←‹---------Leptop Alıyorum Bir bakk --------›→

• 21 Temmuz 2014
  • 1261 Okunma
  • 43 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar ben Eylülde leptop alıcağım. Bütçem 1800 Eğer Bu fiyata iyi Leptop vars link atın lütfen Ama "FreeDOS" Olmasın ben hoşlanmıyorum Pc yi alıpta format atmayım Ram azalıyo

Ben bir ürün Buldum Pcdepo.com da Sizce Pcsepo.com a güvenebilirmiyim ?

Notebook un markası "DELL" Dell iyi markamı ? Isınma yaparmı kısa sürede ?

Link: Dell Inspiron 5537 G50W81C Notebook i7 işlemcili inspiron laptop modelleri 9 taksit seçenekleri ile pcdepo.com 'da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Sizce iyimi ? Küçükmü ? Alınabilirmi ? Kötümü ? Vereceğim paraya yazıkmı ? Marka kötümü ?

Lütfen Bir el atın konuya Yorum yapın Bizde bilelim bişeyler Yorumlarınızı Bekliyorum

Yazan: Darqos
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Format atınca Ram azalmaz:oke: Ben laptopumu PcDepo'dan aldım bi sorun çıkmadı.

3. Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ben o kadar para vermezdim. Mümkünse Nvidia ekran kartlı al.

5. Ati nin performansı daha yüksek :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. öncelikle laptopu ne amaçla kullanacaksın(oyun, film, grafik tasarım vs vs.) ona göre sana sağlam bir ürün bulalım.

7. Ne ile neyi karşılaştırdığına bağlı :oke:

8. Oyun için ve internet için Birde kasmasın yeter bana ,Bütçem 1800

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Bana lenavo kötü dediler iyimi ????

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Hocam git Freedos al Allah aşkına. Daha yüksek özellikli bir cihaz alabilecekken daha düşük alma. Biz sana nasıl yapacağınızı da anlatırız bilmiyorsanız 10-15 dk için 300-400 fazla vermeyin.

Mobil cihaz ile gönderdi
    cgokhans bunu beğendi.
  11. Ben Free dos almam abi yaa alırsam orjinal alırım :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. başkalarının dedikleriyle iş yaparsan her zaman olumlu bir sonuç almazsın. yinede karar senin.

13. Biz aldıkta noldu çatur çutur kullanıyoruz. @messevim @ByKatre @TheNightmare

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. O Parya Yazık Ekran Kartı 740m den Bile Kötü :bann:[DOUBLEPOST=1405897343,1405897313][/DOUBLEPOST]
    kesinlikle alma onu oyun içinse sıfır sıfır sıfır :oke:[DOUBLEPOST=1405897454][/DOUBLEPOST]Radeon HD 8670M vs GeForce GT 740M

berbat ekran kartı :D[DOUBLEPOST=1405897504][/DOUBLEPOST]ram azalır mı format atınca ben eskiden günlük format atıyordum can sıkıntısı :kıskıs:[DOUBLEPOST=1405897575][/DOUBLEPOST]orjinalin tek avantajı hak yememiş oluyorsun ama gavurların hakkı olur mu acep onu bilmem diyelim 6 ay kullandın çöktü bilgisayarcıya götürdün yine kaçak freedos al hiç bilmiyorsan bilgisayarcı atsın ;)[DOUBLEPOST=1405897663][/DOUBLEPOST]o fiyata fiyat performans sağlamlık şıklık ısınma sorunsuz sessiz her şeyiyle

Asus X550LN-XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar[DOUBLEPOST=1405897801][/DOUBLEPOST]Yardım - Asus X550LN-XO007D vs Dell 7537 - MaxiCep

şu konuyu bi tavsiye ediyorum :D[DOUBLEPOST=1405912612][/DOUBLEPOST]
    hocam @The Nightmare ayrı olacak göremedi daha :D

cgokhans bunu beğendi.
  15. O konudaki güzelmiş ama ben şunsan korkuyorum:O pc yi alınca pc ciye götürünce Format atınca Deiver ler yüklenirmi ? Birde Format atınca ram azalıyor Azalırmı atınca en çok korktuğum bu

Mobil cihaz ile gönderdi
    ByKatre bunu beğendi.
  16. Kesinlikle azalmaz . Ayrıca git bi bilgisayarcıya 10 bilemedin 20 liraya yükler windows'u driverlar internetten bulunur freedos al 200 tl fazla verme .

ByKatre bunu beğendi.
  17. Zatten format atınca otomatik driver yüklemezmi pc ci ? cra ck ile

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. azalmaz yanında driver cd si geliyo takınca otomatik yüklüyo sen sadece başlat diyorsun bu kadar basit ;)[DOUBLEPOST=1405934233,1405934210][/DOUBLEPOST]
    zaten cd var ;)

demirkan_1999 bunu beğendi.
  19. Yanında cd Gelirse Süper Ben format atmayı biliyorum Format CD side geliyormu bari ?

Yüklüyor...
15/12/2018 - 18:39