Asus x550jk-xo012d

Sponsorlu Bağlantılar

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Asus x550jk-xo012d
Merhaba arkadaşlar bu leptobu almayı düşünüyorum ilk 4 Gb lık versiyonu çıkmış fakat bu 8 gb Ekran kartı ise oldukça tatmin edici. Fiyat ve performans açısından değerlendirecek olursak bu pc yi sizce de almalımıyım .

Darqos

Darqos

Üye
Bana sorarsan hiç düşünmeden al derim ;)

Buda 4 gb versiyonu ;) Çok aşırı oyun oynamaz isen 4 gb versiyonu sana yetecektir

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Uzun soluklu bir kulllanım için alacağım bu pc'yi o bakımdan 4+ almam daha mantıklı gibi geldi.:)

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Performans çok üstün Bende 4 bg modelini almayı düşünüyorum Nisanda
İşlemci ve ekran kartı olarak bu fiyata süper bir ürün ve asus olması da ayrı bir ayrıcalık bence.Eğer sende bu pc'yi uzun soluklu düşünürsen 4 üstünde ram al bence güncel oyun oynarım dersen :) Sıradan kullanımda 4 yeterde artar bile...

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
4 den fazlası artar bana 4 ideal Yüksek oyunlaf oynamam Online fps oyunları oynarım Counter Strike Global Ofensive , Lol,Minecraft, Gta sanandreas :D

• Beğen
Tepkiler: Darkprisoner
Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
Yeter tabiki ama 100 tl fark ile +4 gb ram güzel bir ayrıcalık :spr

• Beğen
Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
    Konu Sahibi
FreeDos'u biliyorum atarız problem yok 8gb ram olunca sorun mu olucak

Darqos

Darqos

Üye
Yoo neden olsunki yüksek ram isteyen oyunlar için güzel 8GB ram

emrah166

Üye
Arkadaslar bende bu pc yi almayi dusunuyorum fiyatida uygun ama alabilecegim bi yer bilmiyorum yani internet sitesinden degilde gidip kendim almak istiyorum istanbul icinde satan bi yer biliyor musunuz ?

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
Arkadaslar bende bu pc yi almayi dusunuyorum fiyatida uygun ama alabilecegim bi yer bilmiyorum yani internet sitesinden degilde gidip kendim almak istiyorum istanbul icinde satan bi yer biliyor musunuz ?
İstanbul bilişim :D

emrah166

Üye
Siz ordan alisveris yaptiniz mi yani ordan mi aldiniz

emrah166

Üye
İstanbul bilisim nasildir sizce?

emrah166

Üye
Ben bu pc yi alicam nasipse

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Bence iyi bilgisayar. İşletim sistemini kafana takma Windows 8.1 yüklersin olur biter.