Kilit ekranında yüzen saat

Sponsorlu Bağlantılar

Moruk

Moruk

Üye
    Konu Sahibi
Kilit ekranında yüzen saat
Arkadaşlar bir çok program kurdum kaldırdım istediğimi bulamadım,

Telefon kilitliyken siyah ekranda saat devamlı görülsün istiyorum, ekranda yer değiştiren ya da sabit te olabilir bildiğiniz saat uygulaması varmı?

Birde s4 mini arkadaşımda gördüm kapaklı kılıfı var kapağı açıp kapatınca siyah ekranda beyaz saat çıkıyor o saati devamlı ekranda gösterme ayarı varmı (ben kapaklı kılıf kullanmıyorum).

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cihaz uykuya girdigi icin saat kaybolur, dedigin gibi bir uygulama olacagini sanmiyorum cihazın uykuya girmemesi daha çok pil tuketimi anlamina gelecektir.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Dediğin özellik Lumia cihazlarda var.Android için kapaksız kılıf dışında görmedim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Telefon kilitliyken siyah ekranda saat devamlı görülsün istiyorum, ekranda yer değiştiren ya da sabit te olabilir bildiğiniz saat uygulaması varmı?

Birde s4 mini arkadaşımda gördüm kapaklı kılıfı var kapağı açıp kapatınca siyah ekranda beyaz saat çıkıyor o saati devamlı ekranda gösterme ayarı varmı (ben kapaklı kılıf kullanmıyorum).

Ekteki uygulama ile istedigin oluyor ama cihaz uykuya girmedigi icin sarjin daha hizli tukenir bilgin olsun.
Ayarlarınıda resimdeki gibi yaparsın

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Moruk
Moruk

Moruk

Üye
    Konu Sahibi
Ekteki uygulama ile istedigin oluyor ama cihaz uykuya girmedigi icin sarjin daha hizli tukenir bilgin olsun.
Ayarlarınıda resimdeki gibi yaparsın

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Teşekkür ederim Bahadır, keşke kendi saatini bu şekilde ayarlayabilsek şarj da az gider ama şimdilik bu da iş görüyor eline sağlık kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

valla benim yüklediğim Custom ROM da hafif uyku var ve tam dediğin gibi siyah bir ekranda saat sürekli yer değiştiriyor ben bunu samsung S serilerinden çıktığını biliyorum sendede sanırım S4 Mini var ekran ayarlarında hafif uyku diye bişiy olması gerek

Serhan

Serhan

Üye
O dediğin özellik , WP sistemli telefonlarda var , çok da işime yarıyor benim.. Glance Screen diye aratırsan Google playde benzeri şeyler bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Moruk

KırcalıHolding

Üye
Hayal modu için saatler var ama sadece şarza takınca çıkıyor

Moruk

Moruk

Üye
    Konu Sahibi
valla benim yüklediğim Custom ROM da hafif uyku var ve tam dediğin gibi siyah bir ekranda saat sürekli yer değiştiriyor ben bunu samsung S serilerinden çıktığını biliyorum sendede sanırım S4 Mini var ekran ayarlarında hafif uyku diye bişiy olması gerek
Bende S4 mini 4.4.2 kit kat romu var, hafif uyku ayarlarda yok, hayal var o da benim işime yaramıyor, senin s4 mini mi hangi romu kullanıyorsun?
O dediğin özellik , WP sistemli telefonlarda var , çok da işime yarıyor benim.. Glance Screen diye aratırsan Google playde benzeri şeyler bulabilirsin
Teşekkür ederim Serhan, glance buldum yükledim yukarda Bahadır'ın verdiği programla aynı metodla çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Serhan
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bende S4 mini 4.4.2 kit kat romu var, hafif uyku ayarlarda yok, hayal var o da benim işime yaramıyor, senin s4 mini mi hangi romu kullanıyorsun?

Teşekkür ederim Serhan, glance buldum yükledim yukarda Bahadır'ın verdiği programla aynı metodla çalışıyor

Ben GM Discovery kullaniyorum hafif uyku ruya diye geciyo zaten

Üst Alt