Tavsiye Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buğra

Buğra

Admin
Tebrik ediyorum görselleri bekliyorum :spr

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
blacktalon

blacktalon

Üye
Toplama telefon yapilamaz birsey degil onemli olan nasil parca ureteceksin zaten firmalar telefon yaparak degil parca yapip gelistirerek gelisiyor bu bizim ulke icin suan zorBoyle yazma amacim pazarlama yapmayi dusundugun icindi yoksa ugrasin iyi bisey

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
achambo

achambo

Üye
kardeş güzel gibi:oke: bir de görseli var mı ?

Allah kolaylık versin:)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
yalnız mehmettech arkadas kamera yok kasa yok dıyordu ama sımdı bunlardan bahsedıyor kafam karıstı genede helal olsun

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Toplama telefon yapilamaz birsey degil onemli olan nasil parca ureteceksin zaten firmalar telefon yaparak degil parca yapip gelistirerek gelisiyor bu bizim ulke icin suan zorBoyle yazma amacim pazarlama yapmayi dusundugun icindi yoksa ugrasin iyi bisey
Evet , ben sadece yapabiliyorummu diye denedim yaptım. Eğer bu işi farklılaştırarak insanlara istediklerini verip devam ettirmeyi amaçlıyorum şimdi o parçaları üretecek maddi duruma sahip değilim o yüzden ilk önce parça tedarik ettirip yapıp satmak yeterli sermaye elde edince kendi donanımı yazılımın sahibi olurum zaten

sayılar

rebher

rebher

Üye
Hani kamera yoktu ? :blink:

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
""Yaptığım telefonda dahili kamera ve sim girişi yok "" corby 2 zaten atamıyordu" ha sen telefonun resmini atmaktan bahsediyorsan arkadaşlar resim video ısrar edince kendime laptop sipariş ettim gelince atmaktan bahsediyorum...

çaminci

çaminci

Üye
Zenginsin galiba :D :D

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kardeşim atta görelim çokmu zor bi foto atmak yaptıysan tebrik edek böyle gidersen birseye varamazsin :eek::confused::(

Metin137

Metin137

Üye
aslında kasa işini 3d yazıcılarla halledebilirsin tabi bulabilirsen

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
yaw arkadaşlar elimde samsung gts3850 yani corby 2 var denedim kendi tarayıcısı desteklemiyo opera mini , uc browser ... zaten bu telefon için adam gibi uygulama yok yani keyfi atmıyorummu hayır yaw desteklese hadi neyse yaw kaç kere yazdım beni mazur görün lütfen özür dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt