KARŞILAŞTIRMA ASUS mu DELL mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
KARŞILAŞTIRMA ASUS mu DELL mi ?

Arkadaşlar 2 pc den hangisi sizce ve neden yorumlarınızı bekliyorum 2 3 güne alacağım şimdiden teşekkürler.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Asus ses kalitesi yeter. ((Bence))

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Haporlör benim açımdan pek bir önem teşkil etmiyor fakat :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Alcyone

Alcyone

Üye
ASUS tabiki de. bi kere adından bile belli ve kendi parçalarını üretior genellikle. fazla ısınma sorunu da olmuyor. maddi sıkıntılarımdan dolayı ben grundig kullanıyorum, onu da tavsiye ederim fiyatına göre çok iyi ama param var diyorsan ASUS tavsiyemdir

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim Alcyone şuanki bütçem Asusu almaya uygun inşallah kısmet olursada 1 2 güne alacağım :)

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim :)

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Dell uzun zamandır mağazama gelmiyor. Asusun alacaksan N serisini al. Gelişmiş bir seridir.

• Beğen
Tepkiler: Alcyone
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
boyle bir şey almışken dokunmatik ve ayrılabilen ekran daha hoş olurdu

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
bende araştırıyordum o tarz fakat pahalı geldi toshibanın mevcut çokda dehşet cihazlar hanı
daha çok bu tarzdan bahsedıorum w10 ile dokunmatik ekranlılar daha cazip olur

Enes

Enes

Üye
o toshiba en baştaki asusun yanından geçemez bence asusla devam

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Kardeşlerim, 7 yıldır notebook satıyorum. Asus ve dell hakikaten çok güzel cihazlar. Bir aralar ben işe yeni başladığımda Hp markası anakartını zaten asustan alıyordu. Sonra tekirdağda pc fabrikası açtılar. Türk bir markanın kullandığı 50 dolarlık ana kartı kullanmaya başladı. Her neyse alacağınız diz üstü pc ler metal kasa olmasına dikkat edin. işlemcinin ve parçaların yaymış olduğu ısıyı cihaz daha hızlı atar metal kasaysa. Bilgi daracınızda olsun.

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Tos
bende araştırıyordum o tarz fakat pahalı geldi toshibanın mevcut çokda dehşet cihazlar hanı
daha çok bu tarzdan bahsedıorum w10 ile dokunmatik ekranlılar daha cazip olur
toshibanın kasası metal mi acaba özellikleri iyiymiş
Kardeşlerim, 7 yıldır notebook satıyorum. Asus ve dell hakikaten çok güzel cihazlar. Bir aralar ben işe yeni başladığımda Hp markası anakartını zaten asustan alıyordu. Sonra tekirdağda pc fabrikası açtılar. Türk bir markanın kullandığı 50 dolarlık ana kartı kullanmaya başladı. Her neyse alacağınız diz üstü pc ler metal kasa olmasına dikkat edin. işlemcinin ve parçaların yaymış olduğu ısıyı cihaz daha hızlı atar metal kasaysa. Bilgi daracınızda olsun.
tecrübeleriniz ve fikirleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Pekala siz hangi modeli öneriyorsunuz.link olarak atarsanız çok memnun olurum.

The Pancar

The Pancar

Üye
Asus tavsiye ederim toshibalar para kazanmanın derdinde

• Beğen
Tepkiler: Darkprisoner
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Ne amaçlı kullanılacak kardeşim?

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Film ve oyun ağırlıklı kullanım için hocam

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Fiyat aralığın ne?

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
1500 1800 arası hocam

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Lenovoda soğutma konusunda prfesyoneldir. Bu cihazıda tavsiye ederim. 200 tl fazla ödersin ama cihaz çok güzel bir cihaz. Sıkıntısı provlemi olmaz.