Jolla cihazı ana başlığı - genel bilgiler, tartışma

Sponsorlu Bağlantılar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
inşallah TR satışı olur bu telefonun. N9 alamadım ama umarım bundan alırım. Mavi rengi bi ayrı güzel

fnldstntn

Üye

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
android desteğiyle ilgili sorunların giderileceğinden bahsetmişlerdi.

tekrar söylüyorum türkiye'ye asla resmi olarak gelmeyecek boşuna umutlanmayın. Kaçak olarak alabilirsiniz ama tabii.
facia bir rakam. biz en iyisi cihazın tüm ab'ye satışına başlanmasını bekleyelim.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

fnldstntn

Üye
facia bir rakam. biz en iyisi cihazın tüm ab'ye satışına başlanmasını bekleyelim.
Açık arttırma GBP 299.00 yani yaklaşık 500$ dan başlamı şu an 850$ kadar çıkmış...ilk cihazlardan olduğu için meraklısı çok muhtemelen daha da çıkacaktır...

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Açık arttırma GBP 299.00 yani yaklaşık 500$ dan başlamı şu an 850$ kadar çıkmış...ilk cihazlardan olduğu için meraklısı çok muhtemelen daha da çıkacaktır...
göz ucuyla bakmıştım, açık artırma olduğunu farketmedim. almak isteyen çok demek ki giderek artıyor fiyat :).şimdi detaylı baktım da... 18 kişi fiyat teklifinde bulunmuş. hiç fena bir rakam değil.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Jollanın g+ hesabında arka tarafa eklenen bir led ekran görseli var bu nedir fikriniz var mı

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

fnldstntn

Üye
Jollanın g+ hesabında arka tarafa eklenen bir led ekran görseli var bu nedir fikriniz var mı
Jollanın the other half diye tabir ettiği arka kapağın bir sonucu...Telefonun arka tarafında bağlantı yerleri var burdan mümkün olan bazı şeyleri telefona bağlayabiliyorsun...Mesela led ekran...Ayrıca tmo da farklı prototip çalışmalarının konuları var mesela bir kişi 3500 mahlık motorola maxx pilini bağlamak için bilgi istiyordu...birtane q klavye prototip çalışması var n900 klavyesini çağlamaya çalışıyorlar ayrıca kablosuz şarj sanırım şu anda yapılabilir durumda...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Burdan projelere bakabilirsin...

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Other half sanırsam google ın yapmak istediği portable donanımını kendin seçtiğin projeden etkilenerek ortaya çıktığını düşünmekteyim ama OtherHalf olayı cidden tutarsa yani nasıl apple iphonuna takılabilecek malzemeler üretiyorsa(Mediamarkta üzerine iphone takılan gitar görmüştüm) saifish populer olacaktırBilen var mı şu aşamada android uygulama desteği var mı ?

MrSlime

MrSlime

Üye
up trye geldımi

Emre

Üye
jolla 2 çıkmayacak mış :(
nokia ile ortaklık içindemisiniz dedim yok finliyiz diyip geçiyor.

MrSlime

MrSlime

Üye
:(

MrSlime

MrSlime

Üye
umarım :)

Emre

Üye
#Jolla ve #Sailfish için yeni bir dönem başlıyor ve büyük haber gelecek hafta #MWCShanghai açıklanacak heyecanlı :)
@ONe- @ilyas_0177 nokia ile mi birleşecek yoksa?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Şuanda sailfish'de android 5.0 la gelen yeni api desteklerinden dolayı geri kalmış gibi duruyor. Yakın zamanda yeni birşeyler ortaya koymazlarsa sanırım meego gibi olacak sonu. Çok şeyler beklediğim bir sistemdi malesef pazarlama stratejisinden dolayı geri kalacak ve hatta ölecek gibi görünüyor.

Emre

Üye
Şuanda sailfish'de android 5.0 la gelen yeni api desteklerinden dolayı geri kalmış gibi duruyor. Yakın zamanda yeni birşeyler ortaya koymazlarsa sanırım meego gibi olacak sonu. Çok şeyler beklediğim bir sistemdi malesef pazarlama stratejisinden dolayı geri kalacak ve hatta ölecek gibi görünüyor.
nokia ile birleşeceği söyleniyor?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Invoke

Emre

Üye
Birleşmesi önemli değil açıkçası, yenilikler ve yeni kolaylıklar üretmeliler. Şuanda insanları cezbedecek fazla yönleri yok.
15 temuzda bakalım neler oluyor :hmmm

scorpion11

scorpion11

Üye
Kesinlikle nokia jolla ve sailfishle ilgili planları yapıyordur.Bende bir birleşme bekliyorum.2016 da yeni telefonları gelecek nokia nın yazılım da hazır sailfish.Yazılımı daha da geliştirip güzel bir pazarlama ile iyi yerlere gelir bence.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Üst Alt