Kötü haber!Ustalar bir el atalm-Yeni NOKİA modellere cfw atılmıyor,PRODUCT KODU DEĞİŞMİYOR!örn:E6-00

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Kötü haber!Ustalar bir el atalm-Yeni NOKİA modellere cfw atılmıyor,PRODUCT KODU DEĞİŞMİYOR!örn:E6-00
Kötü haber! Bugüne kadar flash atamadığım,canlandıramadığım telefon kalmamıştı ama 3ay önce 5 gündür gece gündüz,son 1ydırda ara ara uğraşıyorum yeni çıkan E6 maalesef ne jaf'la nede phoenixle cfw yemiyor.orjinal yazılımı dışında!en ufak bir İNSTALLSERVER.exe hack dosyasını bile gömemedim yazılımın içine,telefon almıyor.NOKİA EDİTÖR ve COOKER programı hiç bir işe yaramıyor.işin garibi adamlar artık nasıl bir güvenlik duvarı koydularsa,telefonu defalarca susturmama rağmen orjinal yazılımı geri yüklediğimde telefonun en ufak hiçbir ayarının değişmediğini ve en ufak bir bilgimin gitmediğini gördüm. Bu demek oluyorki dead phone yaptığımda içinden sadece bir dosya siliniyor ve geri orjinal fw'yle flashladığımda o dosyayı geri alıp açıyor. Yada phoenix artık yetmiyor,jaf zaten hiç işe yaramıyor yeni driverları görmüyor bile.jaf_nok4models yapılandırma dosyasına RM-609 u tanıtmama rağmen. Fenix diye bir flash atma programı buldum fakat oda zayıf kalmış bir program Cesareti olan arkadaşlar varsa denesin,hatta bu işte proflaşmış arkadaşlar buyrun bir el atın deneyin.illaki box'la atılır belki ama usb ile yemiyor maalesef... Daha 3 aylık telefonumu yerden yere vurdum tüm içini.Cihaz bana direniyor ben cihaza.

Hadi arkadaşlar bir elin nesi var iki elin sesi var.
Beraber bir el atalım şu 3.çeyrek yazılımınada.
E6yla beraber çıkan modellerle hiç ilgilenen yok,ne Türk forumlarında nede yabancı forumlarda

germir

germir

Üye
daha öncede o telefondan bu tür şikayetleri duymuştum gezindiğim bazı forumlarda

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
daha öncede o telefondan bu tür şikayetleri duymuştum gezindiğim bazı forumlarda

kesin benimdir o şikayetci kişiler :)
çok konu açtım birçok foruma ama ilgilenende yok,e6yla ilgili benden başka konu açanda :(

----------Eklendi @ 18:13:34 ---------- Yazıldı @ 18:11:56 ----------

türkiyede benden başka kullanan yok sanırım,nokia E6'sını bana bel bağlayarak çıkardı galiba :d:

polluxea♪

polluxea♪

Üye
valla enteresanmıs ama açözerler yakında...braz daha bekleyin bence...forumda E6 kullanana pek rastlamadım bende..sanırım ilk sizsiniz :ehe

belco2

belco2

Üye
Installserver.exe rom damı olsun uda mı olsun yazılım yaynlanacık
E6-00
RM-609
SW 025.007
Uürün kodu
059G0V8: turkey_black
059G0W4: turkey_silver
059G0X0: turkey_white

urün kodu pohonix deyiştiriliyo

Product
Production Data Edit
tel açıken

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Installserver.exe rom damı olsun uda mı olsun yazılım yaynlanacık
E6-00
RM-609
SW 025.007
Uürün kodu
059G0V8: turkey_black
059G0W4: turkey_silver
059G0X0: turkey_white

selam kardeşim sonunda beni biri gördü,hatırladıysan eğer.
telim hackli gerçi ama çok denedim installserver exe.yi telefon kabul etmiyor dosyayı.
ama bide senin elinden deneyelim.rofs'da da olsun uda'da da.ayrı ayrı denerim.birini yemezse diğerini denerim.
ama en çok istediğim ve bulamadığım tema efectleri.onuda çok denedim olmadı,eğer efect gömebilirsen yada uyabilecek bildiğin efect dosyaları varsa memnun olurum.
bu cihazın ekran çözünürlüğü 640*480 yanlız.N8'den yüksek.onun efectlerini denedim çalışmıyor bile dosyalar.
product kodum: 059G0X0
SW: 25.007

iyi haberlerini bekliyorum arkadaşım

kraldost

kraldost

Üye
seninkide sorunmu al sana çözümü orjinal yazılımımın içinde uda dosyasını hackle bir kenarda dursun (bir tanede hacksiz orjinal uda olsun )hacksiz udayı diğerleri ile birlikte telefonu flahşla tam başlar başlamaz hackli udayı klasörün içine at diğeri ile değiştir bu işlem flahşlama esnasında olacak bunu yiyecektir dene gör bak

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah adamım bi ara denerim ama benim derdim hack değil.teli bir şekilde hackledim zaten.amaç bu tele herşeyi yedirebilmek.forumda nasıl onlarca arkadaşlarımız N8e herşeyi yedirebiliyorlar hatta downrage bile yapabiliyorlar,3. Çeyrek nokia E6-x7 gibi cihazlarda da bu olayları çözebilmek.
Bu konuyu defalarca açmamın amacıda yeni symbian cihazlarıda el birliğiyle çözmek,çünkü birkaç ay sonra hepsi önümüze sorun halinde çıkacak

belco2

belco2

Üye
dostum sen sadece bu işletim sytemine yabancısın symbian^3 symbian anna

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
dostum sen sadece bu işletim sytemine yabancısın symbian^3 symbian anna

belki yabancıyım ama prosedür aynı.Arkadaşın N8ine bile yaptığım şeyleri buna yapamıyorum.bi eline alıp denesen aradaki farkları görürsün adamım.
bu arada e6 modifiye ne alemde dostum,yayınlanacak demiştin,bu efect olayına bi çözüm bulabilirmiyiz.üstteki sana cevabımı okumuşsundur.

belco2

belco2

Üye
yarın gün içinde yayılanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt