Kötü haber!Yeni NOKİA modellere cfw atılmıyor,PRODUCT KODU DEĞİŞMİYOR!!örn:E6-00

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
daha öncede belirttiğim gibi e6 nın farklılıkları var ondan yok diğerleri için var bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: YkPkY

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
[ı]daha öncede belirttiğim gibi e6 nın farklılıkları var ondan yok diğerleri için var bulabilirsiniz[/ı]

teşekkürler arkadaşımda kullandığım tel e6 olunca, önceliğim ona.bıraktım uğraşmayı zaten yeni güncel flash atma programlarını bekliyorum.şuan e6yla ilgilenende yok zaten.biraz daha revaşa geçince benim gibi uğraşanlarda artacak.elbet bir ortak çözümü bulunacak.
şuan hackli haliyle geçinip gidiyoruz bakalım

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güncel

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Güncell

SilentOne

SilentOne

Üye
güncell

• Beğen
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güncell

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güncell

Symbianist

Symbianist

Üye
güncel

• Beğen
muratkara21

muratkara21

Üye
guncel

• Beğen
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

saol arkadaşım.olayı çözdüm ama product kodu hala değişmiyor.yazılımı istediğim gibi modifiye ediyorum,çakıyorumda telefona,sorunsuz kullanıyorumda ama flash sonu doing factoryets hatası hala devam ediyor flash tam sonlanmıyor,tam biyerde kilit var ama ne ?

NDMSZGN

Üye
konu hala güncel mi bilmiyorum ama telefon hackleme konusunda bilgisizim acaba telefonu hacledikten sonra telefonda sorun oluyor mu herhangi bir sorun. Telefonda güncelleme Problemi oluşuyor mu acaba ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
konu hala güncel mi bilmiyorum ama telefon hackleme konusunda bilgisizim acaba telefonu hacledikten sonra telefonda sorun oluyor mu herhangi bir sorun. Telefonda güncelleme Problemi oluşuyor mu acaba ?

biraz geç oldu ama no sorun.

Üst Alt