Tavsiye Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.
Merhaba arkadaşlar uzun süre üstünde calistigim bir "cep telefonu" projem bitti. sizinle paylaşmak istedim . kendi işletim sistemimi kurmak istiyordum ama uygulama bolluğu yüzünden şimdilik android 4 ics çalışmakta. şimdilik sadece sim kart girişi , kamera yok ama halledilir daha bir kasası yok üzerinde çalışmaktayım .Bazı sistem özellikleri: cpu mtk6577dual core 1.2G, 1Gb Ram,4inc amoled ekran..VESAIRE() ama arkadaşlar tek bi sorunum var isim bir türlü isim bulamıyorum m-tech, gibi şeyler geliyor ama türkçe olması daha iyi olacağını düşünüyorum eğer tutarsa pazarlamayı düşünüyorum yani türkçe olması ülkemize saygınlık katacağını düşünmekteyim lütfen birkaç isim önerebilirmisiniz ?

Son düzenleme:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Beklemedeyiz hocam isim yok galiba hala :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süre üstünde calistigim bir "cep telefonu" projem bitti. sizinle paylaşmak istedim . kendi işletim sistemimi kurmak istiyordum ama uygulama bolluğu yüzünden şimdilik android 4 ics çalışmakta. şimdilik sadece sim kart girişi , kamera yok ama halledilir daha bir kasası yok üzerinde çalışmaktayım .Bazı sistem özellikleri: cpu mtk6577dual core 1.2G Rom 8G Ram,4inc amoled ekran..VESAIRE(gta vice tik etmiyo) ama arkadaşlar tek bi sorunum var isim bir türlü isim bulamıyorum m-tech, gibi şeyler geliyor ama türkçe olması daha iyi olacağını düşünüyorum eğer tutarsa pazarlamayı düşünüyorum yani türkçe olması ülkemize saygınlık katacağını düşünmekteyim lütfen birkaç isim önerebilirmisiniz ?
:hmmmKonu hort olmuş

NEXUS

NEXUS

Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süre üstünde calistigim bir "cep telefonu" projem bitti. sizinle paylaşmak istedim . kendi işletim sistemimi kurmak istiyordum ama uygulama bolluğu yüzünden şimdilik android 4 ics çalışmakta. şimdilik sadece sim kart girişi , kamera yok ama halledilir daha bir kasası yok üzerinde çalışmaktayım .Bazı sistem özellikleri: cpu mtk6577dual core 1.2G Rom 8G Ram,4inc amoled ekran..VESAIRE(gta vice tik etmiyo) ama arkadaşlar tek bi sorunum var isim bir türlü isim bulamıyorum m-tech, gibi şeyler geliyor ama türkçe olması daha iyi olacağını düşünüyorum eğer tutarsa pazarlamayı düşünüyorum yani türkçe olması ülkemize saygınlık katacağını düşünmekteyim lütfen birkaç isim önerebilirmisiniz ?
türkphone , xl-phone , xxphone , gamesphoneteknophone

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kendi telefonumu ürettim derken parçalar falan sana ait değil heralde yani bi kaç telefondan topladın. Gerçi bunu birleştirmeside zor helal olsun valla yapabilirsen. Yap alalım abi :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Gta Vice TikPhone ??

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
M-tech çin malı gibi ya. Hayalin büyük ilerde isim yaparsa isim gibi isim marka olsun yani :)

Burak Altun

Burak Altun

Üye
TechPhone

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bu ikinci telefonun heralde. isimsiz 2 olsun bu da

xmustx

xmustx

Üye
techstar, turkstar bu şekilde olabilir.

Emre

Üye
Myudroid Nasıl

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Görsel alabilirmiyiz

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
tr-phone tech-phone...

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt