Tavsiye Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerim.

Kerim.

Üye
LiePhone olabilir

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan, Pikkaccu, Buğra ve 2 diğerleri
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Kardes devir degisti her evde bilgisayar var herkesde iyi kotu telefon var sen konuyu baska yerlere cekiyorsun.konu su telefon imalati yapan birisinin bilgisayariyla telefonuna sasiriyorim ben.lutfen konuyu degistirip daha fazla uzatma...

bi git işine kardeşim öyle bi zorunluluk yok. uzatan da sensin her seferinde aynı şeyi söylüyorsun.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve .caner.
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kapatın su, konuyu ya sıktı kavgalar

alenkolik

alenkolik

Üye
Foruma Giriş ehliyeti verilmesini istiyorum. Konuyu açan vatandaşın da akıl yaşını merak ediyorum. Kimi kandirdigini zannediyorsun sen. Telefon geliştirdim diyorsun elinde daha bi bilgisayarin yok resim paylasamiyorsun. Neyin kafasindasin birader sen. Madem öyle varsayalim ki yapmışsın bişeyler, konuyu acacaksan resimin videon olsun elinde demi. Bizim millet olarak hastaligimiz bu malesef. Hiç bir işimiz tam değildir. Yapmadigimiz yapamadigimiz şeylere de yaptık deriz. Konu kapanmali bence.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Tm abi kapatın ben cepi Tamamlar gene yazarım koyarım benim için sorun yok didişmelere devam hadi bakalım....

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve BLooD_ReG
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu zor ve meşakkatli yolda başarılı çalışmalarınızın sonuç vererek ülkemize ve milletimize faydalı olmasını diliyorum:locked2:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu, Akıncı, GDDR5 ve 2 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt