Tavsiye Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayramq

bayramq

Üye
Zenginmisin deyince eh isde diyorsun ama corby kullaniyorsun ? Ayrica laptop yok ????

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve Buğra

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve Buğra
bayramq

bayramq

Üye
Biraz mantikli dusunursen evet..

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, BLooD_ReG, .caner. ve 1 kişi daha
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın; Bu projeyi idare edecek , okulun servisinin, okul yemeğin.kaynak kitaplarının. kursuna, anca yetecek kadar burs alıyorum """eh ıştenin""" neresi anlaşılmaz ki ? ne çok iyiyim nede çok kötü

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, .caner. ve Buğra
bayramq

bayramq

Üye
avcitalip

avcitalip

Üye
kardes helal olsun bende bı ara dusundum ama maddı ımkanlar musaıt degldı aslında sana gercekten yardım edecek ınsanlar bu forumda vardır onlarla bırlesıp bı maxiphone yapabılırsnız bak ısımde buldum

başta ben olmak üzere kapsamlı yardım ederim her türlü yardımım dokunur ama 8GB ram hiç inandırıcı gelmedi :hmmm

.caner.

.caner.

Üye
Ne alakası var? Benim cebimde Lumia 620, kucağımda da 2,5 milyarlık Acer marka laptop var. Ama zengin değilim. Bunu nasıl açıklarsın
Katılıyorum.
Bende s4 kullanıyor ve 3 bin tl lik pc var zengin değilim ? Ayrıca zenginmis fakirmis ne olacak ? Geçine biliyor ise ne mutlu ona.

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111
Peocawe

Peocawe

Üye
onun zenginlik ile alakası yok hocam. bizimde durumumuz normalin üzerinde ama babam sürekli geleceğe (kardeşim ve bana) yatırım yaptığı için sürekli borç ödemesi var. bugüne kadar en pahalı telefonum gm discovery oldu. ve bilgisayarımıda 800liraya kampanya dan almıştım 5 yıl önce. bunlar zenginliği fakirliği göstermez.

• Beğen
Tepkiler: .caner., GuiTaRisT111, Neagf ve 2 diğerleri
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
onun zenginlik ile alakası yok hocam. bizimde durumumuz normalin üzerinde ama babam sürekli geleceğe (kardeşim ve bana) yatırım yaptığı için sürekli borç ödemesi var. bugüne kadar en pahalı telefonum gm discovery oldu. ve bilgisayarımıda 800liraya kampanya dan almıştım 5 yıl önce. bunlar zenginliği fakirliği göstermez.
Aynen

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
"""son söz"""::: Teli tamamlayıp video koyacağım

bayramq

bayramq

Üye
bakıyorumda herkes bana cephe almıs burada... ben sadece telefon yaptıgını ıddıa eden bırısının bılgısayarı olmamasına vede telefon modelıne sasırdım..

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
@mehmettech
bekliyoruz görselleri :oke:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
bakıyorumda herkes bana cephe almıs burada... ben sadece telefon yaptıgını ıddıa eden bırısının bılgısayarı olmamasına vede telefon modelıne sasırdım..
Açıkcası ben de şaşırdım.
Büyük bir merakla bekliyorum videoyu...

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
""Duyuru"" :cihazın eksikleri tamamlnacak,8gb swap ramin orijinalini yapmaya çalışacağım olmaz ise 2gb ram, android güncelleme desteği hakkında çalışacağım, 4inç amoled ekrani fiyatı ne olursa olsun retina veya süper hd amoled ekran değiştireceğim (çalışacağım), elimden geldiği kadar sağlam, ince ve hafif yapmaya çalışacağım, ve lütfen istediğiniz fikir. tasarım. veya iyileştirilmesi gereken özellikleri yazmanizı rica ediyorum

mehmettech

istisna97

istisna97

Üye
Abim ben sana inaniyorum ve tasarım hakkinda nasil birşey dusunuyorsun yani galaxy s4 gibi oval gibimi yoksa xperia z gibi koselimi

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
""Duyuru"" :cihazın eksikleri tamamlnacak,8gb swap ramin orijinalini yapmaya çalışacağım olmaz ise 2gb ram, android güncelleme desteği hakkında çalışacağım, 4inç amoled ekrani fiyatı ne olursa olsun retina veya süper hd amoled ekran değiştireceğim (çalışacağım), elimden geldiği kadar sağlam, ince ve hafif yapmaya çalışacağım, ve lütfen istediğiniz fikir. tasarım. veya iyileştirilmesi gereken özellikleri yazmanizı rica ediyorum

mehmettech

Bence birey yapıp çalıştırabildigini herkese göster.gerisini sonra düşün

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bence birey yapıp çalıştırabildigini herkese göster.gerisini sonra düşün
Bence de.Eğer insanların sana inanması senin için önemliyse ilk önce yaptığın şeyi göster.Yani ben senin yerinde olsam öyle yapardım...
Yine de her zaman olumsuz yorum yapan olacaktır.Videoyu çeker koyarsın fake derler,kanıtlarsın bu ne böyle der başka biri(fake olduğunu söyleyen helal olsun deyip çekilir)...

phasan

phasan

Üye

mehmettech
Burda guzel cihaz yapmasanda önemli degıl ama onemli olan cihaz yapmayı dusunmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt