenekli yapısı sayesinde nem seviyesini ideal şartlarda tutan bir kutudur.

Linear Kompressör
LG’nin yeni tek taraflı kompressöru Linear Kompressör de geneksel kompressörlerde bulunan krank mili ortadan kaldırılmış , buzdolabınızda bulunan pistonlar direkt olarak motorunuza bağlanmıştır Bu sayede geneksel buzdolaplarına göre LG’nin yeni Linear Kompressör lü buzdolapları ile yiyeceklerinizi çok daha sorunsuz , sessiz ve çok daha az enerji harcayarak saklayabilirsiniz.

william75

william75

Üye
bu buzdolabının da konusu vardı forumda... tasarımı çok değişik...

william75

william75

Üye
burda da yapalım muhabbetini...

mesela sıcaklığı ayarlanabilir bölmesi en üst çekmecesi :)

william75

william75

Üye
bu buzdolabın fiyatı bir sitede 2.000 TL küsür bu arada biliyormuydunuz?

william75

william75

Üye
Onu bilmiyordumda site güvenilir mi ?

yani bazı kişiler güvenli diyor bazıları sakın almayın diyor.. anlayamadım... %60 falan daha ucuz olunca insan şüpheye düşüyor... o kadar parayı gönder bu buzdolabı için sana başka model gelsin... kalp dayanmaz...

technoshark

technoshark

Üye
yani bazı kişiler güvenli diyor bazıları sakın almayın diyor.. anlayamadım... %60 falan daha ucuz olunca insan şüpheye düşüyor... o kadar parayı gönder bu buzdolabı için sana başka model gelsin... kalp dayanmaz...

onunla alakalı bir kaç yerde okumuştum şikayet. farklı model yollamışlar da uğraşmışlar geri iadesi için falan mazallah.. oda başımıza gelebilir. :S ben siteden değilde direk dokunarak almayı tercih ediyorum

william75

william75

Üye
onunla alakalı bir kaç yerde okumuştum şikayet. farklı model yollamışlar da uğraşmışlar geri iadesi için falan mazallah.. oda başımıza gelebilir. :S ben siteden değilde direk dokunarak almayı tercih ediyorum

yani tabi ki böyle bir ürün için direkt almak lazım... ayrıca o sitelerde "10 yıl kompressör garantisi" yoktur bile..

technoshark

technoshark

Üye
yani tabi ki böyle bir ürün için direkt almak lazım... ayrıca o sitelerde "10 yıl kompressör garantisi" yoktur bile..

ama siteyle işi yokki onun ? yalnışmıyım onu Lg firması vermiyor mu yani 10 yıl motor garantisini ?

william75

william75

Üye
ama siteyle işi yokki onun ? yalnışmıyım onu Lg firması vermiyor mu yani 10 yıl motor garantisini ?

lg veriyordur tabi de şimdi bu buzdolabının çok ucuz olduğu siteler ile anlaşması var mıdır bilemiyorum...

technoshark

technoshark

Üye
sitelerin ellerinde stokları vardır bitiriyorlardır bence ondan fiyatları uygundur (: yada toplu alarak ucuza almıştır.. ama nitekim bu kampanyaları lg firmasıda kendisi yaptırıyor olabilir :)

william75

william75

Üye
bu buzdolabını yakından gören var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt