İkisi = Arasında kaldım

• 21 Temmuz 2014
  • 666 Okunma
  • 23 Cevap

Hangisini Alayım ?

1. Dell Inspiron 5537 G50W81C

oy sayısı 1
    14,3%
  2. Asus X550LN-XO007D

oy sayısı 6
    85,7%
  1. delli al bataryası filan da asustan çok gider ;) hem dell seni yıllarca götürecek kadar kaliteli üretiyor bn şimdiye kadar 2 kere dell laptop aldım hiçbir sorunlarını görmedim

2. asusdaki ekran kartı dell'den daha iyi ;)

3. ikincisini al çunku birinciyi sevseydin ikinci olmazdı bir dakika karıştı

Uygulamaaaaa

4. Ayrıca asusun web sitesinden driver yukleyebiliyorsun ve buda normal kurulu gelebden daha hoş olur içinde gereksiz programlar olmaz. Win 8 8.1 fln yüklemen mümkün

Uygulamaaaaa

5. Ama asus FreeDos olduğu için ormat atmak gerekiyor Sağdece formatta değil zor şeyler var

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Formattan sonra birtek driverlar kalıyo sonrası senin kişiselleştirmene kalıyo. Ee onlarada zor diyorsan artık yani

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Kardeş pc yi alınca kutudan driver cd si çıkıyormu ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Tabiki çıkıyor sen setupu başlatıyorsun kendine kahve molası veriyorsun hepsini kendi kuruyor sen rahat ol ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Yani demek istediğin şumu Ben pcye Format atmadan Driver Cd sini takıp oto yüklüyomu :o
    ---
    HE o kolay tmm Biliyorum ben Ama Zor İş Format dan önce ayar feln abi ya

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Biosdan ayar yapmıyorsun otomatik olarak flaş üstte duruyor görüyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar seçiyomuşuz doğrumu ??
    ---
    Benim tırstığım şeyler Flaşa ne yapıcam ne atıam flaşa Ve flaşla format atarken F11 e feln basıp ayar Boot ekranımı bişey geliyo doğrumu Böylemi olucak işlem Abi??

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ben sana flaşa ne atacağını detaylı anlatırım. F11 falan yok hicbir işlem yapmıyorsun

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Tmm abi Pc yi alınca yardım edersin inşallah eylülde alıcam pc yi

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. 4500uya bulaşmam ben olsam 3230mden daha düşük skoru var güç tasarrufu odaklı bir işlemci

15. Tabiki
    ---
    Bende 4200u var çatır çatır kullanıyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    cgokhans bunu beğendi.
  16. 13 yaşımda format atıyodum bilgisayarıma ben :D . Öyle C++ bilmene gerek yok, Next Next Türkçe C Sürücüsü ve SON :D

ByKatre bunu beğendi.
  17. Aynen :D

18. freedos ise bildiğim kadarı ile bios ayarları değiştirilmeli ama emin değilim ve formata biraz geç mi başlamışsın :D :D bn kimseye sormadan öğrenmiştin 9 10 yaşlarımda

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 14:59